reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ilaczek piwo to ja sobie od czasu do czasu wypijam te beksy bezalkoholowe albo bawarie bezalkoholowa, nawet raz sobie wino bezalkoholowe kupilam, ale to lipa maksymalna bo to rozwodnionym sokiem smakowalo a nie winem juz wolalam sok z wisni wypic niz to pseudo wino... ;)
 
Cześć dziewczyny. Czy byłybyście w stanie określić płeć ze zdjęcia usg w 15 tyg :)
url=http://ifotos.pl/z/weqpqae/]
201504170_weqpqae.jpg
[/url]
 
Ostatnia edycja:
Marzycielko,tak mieliśmy przerwę bo tak nie wiedziałabym,że udało się w owulację.Właściwie nawet kilka godzin po owulacji serduszkowaliśmy.
Marantha,jeszcze troszkę niepewności,ważne ,że wszystko z dzidziusiem dobrze.Mi jakoś już w ciąży przestało tak zależeć by wiedzieć czy dziewczynka czy chłopczyk.Na usg w 21 tyg.lekarz sam powiedział,bez cienia wątpliwości.W pierwszej chwili nie wierzyłam,pokazywał nam ze trzy razy:)
 
Kopiuszek mnie pierwsze usg bardzo nakrecilo, po tygodnih mi przeszlo, wczoraj to wiedzialam, ze mi nie powiedza wiec sie specjalnie nie nastawialam... wiem ze dzidzius jest juz okreslonej plci od poczęcia wiec nic nie zmienie i kocham go niezaleznie od plci... wiadomo chcialabym by sie udalo, ale jakos tak przestalam wierzyc, ze sie uda i zakladam, ze mam 3 córkę... jakos tak juz sie z tym pogodzilam i nie mam ciśnienia by isc prywatnie, jestem pogodzona z sytuacja i patrze na to na chlodno :)
Czekajaca zdjecia bardzo male, nic tam nie widac przez to...
 
tez tak myslalam ze za szybko zeby cos okreslic siostra bardzo chciala syna ale mi sie wydaje ze bedzie corka ;p mowila mi ze to rowno 11 tydzien :) nastepna wizyte bedzie miala gopiero kolo 20 tyodnia to wtedy juz jej lekarz napewno powie :)
 
Właśnie lekarz stwierdził na 70% dziewczynkę a ja liczyłam na synka :)
A czy jest możliwe, że ten genetyk się myli i to jest jednak chłopiec mimo tych 70%?
 
Ostatnia edycja:
reklama
czekajaca nub jest dziewczynkowy. a który to tydzień wg usg? niektóre dziewczynkowe nuby podnoszą się jeszcze w 13 tygodniu (12t+0d a nawet później). najpewniej nuba można określić po skończonym 13 tygodniu (od 13t+0d).
 
Ostatnia edycja:
Do góry