reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
cocinella No ja mam to samo, to jest jakies nienormalne ;) jak nie jestem na diecie to dla mnie czipsy istnieja owszem od czasu do czasu, ale takie nie za słone...a teraz to najchętniej bym sie na półke rzuciła z czipsami haha...ale z ta czekolada to u mnie przegięcie jest ;)

aljul Czy Tobie sie tez juz popsuła cera po suplementach?? Ja wyglądam koszmarnie :crazy: w ostatnich staraniach i po tych całych suplementach dopiero po 2 miesiacach zaczeło mi coś na buzi wychodzić, a teraz masakra, ja buzie zawsze miałam gładka, a dziś dziecko nawet pytało- co ja mam na buzi ?

Próbowałam ostatnio ryzu brazowego bo wyczytałam ze ma duzo magnezu i wapnia i dodatkowo zakwasza i powiem że dość dobry, a zgage miałam po nim pół nocy ;) mam fajny przepis na niego.... dodaje sie starta marchewkę , śmietane, ser żołty i zapieka - jestem ciekawa czy dobre. Próbowała któraś przepis jakis z ryzem brazowym?
 
Airfix mam jedną ale jest tylko brzuszek i głowka i tam nic nie widać bo patrzyłam
kurcze kolejne usg dopiero za miesiąc nie wiem jak przeżyje, już się zastanawiam czy nie iść gdzie indziej ale sama nie wiem czy też wypatrzą
sama spoglądałam czy tam nic nie widać na tym usg ale też nic nie zauważyłam
 
maggie :-( ale ja i tak wierzę w Twoja córcię:tak:

Airfix ja od stycznia wprowadziłam dużo nabiału i praktycznie zero owoców i warzyw, suplementy wprowadzam powoli - organizm musi mi się przyzwyczaić - dziś nawet udało mi się wziąć 2 dawki magnezu i 2 tabletki wapnia:tak: a co do cery to zawsze miałam idealną a teraz co jakiś czas mam jakiś wykwit na twarzy - składam to na nabiał bo z suplementów to od początku marca łykałam żurawinę i wit. C

patka czekamy

kate słuszne podejście - ludzie gadali, gadają i będą gadać - taka ich natura
ostatnio słyszałam takie stwierdzenie że "słabi ludzie mają marzenia a silni mają plany żeby je realizować" i dopiero będzie niespodzianka jak Twoje marzenia staną się rzeczywistością - bo wierzę w to że będzie u Ciebie córcia tym razem:tak:
a dla pocieszenia powiem Ci że u mnie z pewnością też nie obędzie się bez komentarzy:tak:
 
maggie ja również bardzo wierze w twoją córcię. lekarz na dobrym sprzęcie to stwierdził więc nie może być inaczej. dziś sprzęt był słaby więc lekarz miał prawo nic nie widzieć. jeśli nie wytrzymasz miesiąc to zapisz sie na dodatkową wizytę ale najlepiej gdzieś gdzie sprzęt jest też dobry.

patka kciuki&&& czekamy na wieści z wizyty
 
Zostajemy przy różowym.!!!!! Będzie POLA! !!!
:D :D :D
 

Załączniki

  • 1426533125050.jpg
    1426533125050.jpg
    10 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Do góry