reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Millo myśle ze jak szyjka jest twarda i zamknięta to można mowic po owulacji juz na bank, a jak się zniza to może być już po ale dokładnie ile to nie wiem.
No to do dzieła Millo. Zadaj sobie pytanie czy chcesz córki czy drugie dziecko? I wtedy odpowiednio zadziałaj ;) ale jak pisały tu dziewczyny to planowanie nie daje zadnej gwarancji, zawsze bedzie szansa 50% na 50% ;-) u niektórych może rzeczywicie pomogło planowanie ale równie dobrze może to był łut szczęcia ;-)
 
reklama
Elenna w tym problem ze raz mi wszystko jedno a jak zobacze jakas słodka dziewczynkę to mi się zaś włącza:p
poszłabym do gina ale nie wiem czy On mi powie cos wiecej niz ze juz po owulacji.Ja chce wiedziec czy dzis mam czy wczoraj:D

jeszcze pytanko.Jak to się liczy go zgupiałam. Ostatnie serduszka miałam wieczorem w sobote więc licze ze to są 3 dni przed owulacją jakby była dzisiaj tak?
 
Ja obalilam tu nie tylko teorie sluzu bo mialam rozciagliwy i o wysokim ph a 3 corka... Moim zdaniem co komu pisane to bedzie mial... Ja mam 3 babki, na poczatku mialam wiare, ze moge to zaplanowac ze jak sie przyloze na 100% to mi sie uda bo przeciez innym sie udalo a mniej sie przylozyli a jeszcze inni w ogole sie nie wczuwali a maja co chca, ale nie da sie tego zaplanowac, niektorym udaje sie trafic z plcia, ale nigdy sie nie dowiedza, czy gdyby nic nie zrobili to tez by im sie udalo... Ja nie zaluje, ze probowalam zaplanowac bo dzieki temu wiem, ze zrobilam wszystko co moglam a planowanie nie zwieksza szans. Teraz gdybym chciala miec kolejne dziecko nic bym nie planowala nic nie liczyla, nie sprawdzala tylko bym cieszyla sie bliskosci bo juz wiem, ze co ma byc to bedzie :) gdyby faktycznie ilosc spelnionych czynnikow miala wplyw na plec wiele ze starajacych tu sie w latach 2013-2015 mialo by wymarzona plec, a okazywalo sie, ze planowanie daje 50 % niezaleznie od ilosci spelnionych czynnikow. Ja mam 3 braci a sama mam 3 corki ;) stan mesko-damski w rodzinie musial sie wyrownac ;)
 
Mysle podobnie maran wczesniej sie kochalam z mezem bez przyjemnosci bo orgazmu nie moge na dziewczynke no i za duzo sluzu tez nie teraz to mam gdzies nie bede swirowac bo seks by mi kompletnie obrzydl ja chce drugiego dziecka i to jest dla mnie najwazniejsze.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajko wydaje mi się ze czulam takie jakby pulsowanie w okolicy pachwiny od 9:30 po prawej stronie.Czy to moze byc to?Na tym sie kompletnie nie znam..wtedy musiałabym się kochać o 21:30 a wtedy akurat wyjezdzamy;p a wczesniej to na chłopczyka tak?Ja w ogole nie kumam tej metody.Nie potrafię jej sobie logicznie wytłumaczyc czemu o+12 to na dziewczynkę a w owulacje i po niej pozniej to chłopak;/
 
Maziajka na chlopca niby z orgazmem :) ale to sprawdzanie tych testow i ph no i zeby abstynencja byla ze 3 -4 dni bo wowczas niby najlepszej jakosci sperma i te wszystkie suplementy to zabijalo spontanicznosc i bylo na zasadzie trzeba sie dzis kochac najlepiej ok 9 rano bo testosteron najwyzszy a test owulacyjny wskazyje, ze owu dzis wieczorem ma byc no a plemniki musza dojrzec jes,cze w dfogach rodnych i takie mysli w glowie ;) i wyliczanie kiedy najbardziej optymalny czas na sex. A przeciez to powinno byc z milosci i wowczas kiedy jest chec ku temu a nie kiedy testy wskazuja ;)
 
Maziajka na chlopca niby z orgazmem :) ale to sprawdzanie tych testow i ph no i zeby abstynencja byla ze 3 -4 dni bo wowczas niby najlepszej jakosci sperma i te wszystkie suplementy to zabijalo spontanicznosc i bylo na zasadzie trzeba sie dzis kochac najlepiej ok 9 rano bo testosteron najwyzszy a test owulacyjny wskazyje, ze owu dzis wieczorem ma byc no a plemniki musza dojrzec jes,cze w dfogach rodnych i takie mysli w glowie ;) i wyliczanie kiedy najbardziej optymalny czas na sex. A przeciez to powinno byc z milosci i wowczas kiedy jest chec ku temu a nie kiedy testy wskazuja ;)
A no wlasnie dziewczyny. Jesli mi nie wyjdzie teraz to od nastepnego cyklu chyba szalej cialo piekla nie ma. Bo teraz wstrzymywalam ogiera swojego bo na dziewczynke bo to bo tamto.
 
Mi się wydaje że mozna próbować zawsze cos podziałać ale bez przesady nie nastawiać się że się uda, i tak zawsze jest 50/50 potem najgorsze jest rozczarowanie jak się człowiek na dana płeć nastawi ...raczej może potraktować to na luzie. Dziecko jest zawsze największym cudem, najważniejsze by bylo zdrowe po prostu. Kiedyś się też zastanawiałam jaką rolę w tym całym planowaniu ma czynnki męski ;)
 
reklama
Do góry