reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kochane, dzięki za kciuki za dzisiejszą wizytę, wszystkie parametry które były do pomierzenia są w normie, ufff, naprawdę kamień spadl mi z serca. Jedynie ludzik nie chciał w ogóle współpracować i ustawiał się kompletnie inaczej niż potrzebował tego lekarz, mimo stukania i pukania nic sobie z nas nie robił. pan doktor powiedział, że na określenie płci ciut za wcześnie, szczególnie, że nasz człowiek nie chciał współpracować z nim, ale jak mąż wróci z moją teczką spojrzę na płytkę i poszukam czy gdzieś tam nie ma odpowiednich ujęć :)

macy, kochana, ja sama nie wiem jak to się stało, że już 12 tydzien :)

Justi, nie miałam żadnych przeczuć co do płci, chciałabym dziewczynkę, ale ja nie trzymałam się suplementacji i diety, w sumie mąż bardziej był obowiązkowy ;)

Matik super, że z dzidziusiem wszystko ok :)


elisse na pewno dzidziuś chce na święta Was zaskoczyć :)

Wszystkim Kasiom i Kasieńkom sto lat imieninowe!!


Kochane, mam do oddania (nie chcę odsprzedawać tylko oddać wraz z fluidkami) około 20 testów owulacyjnych, tych ebayowych o czułości 30, jeśli któraś z Was chce je przygarnąć, wszystkie lub część, dawać na priv.
 
reklama
Jak myślicie kto to? To zdjęcie znajomej :-)
 

Załączniki

  • 1416937368065.jpg
    1416937368065.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 63
Lilly super, że wszystko w porządku z Maleństwem :) Czekamy na zdjęcia :)

Matik
zaraz zerknę na wynik z usg. Kiedy wybierasz się na zakupy dziewczynkowe :)? ...wrzucałaś kiedyś zdjęcie dziecka znajomej, oceniałyśmy nuba, stawiałam na chłopczyka - czy już wiadmo kto to :)?

Gorgusia
który tydzień ciąży u znajomej? mogłabyś podesłać zdjęcie w większej rozdzielczości? jeśli macie podobne dodatkowe zdjęcia również - może być na priv...Przypatruję się cały czas zdjęciu, na razie typowałabym dziewczynkę, ale potrzebowałabym większe zdjęcie do oceny nub'a

Matik u nas 117 g. Nie dopatruj się niczego złego :) to jest jeszcze wczesny etap i wydaje mi się że waga nie jest w tym momencie istotnie znacząca. Ciesz się córeczką :)

Wróciłam przed chwilą z wizyty kontrolnej, Dzidziulce bije ładnie serduszko. Odebrałam poprzedni wynik z usg z różnymi statystykami, ocenami...termin porodu z 13 tc mam na 3.05.2015 :) Znajoma pokazała mi dziś tą stronkę - rozpłynęłam się oglądając te wszystkie zdjęcia :) ja chcę takiego małego różowego bobasa już teraz! https://www.facebook.com/AleksandraLinkePhotography?pnref=lhc.recent
 
Ostatnia edycja:
wrzucam zdjęcie, filmik jeszcze przejrzę, ale że znam się marnie na teorii nuba, to tez nie do końca wiem jakich ujęć szukać ;-)
20141125_190023.jpg
 

Załączniki

  • 20141125_190023.jpg
    20141125_190023.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 84
I znow nie odniose się do każdej bo czas mnie goni ...

Lili78
Ja u Ciebie stawiam bardzo mocno - na 80% dziewczynkę , z tego zdjęcia.

Gorgusia A na Twojej fotce myśle że to chłopiec

male liski Super że z dzidziulką wszystko w porządku :)

elisse Ja sie pozytywnie nastawiam na wiosenne staranka ;) Za Ciebie również mocno trzymam kciuki &&&

Ja tak tylko szybciutko weszłam- spakowana i wykończona :) Do "napisania " za parę dni :)
 
Lilly jaka Dzidziulka fajna! a mogłabyś udostępnić nam filmik, myślę, że będzie dobrze widać na nim nuba :tak:
 
Ostatnia edycja:
WSZYSTKIM KASIOM ZYCZE SPEŁNIENIA MARZEN I WSZYSTKIEGO DOBREGO

Lily hmm..dziewczynke byl obstawiala

Gorgusia chlopiec :-)
 
Ostatnia edycja:
Małe liski ślicznie wyglądasz:-)
Lili Ty już po wizycie. ja zaczynam też myśleć o nubach:-D
dzisiaj miałam wizytę, wszystko jest ok, Kropek ma 3cm:-)serducho mocno i szybko bije.
następne usg prenatalne 18 grudnia, wtedy będzie 12tyg i 6 dni.
nudności trochę mijają, ale dalej kawa mi śmierdzi, od słodyczy mnie odrzuca i smażonych potraw nie znoszę.
Pozdrawiam Was wszystkie!!!
 
reklama
Dziewczyny wybacznie ze sie tu wtrące ale podczytuje was i zauwazyłam ze znacie sie troszke na określaniu plci. Bylam dziś na usg czyli 11t3d wiem ze to wczesnie ale moze zerkniecie i sprobujecie określic co tam w brzuchu siedzi.
Probowałam dodac zdj na in gender ale cały czas jakis bląd wyskakuje.
Pozdrawiam i dziekuje.

Zobacz załącznik 655563
 
Do góry