reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej dziewczynki na szczescie cos znalelezsmy :)

Miciurka kurcze u Ciebie juz 9tc! alez to leci!! super ze wszystko sie wchloneło i z dzidzia ok:)

Elena Milo Wy juz cos działacie?

U mnie 25 dc czyli jakies 2 dni do @.Czuje sie fatalnie mam katar glowa mnie boli, kreci mi sie w glowie muli mnie jak nie wiem... chyba jakas grypa mnie rozklada..........zamiast testu kupilam sbie dzis podpaski..
 
reklama
Micurka to super, ze krwiak się wchłonął! Niech maleństwo zdrowo rosnie!

Maziajka to udanego urlopu! Babka oddała wam 2x zaliczke?

My dziś 8dc, ale wczoraj już coś działaliśmy, bo stwierdziłam, że trzeba wykurzyć przestarzałe plemniki :) w tamtym cyklu tak wyszło, że rzadko się kochaliśmy, a wtedy to sperma nie jest taka wodnista, tylko troche jak galaretka więc nie wiem czy zdolna do zapłodnienia :) a dziś zdziwiłam się, bo 8 dc a na teście ovu jest blada kreseczka testowa, a zreguly blada pojawiała się kilka dni później przy moich cyklach 30-31 dniowych i owulacji 16-17 dc. Takze cos czuje ze moze w tym cyklu owu byc wczesniej, musze kontrolować sprawę :-)
 
Miciurko to super wiesci ze po krwiaku i torbieli ani sladu:)i ze lekow brac nie musisz!!Wspaniale:)to 17 lipca sie moze juz dowiesz kto tam w brzuszku mieszka:)a co Ci chodzi z chinskiego?:)

Maziajka Ty jestes Bąk!Mam nadzieje ze te podpaski to sobie na dlugo do szafy schowasz!

My zaczniemy od srody:)


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka dużo kobiet na ciąże reaguje osłabionym orgiazmem i przeziębieniem. Może te podpaski nie będą potrzebne :-)
 
Dziewczyny kurde niepokoi mnie na kreska, bo ona jest dość wyraźna.. jak na 8 dc i na moje cykle! Dodam jeszcze ze mocz miałam rozrzedzony jak badałam. Zawsze takie kreski miałam w 13-14 dc, przy czym w 15 dc wychodziły testy juz pozytywne.
Jak zwykle cykl staraniaowy a tu jakies jazdy.. ciekawe czy i kiedy bedzie ciemniec...
 
Elena niestety oddała nam tylko zadatek nie chce oddac podwojnie klamczucha jedna !!! twierdzi ze nie wpisalismy w tytule przelewu zadatek i nie musi a na straonie wyrazinie ma wpisane ze rezerwacje trzeba dokonac wplacajac zadatek nie wiem co ona sobie mysli ze jej wyslalam prezent ... trzymala nam p[ieniadze od LUTEGO!!! rownie dobrze mogla na gieldzie nimi grac gdybym ja zrezygnowala tydzien przed stracilabym kupe kasy ...a TA NIC NIE POCZUWA SIE DO WINY OPISZE JA W INTERnecie babsztyl jeden!
A co do testow moze po prostu owu bedzie wczesniej i tyle nie przejmuj sie testuj i bedziesz widziala czy cos sie dzieje..

milo no bylam w rossmanie to sie zaopatrczylam najwyzej poleza w szafie ale jakos watpie...........

a czuje sie tragicznie z nosa leci... oslabiona jestem mega...a za tydzien wakacje mam nadzieje ze przjdzie czy aspiryne moge brac? czy moze ewentualnie na takim etapie ciazy zagrozic chociaz szczerze to nie licze zbytnio na nia...
 
Elenaa- a mierzysz temperature czy na samych testach polegasz ?

Millo- z chińskiego wychodzi dziewczynka, to będzie 11 tydzień ciąży na prenatalne - kurde nie wiem czy nie za wcześnie no ale później go nie ma aż na 3 tyg wiec mi przepadłoby prenatalne to idziemy przed jego wyjazdem, podejrzeć czy wszystko ok, a z płcią to nie ma ciśnienia bo my się nie dowiadujemy - chcemy niespodziankę ;)

Maziajka- ale baba no , tak długo kasę trzymać a odmówić przed samymi wakacjami, tez bym opisała co trzeba na necie , dobrze że coś znalezliscie, polecz się trochę naturalnie póki nie wiadomo co tam z ciążą :)

No ja z usg aż w szoku byłam ze w 8 tyg a było tak widać rączki i nóżki i główka - super , tylko 8 tyg a tak wiele juz widać szok

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciurka tak mierze, ale narazie jeszcze za wczesnie aby z wykresu coś wnioskować :)

Maziajka mierzyłam ph po seksie, odrazu po było 7,0 (takie fajne intensynwe kolorki :-) ), a na drugi dzien rano coś koło 5,0, a na wieczór już 4,5 bez uzywania lactowaginalu.
 
elena po seksie to pewnie ph spermy zmierzylas ono wladnie tak ma 7 i wiecej:-)

miciurka moja siostra jest w 12 tc i za tydzien ma.juz plec poznac szokk lekarz jej powiedzial ze na 99% bedzie widzial ma miec wlasnie prenatalne badania.Poki co lecze sie naturalnie juz lepiej sie czuje ..:-)

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Elenaa- to przynajmniej po temperaturze poznasz

Maziajka - no to będzie w 13 tyg wiesz to robi różnicę 11 a 13 tydz jednak , ale wiesz co ja nie chce chyba wiedzieć , obrączka mówi ze dziewczynka , chiński tez mówi ze dziewczynka - W. Tez mówi ze robił dziewczynkę haha ;) , nie wiem czy się łatwiej mi nie urodzi jak nie będę wiedzieć :D , wiesz taka ciekawość duża ze będę ostro tam przeć hahhaha ;)



Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry