reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gosica w tym nie pomogę nie mam pojęcia pewnie to sprawa indywidualna jednak.
Ja zawsze jak miałam kreskę gruba to na drugi dzień owu była. Wiec u mnie szybko. Fałszywe pozytywy po clo występują właśnie te 3 dni po. Niby 5-10 dni po ostatniej dawcę jest owu wiec może być na dniach. Nawet kurde jutro bo dość wyraźna kreska. Ale czasem te kreski są takie przez pare dni. Dlatego jak czytam to na GD wszystkie przy clo maja staranka co czwarty dzień bo te testy to często niemiarodajne
Moja znajoma się starała nawet mając trzy pecherzyki a ciąży żadnej z tego i tak nie było.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jak się zdecyduje to w 2018 bo czas goni :oo:(35 skończyłam ) ale jest więcej strachu jak czego,zdrowie już nie to i chłopcy dają w kość :surprised: nie wiem czy chce następnego a tak przecież może też być :dry:
mogę prosić o namiary na te wasze wrozbitki?
 
Millo malutka prześliczna

Miciurka test jak u Zonami

Imama bo to forum jest wyjątkowe:biggrin2:
fajnie tu u was a ja wciąż czekam na wieści od Ciebie bo jak już pisałam moja siostra też miała mieć syna a na połówkowych okazało się że córka
 
Ja jak się zdecyduje to w 2018 bo czas goni :oo:(35 skończyłam ) ale jest więcej strachu jak czego,zdrowie już nie to i chłopcy dają w kość :surprised: nie wiem czy chce następnego a tak przecież może też być :dry:
mogę prosić o namiary na te wasze wrozbitki?

Stawaj w kolejce do wróżki [emoji6]
Czekamy na namiary [emoji23]
Ja ja Cię rozumiem, ja mam pięciu chłopców, ciagle wrzaski i bójki, i mam takie momenty ze zastanawiam sie czy jestem gotowa na kolejnego chłopca [emoji848]
A potem (zazwyczaj jak odpocznę albo sie wyspie) to patrzę na nich i morda mi sie śmieje [emoji3]
Ale liczę na ta dziewczynkę [emoji55]


atdc9vvjktz16vlw.png
 
Imama, dlatego wole poświecić te 100 zł na monitoring i sprawdzić. Przynamniej wyeliminuje czynnik stresu typu "jest owu czy jej nie ma" [emoji57]
Dziewczyny, ja mam podobnie. Momentami chłopcy dają mi tak popalić ze nie wiem jak się nazywam. Ale jak tylko ochłonę to przychodzą, przytulają się, po raz kolejny się zwierza jak bardzo mnie kochają i tak sobie myśle ze dodatkowy taki brzdąc to tylko więcej miłości!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Majorcia o boże! Następna pomyłka przy usg,... Facepalm
Co na to. Siostra?

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po raz kolejny pomyłki. Nie wiem czy tu się kłania brak kompetencji lekarza, zły sprzęt czy może na etapie 13 tc to jest tak naprawdę wróżenie z tego nuba. Pewnie NIFTY są najpewniejsze. Szkoda tylko ze takie drogie-2400 zl[emoji30]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Majorcia o boże! Następna pomyłka przy usg,... Facepalm
Co na to. Siostra?

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom

No wiesz mieli już córkę więc marzyli o synku całej rodzinie powiedzieli że będą mieć syna a potem że jednak nie że będzie dziewczynka Jej mąż chyba przeżył to bardziej ale malutka jest też wspaniała no i mała łobuziara ma już dwa latka i rozrabia
Dokładnie tak jak pisze Gosica po nubie też nie często idzie poznać też są pomyłki no i siostra miała robione na super sprzęcie przez bardzo dobrego lekarza który też był w szoku jak się dowiedział że się pomylił
 
Imama ja właśnie boję się co mi powie bo jak dzwoniłam do tamtej wróżki to naprawdę dużo wiedziała na temat moich bliskich i mojego życia ale gdy powiedziała że syn będzie potrzebował specjalisty to przez kolejnych parę dni chodziłam w strachu co może się wydarzyć, ale ciekawość mnie zżera co by mi powiedziała teraz ona.
 
reklama
Witam was dziewczynki.
Majorcia dziękuję kochana za ta informację , faktycznie na tym etapie co ja mierzylam betę to nie ma sensu porównywać, ja się naprawdę cieszę że tak ładnie przyrosla. Gdybym wiedziała że to się bada 10-12 dpo to bym zrobiła wcześniej ale ja wtedy nawet nie wiedziałam że w ciąży jestem hehe.
Miciurka jeden jedyny zbliżenie niecałe 2 dni przed owu, w sobotę popołudniu, w niedzielę o 13 mocno pozytywny test a w poniedziałek też jakoś koło południa czułam owulacje. O ile dobrze czułam. Chociaz muszę wam powiedzieć, że w nocy z niedzieli na poniedziałek obudził mnie takie pojedyncze zaklucie w szyjce że aż wrzasnelam. Przetrasnelam internet czy można czuć zapłodnienie ale niby nie więc nie wiem co to było. Ale tego uczucia długo nie zapomnę. A ty kochana kiedy testujesz :tak:
 
Do góry