reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tynka dobrze że teraz zdiagnozowano Wam powód który może utrudnić Wam zajście w ciąże. Napewno lekarz coś poradzi na te plemniki meża i jeszcze doczekacie się maleństwa! Trzymam kciuki, musi sie udać. A może inseminacja? wtedy by wyselekcjonowali plemniki męża i może wcale duża ilość nie jest potrzebna.
 
reklama
Milla ładnie rośnie mały. Tak myślałam, że nie będą robić problemów z tym żelem.
Tynka głowa do góry. U nas zaś był 1% dobrych a reszta same ślepaki. Też brzmiało to jak wyrok. Rok starań był za nami, mąż brał wszystkie suplementy, jadł grzecznie co mu zrobiłam i z takimi wynikami się udało. Dobrze, że wiesz co jest. Może inseminacja pomoże?

Magic ja od kilku dni coś spać nie mogę. Dziś od 4 się męczyłam. Mnie po ćwiczeniach na wzmocnienie mięśni boli blizna. Połowy ćwiczeń nie jestem w stanie robić. A moja Lilka tydzień chodziła do nowego przedszkola na próbę, teraz posłałam do starego i Panie w szoku jaka zmiana w zachowaniu ;)

Ja wczoraj po wizycie. Piotruś 3100 waży. Jakby się obojętnie jakie skurcze zaczynały, to od razu szpital. Jeśli do 29 nie urodzę, to mam się zgłosić przez ryzyko pęknięcia macicy.

Dziewczyny może coś doradzicie? Ktoś bliski mi najpierw jedno wczesne poronienie. Teraz zatrzymanie serduszka :( lekarz mówi, że to normalne i od kolejnego cyklu zaczynać. A mi tak bardzo szkoda :( chciałabym jakoś pomóc, tylko jak. Coś na polepszenie jakości komórki? Ehh. Ten tydzień jest ciężki.
 
Byłam. Na wizycie. Wynikami męża mam się nie przejmować. Gorzej ze mną. Zaraz po okresie mam przyjść na kolejne usg zobaczymy jak wygląda ten prawy jajnik i jeśli się endometrioza po raz kolejny potwierdzi to od razu skierowanie na laparoskopie podczas której od razu sprawdza mi droznosc jajowodów. Martwię się jak cholera...
 
Tynka trzymam kciuki aby wszystko było ok, dobrze że i tak chcą jak najszybciej wdrożyć konkretne postępowanie, jest strach bo to jednak ingerencja ale też myślę że chęć posiadania dzidziusia jest znacznie większa. Ja też należę do osób niecierpliwych i sama chciałabym działać jak najszybciej;-) ;)

Elisse a mi zaczęły doskwierać bóle pleców zwłaszcza rano i jak dłużej pochodzę, nawet w nocy się przebudzam bo ciągle mi nie wygodnie hehe:-) :) pierwszy raz odczuwam ból pleców. Twój Piotruś już spory:-) :) ciekawe jak u Ciebie się zakończy poród, mój mi powiedział że jak zacznie się naturalnie i sprawnie pójdzie to poród naturalny ale jak będzie się cokolwiek przedłużać to od razu cc.
 
Magic nie możemy mieć żadnych wspomagaczy, więc ciekawe jak to się u nas skończy ;) mnie plecy i biodro też boli, ale na końcówce to już wszystko przeszkadza, ciężej spać itp. Ja bym chciała w przyszłym tygodniu urodzić :D 24 może być :cool2:
 
Cześć dziewczyny,

Dawno mnie nie było na forum, a chciałam was pozdrowić :) ciekawa jestem bardzo co u was słychać, widzę, że jest sporo nowych dziewczyn. Trzymam kciuki za starające się i za dziewczyny co za chwile będą rodziły
 
reklama
Do góry