reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziwny przypadek dziwny czlowiek :) zobaczymy. Dzis mam pozytywne nastawienie, ale obawiam sie ze sie zawiode. To cos za proste by bylo..
 
Katja czekamy na wynik od razu daj znac:-)

A u mnie mokro szyjka wysoko a test owu negatywny... hmmm zobaczymy czy bede miec objawy owulki czy cykl bezowulacyjny...

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martyna - wow jaki siusiak faktyko nie da się przeoczyć hehe :)

Wiesz może mylą bo właśnie tych przepływów nie spr. U mnie osobiście jeszcze żaden mi nie spr. Teraz może na polowkowym zobaczę ze zrobią, a tak to jak się odpowiednio podklei gdzieś tam to może się mylą, nie wiem - ciężko myśleć ze z takim sprzętem co jest teraz dostępny trafiają się pomyłki

Elenaa- gdyby mi lekarz nie pokazał dokładnie ta strzałka to bym w życiu nie dojrzała sama [emoji23] a tyle usg juz się naogladałam hehe - o co kaman :D

Katja - kciuki za betke :)

Elena - czekam na wieści z wizyty jak na szpilkach :)


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
no właśnie mi sprawdzał bo uważał że ten siusiak coś za wielki i oglądał krocze dobre 10 min żeby mieć pewność powiedział że takiego wielkiego jeszcze nie widział hihihi ;)

Elena trzymam kciuki za wizytę :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
sprawdzam co 15 minut i nie mam nadal wyniku. Pani w labo powiedziala ze wieczorem , wiec pewnie nie bedzie wczesniej niz po 18.
 
reklama
Do góry