reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

najsmieszniejsze jest to ze w tamtym cyklu wszystko mnie klulo jajniki, w pachwinach mnie klulo sutki szczypaly a teraz nic a nic hahaha wczoraj mnie mdlilo troche no i ten katar a poza tym....0 ... i cycki nic a nic.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom


aha dzis 14 dzien po owu.
 
reklama
Maziajka Jest kreseczka!!!! HURRA Gratuluję. Teraz spokój tylko i bez stresu :) mnie piersi do dziś nie bolą :/ są leciutko wrażliwe i to tyle
Na teście quixx takie same miałam kreseczki, twoja i tak ciemna jest, moja była widoczna tylko dla mnie. Na testach kardioline wychodzą ładne kreseki. Zamów sobie na allegro i zrobisz na pamiątkę za jakiś tydzien :)
 
Maziajka a przypomnij mi jak Wy dzialaliscie dokładnie? Od którego do którego dnia cyklu?
Wy codziennie lub 2x dziennie?
 
elena my od 8 do 13 .13 wyszedl test owu pozytywny wiec teoretycznie owu miala byc za 2 dni ale ja wtedy mialam bole owu i mysle ze wlasnie 13dc byla owu.Ale kto tam wie.Kochalismy sie dziennie wieczorem.Wiec 6 dni plodzilismy:p ale to chyba zalezy od pary bo podobno dzienny seks nie jest do konca wskazany podczas staran.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
airfix ja wlasnie robilam tego quixx za 5 zl.Z Jasiem robilam kilka dni po @ chyba z 6 i byly mega wyrazne od razu.

Ale taka tez prawda ze nigdy wczesniej nie wyszla mi zadna blada kreska wiec chyba cos z tego bedzie:-)a tych testow troche juz zrobilam i zawsze byla jedna krecha.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi wedlug ost cyklu wychodzi ze w nd mam miec 2 kreseczki na tescie wiec chyba skoncze w piatek wieczorem seksik i bede sie modlic by tak bylo;) bo teoretycznie plemniki zyja 3 dni tak? Czyli do pon wieczorem by wychodzilo:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry