reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Antonia chyba wieczorem po calym dniu ale pewnosci nie mam.

Millo no przynjamniej mam pewnosc ze owuluje

Katja ja juz tak hulam ale poki co tylko biochemiczna ...poza tym ja nie wierze w odstep ani troche.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wspaniale te wszystkie kruszynki , ktoras mowila ze mam po czasie spojzec na test. Tak wiec po 10 godzinach nic sie nie zmienilo. Negatywny na maksa. A okresu jak nie bylo, tak ni ma... Czy to cykl 7073 dniowy ?:p
 
Maziajko 90% dostałam w 13tyg od lekarza który się zajmuje badaniami genetycznymi, wyrostek był płaski całkiem. W 14tydz5dni wyrostek nadal płaski - świadczący ze to córka powinna być. Na ingender wszystkie dziewczyny obstawily córkę. Teraz mam 17tydz 3dni i lekarz mówi ze na pewno dziewczynka. Więc czy mam myśleć że się udało, czy czekać nadal do kolejnego potwierdzenia, nie wiem. Na razie nie dociera do mnie to.
Jeśli to dziewczynka to prawdopodobnie bedzie Maja, jesli chlopiec to Mikołaj
 
Arfix myślę ze na 99% będzie dziewczynka..skoro lekarz już ma taką pewnosc. Ten 1% niepewności daj sobie do porodu :-)

Dziewczyny a powiedzcie mi bo u dwóch moich koleżanek lekarz podczas usg genetycznego wskazywał chłopca a jednak były to dziewczynki. To jak oni sie pomylili? Skoro to z dziewczynki może zrobic się chłopiec do tego 14-15 tc bo nub może się podnieść. To u tych dziewczynek jednak coś starczalo a potem opadlo czy jak? Czy lekarz był niekompetentny?
 
Arfix myślę ze na 99% będzie dziewczynka..skoro lekarz już ma taką pewnosc. Ten 1% niepewności daj sobie do porodu :-)

Dziewczyny a powiedzcie mi bo u dwóch moich koleżanek lekarz podczas usg genetycznego wskazywał chłopca a jednak były to dziewczynki. To jak oni sie pomylili? Skoro to z dziewczynki może zrobic się chłopiec do tego 14-15 tc bo nub może się podnieść. To u tych dziewczynek jednak coś starczalo a potem opadlo czy jak? Czy lekarz był niekompetentny?
może pomylił pepowine a w którym tyg?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry