reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzięki dziewczyny ;-) mam jakieś zdjęcie ale chyba nuba nie widać. Za to widać dwie stopki ;-)

Katja o kurczę..a byłam przekonana ze będzie dodatnia. Może rzeczywiście do owulacji nie doszło..i się przesunela.
Ja miałam w tym cyklu co się udało ze test był pozytywny w 13 dc. W 14 i 15 dc był negatywny. A potem 16 i 17 dc znów pozytywny. Więc dzialalismy jeszcze 0+12. Bo sie balam ze bedzie za dluga przerwa (wyszlo jakos 3.5 dnia)
 
reklama
Dziekuje Dziewczyny. Tak jak wczesniej wspominalam mam przyjaciela gina. Zadzwonilam do niego i mowie ze dzwonie sluzbowo a on na to "co masz dwie kreski?" :) niestety wytlumaczylam mu o co chodzi i... Ide jutro do niego :) mowi ze wcale beta nie musi prorokowac , ze spojzymy tym bardziej ze wie jak bylo w pierwszej ciazy ze mna. Ale raczej mowi ze jakis torbiel sie porobil poprostu. Zobaczymy, napewno odrazu umowimy sie ze pomonitoruje mi przyszly cykl, co jest dobra wiadomoscia. Niemniej jednak zawsze marzylam o tym , zeby urodzic przed wakacjami, pozna wiosna. A tu juz wszystko idzie nie w ta strone ... Synka rodzilam koniec zimnego wrzesnia i byl problem ze spacerami i przeziebieniami. Widzialam siebie z wozkiem na podworku w cieple dni... :)
 
Dziekuje Dziewczyny. Tak jak wczesniej wspominalam mam przyjaciela gina. Zadzwonilam do niego i mowie ze dzwonie sluzbowo a on na to "co masz dwie kreski?" :) niestety wytlumaczylam mu o co chodzi i... Ide jutro do niego :) mowi ze wcale beta nie musi prorokowac , ze spojzymy tym bardziej ze wie jak bylo w pierwszej ciazy ze mna. Ale raczej mowi ze jakis torbiel sie porobil poprostu. Zobaczymy, napewno odrazu umowimy sie ze pomonitoruje mi przyszly cykl, co jest dobra wiadomoscia. Niemniej jednak zawsze marzylam o tym , zeby urodzic przed wakacjami, pozna wiosna. A tu juz wszystko idzie nie w ta strone ... Synka rodzilam koniec zimnego wrzesnia i byl problem ze spacerami i przeziebieniami. Widzialam siebie z wozkiem na podworku w cieple dni... :)
Katja będzie dobrze. a co do zimnych dni i porodu to co ja mam powiedzieć termin z usg na sylwestra ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny ;-) mam jakieś zdjęcie ale chyba nuba nie widać. Za to widać dwie stopki ;-)

Katja o kurczę..a byłam przekonana ze będzie dodatnia. Może rzeczywiście do owulacji nie doszło..i się przesunela.
Ja miałam w tym cyklu co się udało ze test był pozytywny w 13 dc. W 14 i 15 dc był negatywny. A potem 16 i 17 dc znów pozytywny. Więc dzialalismy jeszcze 0+12. Bo sie balam ze bedzie za dluga przerwa (wyszlo jakos 3.5 dnia)
Elena, zazdroszczę pozytywnie oczywiście :) też marzę o córci :) . Jeśli będzie 3 synek wezmę to na "klatę" ;), a
Dzięki dziewczyny ;-) mam jakieś zdjęcie ale chyba nuba nie widać. Za to widać dwie stopki ;-)

Katja o kurczę..a byłam przekonana ze będzie dodatnia. Może rzeczywiście do owulacji nie doszło..i się przesunela.
Ja miałam w tym cyklu co się udało ze test był pozytywny w 13 dc. W 14 i 15 dc był negatywny. A potem 16 i 17 dc znów pozytywny. Więc dzialalismy jeszcze 0+12. Bo sie balam ze bedzie za dluga przerwa (wyszlo jakos 3.5 dnia)

Elena, gratuluję i zazdroszczę pozytywnie oczywiście :)
Ja też marzę o córce. Mam nadzieję, że uda się. 3 dni przed owu. Śluzu prawie brak, więc raczej niskie pH. Ja już strasznie nakrecam się że to będzie córcia. Niby mam z tyłu głowy, że może być chłopiec ale zaglądam to. Mąż mnie stopuje ale mówię mu że wiem co mam w środku ☺.
W niedzielę lecę do Polski na tydz a z Polski na Malagę wakacyjne. Naczytalam się dziś o niebezpieczne lotów w I trymestrze i mam stracha. Muszę być dobrej myśli, bo już nic nie przełożę. Słyszałyscie coś na ten temat lub same leciałyście w I tc?
 
Katja ja obstawiam staranka październikowe bo te wrzesniowe w chinskim to na chlopca. I z cyklu pazfziernikowego wychodzi mi porod 8 lipca czyli jeszcze sporo wakacji i ladnej pogody. Głowa do góry, będziemy razem :-) [emoji6]

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
MartynaM U mnie nie ma tej taśmy owodniowej to nawet nie wiem co to. ;) Powiadasz termin w sylwestra...też tak urodziłam :)

Katja A nie dasz rady temp mierzyć?Ja mierzylam zwykłym termometrem potem kupiłam na 4mce cyclotest baby tam można mierzyć chyba z tolerancją do 2godzin. Już go odsprzedalam dawno bo zaszlam w ciążę....Ale uważam ze mi się lepiej zwykłym termometrem mierzylo choć trzeba było być sumiennym;)
 
Powiem tak. Jak juz przyjaciel gin wie ( a chcialam zeby dla niego tez to byla niespodzianka no ale trudno) , to nie bede dziubala sama kolejnego cyklu... Niech on monitoruje i zobaczymy, dowiem sie czy ja w ogole i kiedy mam te owu. :) juz wyluzowalam. Powiedzialam o wszystkim mezowi/ nie wiedzial ze spoznia mi sie okres bo nic nie wspominalam. Bylo mu przykro ale bardziej sie martwi jak nie ciaza to co sie dzieje. Dziewczuny pozdrowionka dzieki za slowa otuchy. . ❤️
 
reklama
Do góry