reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Maggie śliczna kruszynka:tak:

Matik ja tez patrząc na zdjęcia odnoszę wrażenie że Twoja córcia jest już starsza:tak:
Mój pierwszy synek ważył 3,750 i też ładnie od samego początku dźwigał główkę i pamiętam jak zostawiłam go na łóżku i poszłam do łazienki i jak przyszłam to położna mnie karciła żebym go tak nie zostawiała bo on się już potrafi przekręcać z boku na brzuszek - taki był siłacz, drugi ważył 5100 i obawiałam się że ta waga urodzeniowa będzie mu utrudniała niektóre czynności - ale pomyliłam się i to bardzo
 
A my juz w domku
ImageUploadedByForum BabyBoom1431270796.225731.jpg
Zobacz załącznik 687311
Zobacz załącznik 687312

Jak myślicie kiedy moge iść ma spacer , skoro tu w domu i tak wszystko jest otwarte . Na dworze cieplej niż w domu.
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1431270796.225731.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1431270796.225731.jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 87
Matik gratki gratki !!!! Mała jest cudowna !!!!! Piękna !!!!!:):):
ja bym chyba juz jutro wyszła, co innego zima w pl :)

maggie śliczna córeczka, kupuj juz różowe kiecuszki !!!




Jejku ja mam za jakies 12 dni owulacje a dzisiaj zaglądam w gardło a tam biało, jakby angina, boli mnie głowa i nam mega osłabienie :(
 
Airfix ja mam podobnie jak Ty:tak: Tak samo sie zakochalam w corci Matik :-)Napatrzec sie nie moge na nia:zawstydzona/y:

Matik naprawde słodziutka jest twoja ksieżniczka:-) I takze lapie jak najwiecej sie tylko da te rozowiutkie fluidki:tak:

Maggie Twoja kruszynka tez jest cudna:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a to moje największe spełnienie marzeń Olivia
3,85 kg 51 cm obwód głowy 34cm
Porod rewelacja
Już w pokoju odpoczywamy :)
Zobacz załącznik 687023

Gratuluję serdecznie!!!


Nie przedstawialam Wam jeszcze mojej malutkiej - ponad pół kilo szczęścia :-)


Zobacz załącznik 687123

Cudowna :tak::tak::tak: zazdroszczę....niech rośnie zdrowo!

Airfix juz mialam kontakt z CLO ale nie pamietam jaka mialam wtedy dawke,I nic mi sie nie działo. Ja tez sie boje ze od razu dala mi konska dawke.Nie moge narzekać bo wczoraj naprawde mi poswiecila duzo czasu i uwagi,sprawdzila wyniki,analizowala moje wykresy i szczegolowo przebadała:-)Powiedziala ze nie moze opierac sie tylko na wynikach i musi mnie tez zbadac.

Airfix a co tam u Ciebie za rzeczy się dzieją ze musisz aż taką krętą drogę do staranek przechodzić?


Dzień Dobry!
Siedzę i zastanawiam się od jakiś 10 minut co napisać.
Weekend miałam ciężki, sobote prawie całą przespałam, wczoraj w pracy...
Mam problem z łykaniem tabletek, wczoraj przy braniu wapnia zwymiotowałam....musze chyba rozkruszać tabletki...
I kurcze wczoraj nas z małżem trochę....poniosło, a jednej strony miło jakbym w tym cyklu zaszłam a z drugiej strony chciałam jeszcze dociągnąć tą dięte i zakwaszanie skoro już zdecydowałam się pomóc w planwaniu płci....no ale dziś 6 dc więc raczej szanse małe..
Za to od rana mi mdło, mam ochotę zwymiotować....kocham mój organizm, zawsze jak pomyślę że za niedlugo się staramy to już mam objawy urojenia :-D:-D
Wracam do pracy, a Wam życzę miłego dnia dziewczynki :)
 
Matik - księżniczka Olivia jest naprawdę cudna :-) taka do zacalowania :-* też bym chciała taką mieć :-) fajnie, że już jesteście w domku :-) u Was zupełnie inna pogoda, więc chyba nie ma przeciwwskazań do wychodzenia na spacery?

Maggie - śliczna kruszynka :-) już możesz kupować różowy sukieneczki :-)

Cocinella - osłabienie organizmu w staraniach o córcie jest wskazane ;-) powodzenia w tym cyklu! Trzymam kciuki &&&& ja mam jeszcze z tydzień do @

Panna Myszka - ja też tak miałam z wapniem - w koncu kupiłam w proszku. Te suplementy są okropne! Co do urojeń - ja mam tak co miesiąc ;-) od dwóch cykli nie mierze nawet temperatury po owulacji, bo wtedy dopiero się wkrecałam w ciążę ;-)

Udanego tygodnia dziewczynki! :-)
 
reklama
Małe liski dobrze, że teraz idzie lato, więc i chorób mniej. Może wcale nie będzie taka płaczliwa Wasza Perełka :D Jak się czyta Twoje wypowiedzi, to już chciałoby się tulić takiego maluszka w ramionach ;). My za dwa miesiące starania zaczynamy.

iweet będziesz trzymać córeczkę w ramionach i jeszcze pewnie będziesz się przyzwyczajać do tego, że masz małą księżniczkę przy sobie :D

92Tynka92 może nie będzie aż tak źle z tymi staraniami. Przekonasz sięjak zaczniecie starania. U mnie niestety nie było tak kolorowo.

maggie jak wpadniesz w wir zakupów, to córeczka będzie mieć śliczne sukieneczki :) Słodka malutka.

Marzycielka najważniejsze, że w dzisiejszych czasach można mimo to starać się o dziecko. Może dzięki temu szybko się uda.

Matik GRATULACJE!! Marzenia czasami się spełniają :). Śliczna dziewczynka. Mały różowy puchatek, duża i silna dziewczynka z niej.

PannaMyszka niestety starając się o płeć zazwyczaj za dużo się myśli o tym ;). Skoro 6dc, to raczej nic nie będzie.

Katrina trzymam kciuki za tydzień.

Ja miałam ciężki weekend teraz. Siostra mi podrzuciła na noc synka prawie dwuletniego, który o 5 rano już się budzi. Córeczka za to była zachwycona jego towarzystwem i jak starsza siostra się zachowywała :D.
 
Do góry