reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ale się rozpisałyście :)

Ana ja już po cichu gratuluje córki :)

Gosica działajcie i powodzenia :D

Monia czekam na info o testowanku :*

Imama jeszcze nic pewnego ja wierzę, że u ciebie w brzuszku córka siedzi ;)

Wiecie co myśle o tej ilości stosunków, częstotliwości i ja twierdze, że będzie co ma być ja będe współżyć co drugi dzień bez testów. Nie mam czasu bo jak już wiecie mi się śpieszy. Może kiedyś przy ewentualnym 3 dziecku będe testować, liczyć kombinować bsrdziej. A jak jeszcze pomyśle o mojej mamie( 3 corki i 1 syn) a znając ją to napewno nic nie kombinowała bo
to osoba twardo stąpająca po ziemi( sama nie wiem jak to okreslic) no ze napewno nie byla przekonana o owu i wtedy dzialali, do 1 stosunku tez niesadze, ze robili to raz starajac sie o nas :D

Nie wiem czy mialam jeszcze cos pisac bo tak się rozpisaltscie ze szok :)
 
reklama
Imama czy mogłabyś wysłać to moje zdjęcie tam do tych grup co odgaduja ciekawi mnie co by obstawiali...jak to mówią nadzieja umiera ostatnia...co ma być to będzie najwyżej będę miała rodzinkę pl :sorry:
 
Ana87 a pamiętasz jak twój 1 syn został poczety? Czy przed owu tak jak 2 synek i jak często mieliście przytulanka przy obu synkach? Bo z córcia wiem że w owu i po dłuższej przerwie. Pytam bo ja też 2 synka planowałam na córkę 2 dni przed owu i często był sex co 2-3 dni i jest chłop. A z 1 sex też był częsty tyle że przez cały cykl.
 
Kati już wstawiłam. Dam znać jak już ktoś odpisze.
Nadzieja zawsze jest nawet odstające nuby czasem są dziewczynkowe. Ja również jej nie tracę hehe także trzeba czekać. Ja za trzy tyg mam usg i mam nadzieje ze już się dowiem.
Gorligor wg najnowszych teori to 3 stosunki w dni płodne są na chłopczyka a jeden na dziewczynkę i odstępy tu znaczeni a nie maja. Ciepła kapiel zmniejsza ilość nasienia, żeby tak wyniszczyć plemniory to jednak duża wyższa musiałaby być ta temp i przez więcej dni. Jedynie abstynecja powyżej 10 dni nie jest zalecana u mężczyzn po 35 roku życia.
Częsty sex zmiejsza również ilość plemniczkow ale może również podnosić testosteron u mężczyzn także to jest troszkę niewiadoma.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama dziekuje bede czekac na wieści. To mówisz że odstęp od ovu nie ma znaczenia? Ja tak teraz robiłam jeden sex ale tak że 3 dni przed.
 
@Ana87 gratuluje córci [emoji7]nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę [emoji57][emoji3]
Ciesz sie dziewczyno, bo marzenia Ci sie spełniają [emoji7][emoji8]

@Monia0281 trzymam kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji1307]

@Miciur-ja matka -wariatka [emoji6]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Marzycielka86-u mnie było dokładnie jak u Ciebie:) pierwszy syn był robiony w każdym momencie :) zalezalo nam na dziecku bez wyliczeń .drugi syn był z wyliczeniami .byly dwa stosunki w dni płodne.jakieś 4dni i 2.5dnia przed owu.byłam wtedy pewna ze bedzie corka.tak nakręciłam się na ta teorie z odstepem.teraz jak było wiesz .znasz pewnie moja Wpadke:) w tym okresie były te wielkie upały.ja wogole zmieniłam tryb życia i sporo ćwiczyłam.chcialam być fit:) a wyszło jak wyszło.najlepsza Niespodzianka w moim życiu:)
 
reklama
Leeleeth- dziekuje :* nie potrafię sue szczerze cieszyć by nie zapeszyć tak niezwyklemu szczęściu jaki mnie spotkał.ten lekarz przepowiedzial mi syna w 13tc w drugiej ciąży.wtedy miałam nadzieje ze sie pomylił.ze to za wczsnie itp.teraz mówi ze obstawia córkę w niemal 100%- tym razem mam nadzieje ze się nie pomlil:)
 
Do góry