reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama

Hej dziewczyny
Dawno mnie tu nie było..
zapewne wiekszość z Was , które "tu są" mnie nie znają...Tak to juz jest z tym wątkiem o planowaniu ze "jedne przychodzą inne odchodzą" ...
Podobnie ze mną...urodzilam swoje dzieciaczki i teraz życie nie kreci sie juz tylko wokół dzieci:)))) chociaz są one jego waznym aspektem.
Przepraszam ale nie odniosę sie do kazdej z Was poniewaz nie znam Waszych historii...
W kazdym razie kazdej starającej się (i planującej płeć) mamie- zyczę POWODZENIA
natomiast zafasolkowanym Gratuluje :))))

Daria no i dla Ciebie ode mnie wielkie Gratki....rozumiem ze będzie drugi synek?
Wygladasz przecudnie...w zyciu bym nie powiedziala ze Jestes w 3 -ciej ciązy !!!!! Laska z Ciebie ze ho ho:))))
Widzę Colinek wyrósł Ci pięknie....
Mam nadzieje ze wszystko uklada Ci sie tak jak sobie zyczysz...
usciski wielkie./...
 
Hello! Doczytałam pobieżnie tylko ostatnią stronę.

Kiraa, super, że mąż przekabacony, gratuluję siły przekonywania, teraz tylko przygotować się do wojny i działać :-D

klaudia, no to zaciskam kciuki w czwartek i czekam na wieści.

macy, hahaha :-D

Matik, musi się udać!

Myfanwy, no właśnie to zmieszane pH trzeba obniżyć do < 5, takie pH unieruchomi na jakiś czas ogonki plemnikom Y. Skoro pH było 6 rano po wieczornych staraniach to pH zdążyło się już wyrównać (dodanie np. czegoś o pH 7,5 do czegoś o pH 4,5 spowoduje, że całość będzie miała za jakiś czas jednolite uśrednione pH np. 6). Zatem starania wieczorem bez obniżenia pH na noc stwarzają prawdopodobieństwo, że wiele plemników Y zdążyło dotrzeć do bańki jajowodu i tam sobie już czekają (gdy pH wzrośnie powyżej 5 to plemniki Y po 30 minutach znów mogą się poruszać).

Oczy niebieskie, mnie w ciąży najbardziej ciągnęło na te wszystkie zakazane produkty, których nie mogłam jeść podczas starań, organizm chciał wyrównać niedobory, oj jak ja się zajadałam pomarańczami i pomidorami :-)

Daria, ja też miałam identyczną piłeczkę i wszyscy mówi, że z tyłu w ogóle nie widać, że w ciąży jestem ;-) Co do wychodzenia pępka - ciąża niestety powoduje często rozejście się mięśni brzucha a czasem nawet przepuklinę pępkową gdy pęknie powięź mięśniowa (u mnie tak się niestety stało :-(), zatem w miejscu pępka mięśnie są rozsunięte a jelita wypychają to miejsce tworząc wypukły pępek.

Nuuuuśka, wykres super, czekam na relacje :-)

Czarodziejko, jak miło Ciebie tu zobaczyć!
 
Dzięki Pirania bardzo fajnie to opisałaś

Nie wiem czy Wy zauważyłyście ale ja TAK :cool::tak:;-) żadna z WAS nie pisze tu o objawach na samym początku bo później to rozumiem ale te naj wcześniej piszcie od razu ok
 
czarodziejko witaj dawno cie nie bylo :) a powiedz bedziesz jeszcze kiedys planowac corke? bo jeszcze ta wrozba co ci kolega kiedy przepowiedzial o corce musi sie spelnic :) tak u mnie drugi syn wiec pewnie bede do pary o corke sie starala dla nadii i siebie:)

pirahna moze wlasnie tez z kolejna ciaza to sie tak rozciaga bo w poprzednich ciazach tego nie bylo a teraz lekko wystaje ale wystaje ;/
a to powiedz mi jakies konsekwencje mialas z tym pepkiem ? i to samo sie naprawia czy jak to wyglada?
 
Piranho dzięki za wyjaśnienie! Na szczęście do owulacji jeszcze z tydzień, więc mam podejrzenia, że pierwsza tura to raczej i tak nie dotrwa ;) I na wszelki wypadek bryknę dziś do jakiejś apteki po ten Sylk...
 
Witajcie dziewczynki,
Ja niestety muszę moje starania odłożyc a tak bym już chciała i nawet mąz przekonany, ale co zrobić jak zdrowie ważniejsze
Na razie musze czekać na konsultacje u laryngologa a potem 3 miesiące czekania na zabieg
Szkoda że nie zrobiłam z tym porządku wcześniej ale dopiero teraz mi to zaczyna dokuczać jak pojawił się okres przeziebień itd. bo każdy katar kończy się w tym wypadku zapaleniem zatok bo nie ma gdzie odpłynąć. Eh smutno mi tu trochę z tego powodu ale będę Wam kibicować mocno
 
myfanwy do apteki czym prędzej :)

a może się komuś przyda choć nie wiem kto może :) Pirania nam powie czy na chłopaka czy na dziewczynkę
ale ponoć wspomaga zajście i zagnieżdżenie


4. NA PIERWSZĄ FAZĘ CYKLU - pobudzająca organy odpowiedzialne za owu oraz zawierająca roślinne estrogeny Skład:
liść maliny - 40g,
rozmaryn - 40g,
kwiaty bzu czarnego - 40g
szałwia - 40g,
bylica pospolita - 40g

Dawkowanie:
Łyżkę zaparzyć szklanką wrzątku, pić 3 razy dziennie.
5. NA DRUGĄ FAZĘ CYKLU - wzmacniająca produkcję progesteronu Skład:
przywrotnik - 40g
pokrzywa - 40g
krwawnik - 40g

Dawkowanie:
Łyżkę zaparzyć szklanką wrzątku, pić 3 razy dziennie.

przypomnijcie mi Conceive Plus jest bardzie na dziewczynkę czy na chłopca?

a i tak trochę o badaniach itp ciekawe więc polecam lekturę

http://www.prenatale.pl/dieta-a-plo...ia-naukowe,dieta-przed-ciaza,planowanie-ciazy

dziewczyny a pamiętacie nasze rozmyślenia na temat przyrostu HCH o 20-30% i że to miało wskazywać dziewczynkę jak to u was jest??????????????????
 
Ostatnia edycja:
Melduje sie po wizycie. Wszystko dobrze. Zszedl ze mnie stres i czuje sie 5 kg lzejsza :) No i siusiak nie zniknął. Uffffff :-D
Piraniu kocham Cie :) i pozdrawiam gorąco!
Daria no ja widziałam tego ptaszka juz 3 razy ale za kazdym razem jak piszesz o tych pomylkach mrozi mi krew w zylach :) Daria super smiga, fajny ma rowerek.
Macy dzieki, pewnie masz racje ze to taki kryzys w glowie. Trzeba dac rade i tyle.Myfanwy no mnie tez wlasnie nurtuje ta zurawina. Tak jak mowisz lekarz zaleca mi ja zeby zapobiegac infekcjom dróg moczowych ale tak jakos ze strachem na nia patrze :) Mówie o żurawinie naturalnej w sensie suszonych owocach. &&&&& za Ciebie!
Oczy niebieskie mnie nie tyle frustruje brzuch co cycki :/ urosly mi chyba rozmiary wrrrrr :) Do fryzjera ide w srode, napewno poprawi mi humor. A dzis udane zakupy rowniez wplynely pozytywnie na moj nastroj. Kupilam w Zarze zimowy plaszczyk apropo kurtki.
Maggie szkoda. Ale zdrowko najwazniejsze, nie przejmuj sie czas tak szybko mija, nawet nie nie ogladniesz jak zleci.
 
reklama
elmo to super ze wszystko ok :) ja mam wizyte dopiero 12;/

no nadia tak pogina na tym rowerze ze jej dogonic nie moge a ja jako ze naleze do osob ostroznych to latam za nadia w razie czego az nie bede pewna :-Di padam dzis na twarz jeszcze pod koniec ulewa nas chwyciła i mokrzy jak kaczki :-D bynajmniej wiem jedno gdzie moja kondycja :-D
 
Do góry