reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mici - GRATULUJĘ synka :-)

Misia - witaj! Powodzenia w staraniach :-)

Tynka - wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!! :-)
 
reklama
Misia to zacznij planowac syna to los z przekory da Ci corke ;)
Tak naprawdę to będę przeszczęśliwa bez względu na to czy będzie chłopiec, czy dziewczynka. :) Chociaż logistycznie lepiej byłoby, gdyby była dziewczynka. Mogą wtedy razem dzielić pokój. :)

92Tynka92 gratuluję, szczęścia na nowej drodze! :)

Katriina, dzięki. Na razie starania jeszcze w planach, za miesiąc, ale już się przygotowuję i nie mogę się doczekać! :) Dwa lata namawiałam męża :p
 
Tynka gratulacje na nowej drodze życia oraz życia usłanego różami :) dożo miłości i cierpliwości oraz wyrozumiałości

Pozdrawiamy
Mija nam miesiąc juz :(
ImageUploadedByForum BabyBoom1433753885.251807.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1433753885.251807.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1433753885.251807.jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 56
Witajcie.
Mała urodziła się przez cc. Trafiłam do szpitala bo odeszły mi po 22giej w sobotę wody i rozwarcie było na 2cm. Skurcze w ciągu dnia czasami były dosyć bolesne ale i bardzo nieregularne. Wiec poszłam spać. A tu chlust. Na porodówce byłam podpieta pod ktg i czekaliśmy na badania krwi do cesarki. Przed 2 ga ginekolog zajrzała mi żeby sprawdzić czy rozwarcie postępuje i o dziwo było już 5cm przy rzadkich skurczach no i nóżka wychodzić juz chciała na świat. Gdyby to szły pośladki pewnie byśmy naturalnie rodzili bo mała jest bardzo malutka. 2750g i 50cm. No ale doszły wyniki i o 2.07 mała juz była z nami.
Jest bardzo grzeczna. Dużo śpi i jje.
Że mną gorzej. Boli to cięcie. Cały czas Morfina i ketonal i paracetamol. No ale jakoś przeżyjemy. Odpoczywam ile się da.
Wczoraj najstarsza córka mnie odwiedziła i jest Ania zauroczona :)
Pozdrawiam Was wszystkie i dziękuję za gratulacje
 
Misia To próbuj, wdrażaj ile sie da czynników i a nuż się uda ;) A my pomożemy kciukami ;)

92Tynka92 Gratuluje ;)

cocinella Tobie też wypada pogratulować nooo :) :*

iweet Jak się czujesz??

Matik Jak ten czas zleciał..niemożliwe że to juz miesiac.... Ja nadal zakochana w Twojej Olivii ;) Te ubraneczka, jak dla ksieżniczki , cuudności ;) ( se odkupie :p jak sie uda miec córke :p )
 
Kciuki zawsze mile widziane, tym bardziej, że przed wyjazdem męża będziemy mieli tylko 3 cykle do strzału :p
 
Tynka wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!! Samych pięknych dni!!

Matik piękną masz córeczkę, aż miło popatrzeć....


Ja chyba nici w tym miesiącu... <3 były w 4 i 6 dc, dzisiaj jest 9dc, PH 4,5, ból jajników i test owu druga kreska blada czyli już za późno żeby działać na dziewczynkę? Zła jestem jak nie wiem, mąż mnie wczoraj zdenerwował a mogliśmy podziałać :-(
 
reklama
Do góry