reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Maleństwo rośnie ma prawie 5 cm dokładnie 4,75 cm, serduszko 167. Ale nie miałam dziś usg genetycznego . Bo do 17:15 ona przyjmuje w gabinecie gdzie jest lepsze usg a potem już w innym. Zresztą powiedziała ze woli robić jak dzidcko jest większe, więc idę w 13 tc+2 :-) wizyta dziś była bardzo szybka
 
Maleństwo rośnie ma prawie 5 cm dokładnie 4,75 cm, serduszko 167. Ale nie miałam dziś usg genetycznego . Bo do 17:15 ona przyjmuje w gabinecie gdzie jest lepsze usg a potem już w innym. Zresztą powiedziała ze woli robić jak dzidcko jest większe, więc idę w 13 tc+2 :-) wizyta dziś była bardzo szybka
Wspaniale ze wszystko tak jak powinno byc :) iby tak dalej !! ❤️❤️❤️
A ja. . No wynikow nie mam nadal na stronie :/ tymczasem poszlam z mlodym na plac zabaw nieopodal, coby nie bzikowac.
 
No i to by bylo na tyle ...
A okresu nie bylo i nie ma.
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    15,6 KB · Wyświetleń: 61
Ostatnia edycja:
reklama
Przykro mi Kaja:( a jak robiłaś testy owu i wychodziły Ci pozytywy to miałaś też śluz płodny? Może tak bardzo Ci się owulka przesunąć? Wiesz, może zmiana klimatu, morze itp ;) . Może jeszcze ten cykl nie jest stracony. Jeśli owulka przesunięta rąk dużo a były sexy w tym czasie, to jeszcze cykl się nie zakończył. Jeśli zaskoczyło na takim poślizgu to jeszcze jest czas żeby beta była dobra. Wszystko zależy od tego czy te testy owu wskazywały owu ale na to wskazuje, bo wychodziły Ci mocne a drugi mocniejszy od pierwszego :) Nie ma @ a cykl przesunięty może jest jeszcze jakaś nadzieja? ☺
 
Do góry