reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Asioch mamy typ irlandzkiego imienia, nie chcemy wracac do Pl wiec tu będzie pasowac, i nikogo nie bedzie szokowac, to imie staroceltyckie Erin (czyta sie ai-rin) to jeszcze nie na 100 % bo moze nam sie cos spodoba w miedzyczasie ale na dziś takowe wybraliśmy :)
 
Maran, bardzo serdecznie gratuluję. Mądra z Ciebie osoba. Zgadzam się z każdym słowem. Płci zaplanować się nie da, można pomóc, ale nigdy nie można mieć pewności. Nie chcę innym odbierać marzeń czy nadziei, ale myślę, że takim planowaniem można poważnie wręcz sobie zaszkodzić. Dieta na chłopca jest zdrowa, na dziewczynkę nie bardzo. Suplementacja w takiej ilości jest bardzo niezdrowa. Zresztą, to chyba żadne odkrycie dla nikogo nie jest. Ilu z nam po wprowadzeniu diety i supli zaczęły się dziać cyrki z cyklami, układem pokarmowym. "Planując" płeć przede wszystkim trzeba planować dziecko. To ono od początku do końca musi być najważniejsze. Jeszcze raz serdecznie gratuluję. Imię jest śliczne. :tak: Oryginalne i ładne.
 
Maran to co napisałaś to święta prawda niestety:tak:
Imię prześliczne - bardzo mi się podoba

Iweet
dziękuję - łapię fluidki oczywiście
Ale po tym co tu ostatnio na forum się dzieję to wątpię że dane mi będzie kupować sukienki i rajstopki dla córeczki....no może jedynie dla córek koleżanek:tak:

Macy masz świętą rację dieta i suplementy dziewczynkowe są bardzo niezdrowe - nie ma dnia żebym tego na sobie nie odczuwała.
A jak Fifi się miewa?

Miłego weekendu dla wszystkich
 
Maran - święte słowa :-) GRATULUJĘ Ci z całego serca cudu jakim jest zdrowe dziecko :-* Bardzo ładne imię wybraliście dla najmłodszej córeczki :-)

Macy, Aljul - dokładnie, z tą dietą dziewczynkowa można sobie narobić niezłych kłopotów zdrowotnych - mi bardzo spadły białe krwinki, oczywiście miałam anemię i ogólnie było kiepsko. Do wszystkiego trzeba podchodzić z rozsądkiem!

PannaMyszka - a może zagnieżdżenie ??? :-) ja właśnie w 24 dc tak miałam i byłam przekonana, że zacznie mi się okres, bo cykl skazalam na niepowodzenie ;-)

Udanego weekendu!
 
Aljul, Fifi rośnie jak na drożdżach. Śmieje się już na głos i opowiada niestworzone historie. :-D Jest cudowny. Chociaż tak mi dał dzisiaj w kość wieczorem, że ledwo żyję.
 
Matik Maja najpierw chciala brata bo siostre juz ma, ale jej tlumaczylam, ze to pan Bog daje plec dziecku i nie zawsze jest tak jakbysmy chcieli, Ala od razu z siostry sie cieszyla, Maja przezywa ze bedzie dzidzius i nie raz mi mowi, ty sie nie denerwuj bo dzidziusiowi smutno... ;) obie sie doczekac nie moga, nie raz Maja kaze Ali byc cicho bo mowi, ze dzidzus spi u mamy w brzuchu i sie obudzi ;) ogolnie to ciesza sie i nie moga sie jesieni doczekac... nie chca wakacji nawet tylko zeby od razu byl september ;)
Macy zobacz jak to szybko leci... juz maluch kumaty sie robi a dopiero co go urodzilas :)

Dziekuje dziewczyny za mile slowa :) dobrego rodzinnego weekendu :)
 
reklama
Do góry