reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Do tej pory dobrze się czułam..myślę ze zaszkodziło mi to glupie Jabłko.
Była mega kwaśne i już podczas jedzenia mi się zrobiło niedobrze ale też nie zjadłam jego dużo. Mam nadzieję ze jutro mi będzie lepiej i mnie puści i te zawrory głowy miną i mdłości.
Teraz muszę bardziej na siebie uważać i omijać takich bardzo mocnych smakow. Bo widocznie zoladek jest bardziej wrazliwy.
A dziś robię glodowke już..bo zjadłam grzanki i też mi sie odbijaly i był drugi haft.

A co do mdłości to pewnie też nie ma reguły. Ja jakos narazie wogole o płci nie myślę. Bede nad tym się zastanawiać po usg genetycznym jak usłyszę ze maluszek cały i zdrowy, czyli gdzieś za 6 tygodni :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do tej pory dobrze się czułam..myślę ze zaszkodziło mi to glupie Jabłko.
Była mega kwaśne i już podczas jedzenia mi się zrobiło niedobrze ale też nie zjadłam jego dużo. Mam nadzieję ze jutro mi będzie lepiej i mnie puści i te zawrory głowy miną i mdłości.
Teraz muszę bardziej na siebie uważać i omijać takich bardzo mocnych smakow. Bo widocznie zoladek jest bardziej wrazliwy.
A dziś robię glodowke już..bo zjadłam grzanki i też mi sie odbijaly i był drugi haft.

A co do mdłości to pewnie też nie ma reguły. Ja jakos narazie wogole o płci nie myślę. Bede nad tym się zastanawiać po usg genetycznym jak usłyszę ze maluszek cały i zdrowy, czyli gdzieś za 6 tygodni :-)
Elenaa Ja jak zjem coś kwaśnego, nawet jak smak sobie wyobraze to mdłości do potęgi i od razu ciągnie jak na wymioty. Ostatnio uraczyli mnie wiescia - ze ogórki kiszone przynieśli mi....Jezu dwie godziny nie mogłam dojść do siebie. Ze slonym smakiem mam to samo.
 
5 dni przed owu?! , że ogólnie się udało to chyba cud? Tak długi czas. Miałam cichą nadzieję, że 2-3 przed owu to córeczka [emoji5]. Ja mam synka w dzień owu. Prawda jest taka, że co ma być to będzie. Moja mama ma 3 córki, bez zakwaszań, testów, temperatury, magnezu, wapna i całego zamieszania. Ja mam 2 facetów i obawę, że 3ci też będzie facet
Ayra Na to wygląda ze cudzik :) staraliśmy się 8 miesięcy, co dzień prawie przed owulacja, czasem kilka razy, i 1 dzien przed owulacja i w owulacje i zaraz po i nic - żaden sposób nie sprawdził się. A w jednym miesiącu skończyliśmy 5 dni przed owulacja, mąż wyjechał i udało się :) takze ja mysle ze co komu pisane. Teraz tez 5 lat nic nie skutkowało; a O+12 nawet nigdy nie dało efektu...jedynie udawało się ze starań przed owulacja ale wszystko ciaze biochemiczne. A teraz dosłownie wpadka 40h przed owulacja hehe cykl się rozwalił, owulacja przyszła 2-4 dni wcześniej i tyle było z planowania odstepu
 
Dziewczyny ja tylko.na.chwilke bo zaraz do pracy..dzisiaj dostalam @ czyli jednak tak jak mam planowo cykle owulacji nie bylo wg ginki te 2 pecherzyki powinny w tym cyklu wyjsc a nie wchlonnac sie ale.dlaczego tak sadzi to nie mam pojecia.PMS zadnego nie mialam wiec jakies slabe te hormony.musialy byc.Ciesze sie .ze wiem ze to cykl.bezowulacykny byl bo wiem ze.na to.nie mielismy wplywu.

PODRZUCCIE PROSZE MI LINK DO TYCH ZIELONYCH TESTOW OWU TYCH DOBRYCH MUSZE ZAMOWIC

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajko to dobrze ze przynajmniej planowo @ i Ci sie nie wydluzylo ani nie rozregulowalo no i dobrze czulas ze owulki nie ma:)
 
Elenko wedlug moich obliczen owulka moze byc 3,4 lub 5 sierpnia takze my juz oslabiamy :D

Choc nie wiadomo juz czy te czeste seksy oslabiaja te meskie czy nie..bo moze byc tez na odwrot ze ciagle dokladane sa szybsze meskie i wtedy lipson..

Ale dzis przynajmniej burza :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry