reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Maziajko (przytul):*
Elenna ale sen:) Jejku jak ja Wam zazdroszcze ze wy w ciazy juz jestescie:)


Mi ovufrend wkoncu wyznaczyl owulacje takze niby dzis 4dpo.Czekam cierpliwie na okres:)
 
reklama
No te trojaczki mnie przerazily :-)
A my wczoraj byliśmy w gościach i była taka dziewczyna co miała jedna córkę i mówi ze jak była w ciąży to ona chciała mieć tylko córkę, ze wogole nie brała innej płci pod uwagę ze musi być córka, bo dziewczynki sa takie słodkie. Ale mnie ziritowala takim tekstem. Jak można przy pierwszym dziecku być tak zafiksowanym na punkcie plci? Przeciez to Twoje dziecko i kocha się niezależnie od płci.

Maziajka brak objawów to dobry znak. Ja w obydwu ciazach nie miałam zadnych objawowo przed dniem spodziewanej @
 
Wiem dziewczyny wiem biadole ja tez z Jasiem objawow nie mialam test zrobilam 5 dni po terminie.Pamietam tylko ze w okolicach terminu bolal mnie malpowo brzuch zaczelo sie ok 7 tyg wyczulony wech , i mega glod.


Tak bardzo bym chciala a najgorsze jest to ze nic ode mnie nie zalezne nic ode mnie nie zalezy a ja lubie miec nad wszystkim kontrole.Nadchodza mnie juz nawet mysli ze nigdy sie nie uda.

Nie mam ani objawow malpowych ani okresowych zreszta nie chce nawet sie wsluchiwac i nakrecac bo przed innymi @ mialam.mnostwo objawow i dupa:p

Szkoda ze laboratorium w domu nie mam bym dziennie bete robila.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo czyli owulacje wyznaczył Ci na środę czy czwartek? Kurczę to może być za wcześnie jak na srode nim te piątkowe zolnierzyki doplynely..ale mimo wszystko jakaś szansa jest ;-) A kolejne powroty męża kiedy?
 
Maziajka a testów nie chcesz robić tylko w środę na betę iść tak?

Millo a może w kolejnym cyklu ovu przyjdzie wczensej. Kontynujesz w kolejnym cyklu costangusa?

Antonia no chyba gdzieś tam w głowie myślę ze czy w środę czasem siusiak nie urośnie. Wkoncu tak sie może zdarzyć :-) wiec pewnie stąd te sny. Już chciałabym zobaczyć maleństwo..ale w sumie odkąd czuję malnestwo to czuję się trochę pewniej. Ale i tak mam ciągle jakieś obawy, ze brzuch czasem twardawy, ze synek niechcący mnie uderzy, że coś mnie czasem kluje. Takze chyba tak bedzie do 9 msc :-) a Ty kiedy testujesz?
 
Elenaa ja takie sny siusiakowe miałam przy drugim synu. Nie zapomnę jak na usg był siusiak i byłam zawiedziona a na następnym jak zapytałam gin czy nadal chłopak to ona zgłupiała i mowi dziewczynka i pokazuje trzy kreski! Odrazu łzy mi leciały ze szczęścia ale po dłuższym szukaniu wyskoczył siusiak czyli miał poprostu zaciśnięte mocno nóżki.

Teraz znajoma spodziewa sie bliźniaków. Ma dwóch chłopców 7 i 2 latka. Chcecie trzecie i nagle sie okazało ze bliźniaki. I wyobraźcie sobie ze dwie dziewczynki [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] ale szczęście normalnie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem teraz w 17 dc dopiero, także jeszcze troche. Pewnie dopiero w dniu @ o ile się nie pojawi. Zastanawiam się też nad zrobieniem testu w 23 dc bo właśnie w tym dniu mąż ma urodziny :-) ale chyba to dość wcześnie i negatyw mi nie da odpowiedzi, [emoji1]

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny , my byliśmy na usg , dzidzia waży 740 gram, śliczna piękna - dodam fotkę, no i oczywiście tak jak myślałam, ***** wyszło z moim planowaniem bo nie chcieliśmy znać płci a się pokazał I widać ewidentne jajka lol, także moje zakwaszanie i cala reszta , jony dieta nic nie dały każdy kalendarz na córkę a tu drugi syn, trochę zawód ale śliczny jest naprawdę :) wiec , nie przezylam tego jakoś strasznie , przypadkiem się dowiedzieliśmy , :)

I teraz straszny problem z imieniem ,bo dla dziewczynki było a dla chłopaka nic - to wręcz wiedziałam że tak będzie bo mnie zawsze pod gorke [emoji23]
1476621000-1d1mld.jpeg





Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry