reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ana87 gratulacje dziewczynki!!♡ super!:)Marzenia się spelniaja:)
Imama ja tez jak dziewczyny nie wierze w to nosisz chlopca:p Teoria z beta musi sie sprawdzic,nie ma bata!!:*
Leeleeth Ty to chyba najbardziej na girl zaslugujesz i wierze calym sercem ze jest Ci pisana♡

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maggie super brat mega zakochany nawet ja usypia w lozeczku w sensie wklada smoczka jak wypluje;D
Serio mowi do niej moja slicznotko albo moja gwiazdko najkochansza no rozplynac sie mozna .


Dziekuje za komplementy w imieniu Jasia i Jagusi.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Maziajka zazdroszcze podwójnie, córeczki, wiadomo, ale takie czułe zachowanie do maluszka to u nas rzadkość. moi raczje przytulaja się, i buziaki sprzedają a zaraz lecą dalej.
@Millo, dzięki. Oby każda z nas się doczekała, wymarzonej płci :)
 
Imama śliczny ten Twój synek:) Rzeczywiście jak dziewczynka i jakie oczy wow:)

Maziajka piękne również Twoje dzieciaczki, idealna parka i jeszcze Jaś taki opiekuńczy, zazdroszczę:):):)
 
Marzycielka - jeśli tak miałaś z synami to ha bym na twoim miejscu zrobiła abstynencje,zakwaszenie w razie wu, I jeden docelowy stosunek na córkę ,

Leeleeth- duża rodzinka fajna , ja tylko jedną siostrę mam a chciałabym jeszcze mieć kogoś oprócz niej [emoji23],

Szczerze to dobrze że kobieta oddała te dzieci do okna życia a nie zostawiła cholera wie gdzie,

Ana87- W tym momencie wszyscy się modlą o taka wpadkę jak ty zaliczyłas [emoji23][emoji23][emoji23]

Moja kuzynka wpadła z 2 dzieckiem jak jej syn miał 5 miesięcy i mówili że córka ona też mówiła że nie uwierzy póki nie urodzi haha[emoji23] - urodziła się córka ;)- szczęściara,

Imama- A zrób sobie teraz wróżbe z obrączki , i zobacz czy się zgadza,bo wiesz co mi się teraz pozmienialo aniżeli jak kiedyś robilam,nie wiem czy to podświadomość czy co .., masakra z taka laska co tak mówi ...,A ludzie no coz byli i będą wredni.. może nie mów płci -tylko odp na pyt co będzie -dziecko [emoji23] ;)

BB_Anna- synek faktycznie jak dziewczynka na tym 1 foto,

PrzyszlaMama-ja się popytam trochę u lasek z forum które już zaciazyly po raz któryś ale w krótkim odstępie od porodu i zobaczymy ile z nich będzie miało córki , napiszę na ile mam ile córek będzie - sama mnie to ciekawi ,

Katiirl- witaj, pewnie dziewczynom chodzi o to że nie ma końcówki nuba-tego cypelka i nie mogą stwierdzić jak i czy sterczy , bo jednak musi być calosciowo widoczny a tu zakryty,



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny nie wiem co powiedzieć... Jestem w szoku i cała się trzese. Zdrapuje właśnie hybryde z paznokci.
Gin powiedziała że 'tu jest mały siurek i jajka'[emoji43]
Kazałam jej dokładnie wskazać i pokazała! Ale ja tam nic nie widziałam...nie wiem czy szok czy co, masakra jakaś
Nie wiem co mam myśleć


Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry