reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja nie wiem do konca czy jeśli bym nic nie kombinowała to by sie córka udała, ale z drugiej strony patrząc to na moich wrześniówkach 2015 sporo dziewczyn które urodziły drugie dziecko w tym roku ma właśnie dziewczynki, a wczesniej chłopcy byli bez kombinowania itd, róznica wieku nieduza


Gosica- ja zapytam Atomic na GD czy jest sens z tym wszystkim co planuje jeszcze używać zakwaszacza, bo jakoś ostatnio to nawet cytryny i inne cuda wianki nie pomogły ale syn jest z jakiegoś super plemnika serio nawet mąż ostatnio mówił że nie dał mały sobie zgiac rączki żeby się ubrać mówił że bał się że połamie , nie da sobie i koniec.. taki mały smerf :D

Maggie - przypomnij ty masz 1 córkę czy więcej :) ? Wybacz skleroza nie boli ;)

Właśnie ja bym się chciała wstrzelić na wrzesień /październik bo już na kwiecień /maj nie dam rady w parzystym roku (btw. Się śmiałam że moje chłopaki z nieparzystych lat są to może jak pójdę odwrotnie to coś z tego będzie ;) )

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Porannakawa, dokładnie. Warto planowac żeby potem sobie nie zarzucić ze nie próbowałaś. A co jeśli sie nie uda?-trzeba od początku się nastawiać ze tak może być.
Maggie, ja niestety w taka grupę się nie wpasowuje, bo mój młodszy syn ma 3 latka [emoji18]pozostaje mi kombinowanie.
Miciurka, cos Ci Atomic odpisała w sprawie tego zakwaszania? Już naprawdę nie wiem czy tego nie olać ale wyjdzie ze już większość specyfików odstawie[emoji52]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
TymonsMom może za wcześnie zatestowałaś? A objawy ciąży skąd ja to znam, też tak miałam było mi nie dobrze, zapach kawy przeszkadzał... ehh... póki nie ma @ to szansa jest zawsze a jak przyjdzie to następny cykl będzie owocny ;)

Gosica ja biore tylko żurawine nic se tam nie wkładam haha bo mi się zrobiłp ph 4.4-4.7 a żurawine to tak w ciazy tez bralam zurawit z polecenia lekarza bo bez przerwy jakies bakterie w moczu, bardziej dla zasady biore ze sie zakwasilam ooo zeby byc spokojna o czynnik ph a wiadomo nic nie daje gwarancji. A czekam do owu i pozniej tylko kwas foliowy :)

Monia podziel sie info z testowania z Nami :)
 
Dziewczyny, ja ma 3-latka i tez buntownik ze hoho, trzeba przeczekać ;)
Biedronka, brałam OK.2 miesiące temu żurawinę ale to pH jakoś mi nie spadało ... chyba, ze brałam za krótko bo kajmakiem 2 miesiące. Mam jeszcze duża butle żurawiny w płynie-może lepiej zadziała, tabletki to jednak nie to co syropek [emoji51]fajnie, ze działaja na Ciebie tabsy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Miciurka Atomic pisała ze to neutralne te zakwaszanie w statystykach a tylko zmniejsza szanse na ciąże dlatego ja tym się nie przejmowałam. Dla zasady jak to Gosica napisała co trzeci dzień rephresh ale bez problemy przy nim zachodziłam. Z tym ze ja przed samymi starankami nic nie wciskałem do środka
Porannakawa Maran właśnie boje się tych 2 latek bo jak urodzę to syn będzie akurat w tym przysłowiowym buncie
Maggie może gdybys nic nie kombinowała córka by była. Tego się nie dowiesz. Myśle ze jak ktoś dużo zrobił i „wyszło” bardziej się w to wierzy. Pewnie gdybym jednak jakimś cudem miała ta córkę to bym w podświadomości myslala ze coś pomogłam. A patrząc na forumowe córeczki to naprawdę nie ma spójności w tym wszystkim.
Mi gdyby z drugim dzieckiem się udało wierzylabym ze to moja zasługa bo był wegetarianizm odstęp ciepłe kąpiele.
Miciurka moi są z 2011 i 2016 a teraz 2018.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Biedronka, możesz mi podać link? Ja czasem podjadam żurawinę z biedronki. Ciekawa jestem czy to cos takiego czy inny wynalazek.
Imama, mnie z kolei przekonują trochę statystyki na IG, chyba ze cześć matek którym się nie udało zaplanować płci nie piszą już o swoich staraniach i wyniku stad statystyki mogą być nieprawdziwe.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry