reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Helloł. Wszystkiego dobrego na święta chociąz już półmetek za nami.
Powoli do Was wracam. Planuję zacząć się starać na wiosnę... Znowu. Przeraża mnie dieta i te suplementy po raz kolejny bo dobrze tego nie znosiłam. Mam tylko nadzieję, że tym razem zakończy się pełnym sukcesem i donoszoną ciążą. MAtik udało CI się zaplanowac córkę?? Gratulacje i oczywiście jak możesz to napisz czy stosowałas się do wszystkich czynników?
Dorcia a Ty jak się czujesz??
 
Milla dieta dziewczynkowa stała sie nasza codziennością i od 3 m-cy przed zajściem w ciąże piłam mleko sojowe
Wierze ze to mi pomogło bo 3 lata nic tylko utraty a teraz dotrwalismy już do 22 tyg i mam nadzieje że tak pozostanie już do końca :)

W sypialni mam lampkę solną
Maż jeździ samochodem non top bez klimy wiec sie wygrzewał :)
 
Lenka, Ilaczek Trzymajacie się kobietki :*


Ilaczek Ja do samego końca będę trzymać kciuki za to aby jednak u Ciebie mieszkał w brzuszku chłopiec. Pisałam ostatnio o znajomej, że w 8 miesiacu dowiedziała się ze chłopiec, usg przed porodem- również twierdzili że chłopiec- a urodziła i ma córkę:) Także życzę Ci aby marzenie się spełniło. A porównywałaś zdjęcia USG dziewczynek swoich? Bo na tym zdjeciu które wstawiałaś ja uważam że to chłopiec, nawet jest identyczny jak mój synek na usg, to samo któraś Ci napisała która ma synka :) Poczekajmy do połówkowego:) &&&&& Ja również czułam rozrzalenie i niespełnienie z powodu płci, ale teraz się cieszę z tego co mam


Lenkaa87 Kochana wiem też co czujesz, ale uwierz że z czasem zaakceptujesz synka, jak się urodzi i zobaczysz jego kochaną buźkę to wtedy będziesz najszczęśliwsza na świecie :) ( wiem że łatwo się pisze, bo ja po porodzie przypłaciłam nawet depresją swoje niespełnienie marzenia-ale teraz wiem że to głupie było ) . Podejrzewam że synek się cieszy że brata będzie miał? :) U mnie synek również prosi o brata, maz który taki był zawiedziony ze córki nie mamy- tez chce syna drugiego:) takze ja zostałam sama ze swoim marzeniem. Ale powiedziałam ze jak bede mieć drugiego synka, to postaram się o trzecia dziewczynkę-żeby wszyscy byli zadowoleni:) Wiem że mojemu synkowi na pewno brat jest potrzebny , widze to:) Także, teraz trochę inaczej podejde do starań, żeby nie być zawiedzionym, bo u mnie znów hormony nie bardzo sprzyjają dziewczynce- jeden miesiac badam i sa dobre, a drugi miesiac pomimo stosowania wszystkiego - sa do niczego-także co już będzie. Lenka trzymaj się :*


krystianmartin Super że się odezwałaś :) Czyli plany dzidziusiowe odeszły na dalszy plan u Ciebie? Zamierzasz kiedys wrócic do starań ? :)




Zakręcona Ależ Ci Igorek urósł !! Śliczny z niego chłopiec i podobny do Ciebie:) także druga będzie dziewczynka ;) Widać że synek był Ci pisany i jest teraz mamusi oczkiem w głowie :)

Milla21 Damy rade z tym planowaniem :) Ja też najbardziej nie lubiłam tej diety, a najgorzej mi idzie z suplementami :) Ja od lutego/marca zaczynam znów dietę :)


A mi się coś porobiło po owulacji, owulacja w 16dc ( według ovufriend 18dc - niemozliwe ) , 3 dni po owulacji w samą wigilię dostałam tak silnego bolu brzucha- że jeszcze nigdy coś takiego mi sie nie zdarzyło, na pewno byłam zmęczona dźwiganiem, aż w końcu dźwignełam odkurzacz i złamało mnie w pół- bolały mnie jajniki, bolał mnie brzuch dołem i bardzo mocno szyjka macicy, nie mogłam ani leżeć ,ani siedzieć- wziełam dwie Luteiny, troszkę zaczeło puszczać, za chwilę 2 Apapy,potem no-spe- zaczeło bardziej puszczać, ale bolało jeszcze przy chodzeniu i dotknięciu, dziś już nie czuć prawie nic. Mam nadzieję tylko że mój M. czegos nie zmajstrował bo go powiesze do góry nogami, przed owulacją 4 i 5 dni było przytulanie.
 
Ostatnia edycja:
Airfix to bybylo dopiero :-) pamietaj ze jak nie mysli sie o planowaniu dzidzi to szybciej sue udaje ;-) wiesz co właśnie zdania sa podzielone do kogo mlody jest podobny :-) a co do drugiego dziecka to raczej nie prędko :-)

Milla dasz rade i marzenia sie spelnia :-) dla marzeń jesteśmy w stanie zrobic dużo nawet bardzo duzo :-)
 
Airfix synek ma 2latka i 5 miesięcy nie bardzo rozumie jeszcze ...mąż sie śmiał ze plakalam z.tego powodu ale.tez widzialam że mu przykro sie zrobiło jednak parka to parka tymbardziej ze u jego brata beda mieli corcie z wpadki roznica bwdzie niecale 2mce i jak tu patrzeć na te slodkie ciuszki ...dzis juz jest lepiej mąż mowi ze jak ladnie poprosze to bedzie jeszcze jedno ale bardzoo bym sie bala ze sie nie uda ... Ciagle licze na cud ze.to moze jakas pomylka wiec czekam jeszcze 3 tyg na potwierdzenie...
 
Airfix dziękuję. Jednak nastawiam się na czwartą córkę. Ja przy mojej drugiej córce czułam się szczęśliwa, bo zawsze chciałam mieć troje dzieci, także było mi bez różnicy co będzie. Przy trzeciej był straszny zawód. Mąż bardzo przeżył a to chyba dlatego ze bardzo byliśmy nastawieni na chłopca. Teraz mojej Kasiulki nie oddalabym i nie zamienilabym na nikogo innego. Jednak czwartą córka w moich myślach jest nawet nie do wyobrażenia. Nie mogę spać i spokojnie myśleć i płacze w ukryciu :-(
Lekarz powiedział ze skłania się ku dziewczynce ze nub dziewczynkowy no to dziewczynka. Nie ma co marzyć.
My już po świętach w domu. Atmosfery nie czułam. Dobrze ze juz po.
Dziękuję ze jesteście.
Andziak witaj. jak sobie radzisz?
 
Ilaczej widzisz ja bym wolala 4 dziewczynki niż 4 chłopców ale chyba to sie tak mówi jak się ma w domku inną płeć ... który masz tydz ???jej ale bym sie zamienila.z Toba chlip .Też tak mówię dobrze ze juz po swietach jednym slowem mialam je zmarnowane i tylko na wlasnie zyczenie bo poszlam prywatnie na usg ale z drugiej strony chcialam mężowi zrobic prezent pod choinke ale nie udal sie niestety ;(
 
reklama
Mam nadzieję że święta minęły Wam zdrowo.
Zakreciu- dziękuję za życzenia. Miałam treoche stresu i nie odpisalam. Przepraszam. Mam nadzieję że święta minęły Wam spokojnie.
Dorcia- straciłam wszystkie kontakty w tel więc w wolnej chwili odezwij się. Jak sie czujesz?

I pokaże Wam nas świątecznie
 

Załączniki

  • 1419627510651.jpg
    1419627510651.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 68
  • 1419627532914.jpg
    1419627532914.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 70
Do góry