reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mialam to samo ...vardzo denerwowalam sie badaniami . Choc kiedys planowalam corcie to Piranha uswiadomila mi ze przy moich wynikach zajscue w ciaze przy dziewczynkowych suplementach mize byc ciąż kie. Wiec odpuscilam bo marzylam o dziubasku. I jestem przeszczesliwa ze nisze zdrowego synusia. Chyba mamy podobny termin;) . Normalnie mam na 5 marca ale po usg dzidziek duzy i wychodzi 28 luty
 
reklama
PannaMyszka Mialam tak samo , oby było zdrowe [emoji7][emoji23]
Ja widze dziewczynkę[emoji7][emoji7]

Tak. Innej beczki mija mała od 2 rtf miedzy sie z biegunką, oczywiscie pod kontrolą lekarza. Ale nadal sa 4 x dziennie i było duzo śluzu . Dzis niby lepiej ale 2 ostatnie wodniste znów .miała któraś z mama.
Karmie piersią tylko ale tera dostaje kleik ryżowy z marchewką. Pije elektrolity , smecte i probiotyk.
 
No to ja piszę.
Dzidzia ładnie się pokazywała z każdej strony, lekarz był w stanie podejrzeć co jest między nogami, i powiedział że siuraka nie widzi, jest coś maleńkiego - mogą to być wargi sromowe, ale na ten etap ciąży nie jest w stanie jednoznacznie ocenić płci. Powiedział że ewidentnego siusiaka nie ma, ale to nie oznacza że za 4 tygodnie nie pojawi się :-D my przyjmujemy że nie wiadomo jaka płeć.
Dziękuję dziewczynki :)

anufifi u mnie termin z OM 5.03 a z Usg 29 luty :D
 
PannaMyszka Gratuluję zdrowego dzieciatka;) pierwsza moja mysl- ze to chłopiec ale im dłużej się przyglądam tym bardziej się skłaniam ku dziewczynce. Po kolejnym usg już powinno być widać więcej,bo tu malutka dzidzia jest.

Aga30 Pisze swoje zdanie na temat Inofemu i każda może mieć inne- Ja piłam w tym cyklu przez 6dni od poczatku co by odzywic troche pecherzyk ktory bedzie rosl i teraz co 2dni pije. Efekty jakie zauwazylam- zwiększenie energii, silniejsza praca jajników,czuć dużo mocniej ze coś się tam dzieje. Mam kontakt z dziewczyną która miała zle wyniki badań hormonalnych,do tego niedomoge cialka żółtego i tsh powyżej 5 i w tym 3 cyklu z Inofemem z tymi złymi wynikami zaszla w ciaze,gdzie lekarz powiedział jej ze przy takich wynikach badań ciąża jest raczej niemożliwa ,trzeba się podleczyc -a tu się okazało ze na tej wizycie ona już była w 5tyg. Jej kuzynce także pomógł. Więc ja nie mam podstaw żeby go nie polecać,wybór należy do Ciebie. Aczkolwiek jak widzisz ja na razie nie odwazylam sie stosowac caly miesiac bo jeszcze badania przechodze i nie chcialam mieszac sobie juz. Dlatego bralam w te dni kiedy pecherzyk dopiero bedzie rosl.Moze jeszcze ktoras go brała to się wypowie.
 
Czyli warto spróbować. Rozumiem że można go nabyć bez recepty? A jak wiesiołek? Oeparol w kapsułkach zawiera go najwięcej. Zażywałyście?
 
panna myszka na ty etapie płeć można określić tylko na podstawie kąta nachylenia nuba. wg mnie na tym zdjęciu na którym dałaś nuba nie widać. wg potty shots płeć można już określić w 16tc także na następnej wizycie zapewne dowiesz się kto u Ciebie mieszka. ale tak jak napisałaś, najważniejsze że dzidzia zdrowa. dla mnie na prenatalnych też płec przestała już mieć znaczenie a martwiłam sie tylko o to czy dzidzia zdrowa. gratuluję udanej wizyty
 
Ostatnia edycja:
Panna Myszka gratulacje najwazniejsze ze dzidzia zdrowa wg mnie tak jak pisala iweet na tym zdjeciu co wstawilas nuba nie widac, bynajmniej ja nie dostrzeglam, ale jezeli lekarz cos juz zasugerowal to bardzo duze prawdopodobienstwo ze bedziesz miala swoja malutka ksiezniczke:-)
Iweet jeju to juz finish:-)ale przelecialo
Tynka no to moze to jest wlasnie ten cykl &&& zacisniete
 
reklama
Hej:-) Panna Myszka ja juz widzę delikatne dziewczynkowe rysy twarzy bo nuba to nic a nic nie widzę. To teraz będziesz odliczala czas do następnej wizyty i potwierdzenia czy to faktycznie córeczka. A my razem z Toba czekamy oczywiście:-)

Magic dzięki za kciuki. Mam caly czas pozytywne nastawienie i licze ze teraz się uda i zaczne pisać o ciąży a nie dalej o staraniach. Kiedy wizyta serduszkowa u Ciebie? Jak samopoczucie?

Iweet finiszujesz!! Lekarz przewiduje ze moglabys urodzić wczesniej czy raczej dotrwasz do terminu?
 
Do góry