reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hmmm chyba kwestia wagi kobiety i mężczyzny nie ma nic do płci. Ja ważne 46kg i mam 170cm (więc jesten cholernie chuda czego szczerze nie nawidze :() a mam dwie córy hahaha :D
I powiem szczerze że e moim środowisku absolutnie waga nie ma wyznacznika płci... :) chyba że to idzie rejonie polski?!:D
 
reklama
Ja znam niestety ale same szczupłe mamy dziewczynek, wiec jakoś to do mnie nie przemawia.
Chyba to nie ma czegoś od czegoś wyłącznie zależy płeć, to chyba loteria albo sam Bóg decyduje


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@kinga- stwierdziłam że pierdziele, starania się odbędą ,za dużo czasu w to włożyłam, plus wszyscy biorą suple, odstawiłam leki i już lepiej się czuje !

Kochana u mnie w rodzinie same laski i ja byłam święcie przekonana że na mnie też córki czekają ! A tu taki zonk! Tylko ja mam.synow i jeszcze jeden kuzyn ma 2 ale już 3 maja corke, moja siostra też ma córkę moja mama miala.nas 2 córki , w koło same "baby" , także nie poddawajcie się bo jak widać to nic nie znaczy i mam 2 synów - A mój mąż ma 3 siostry! Jeszcze tak nawiasem [emoji23]

Imama- wg baby dust można mężowi sprawiać przyjemność tylko zero seksu [emoji23], także wiesz :) haha,I minimum musi wstrzymać się od wymiany materiału 24h przed staraniami ale ja myślę że z 2 dni jest Ok,

Katiirl- jeszcze troszkę i dzidzia będzie z wami , u mnie laska w pracy miała wielowodzie ale i cukrzyce nie masz czasem cukrzycy ? Może warto spr? Bo chyba może się wbic na każdym etapie ?! No i życzę córki a gdzie rodzisz ? Na holles?rotunda ?

Coś miałam jeszcze pisać ale dziura czarna w mózgu [emoji14] [emoji23]



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciur-ka ja cukrzycy na całe szczęście nie mam bo sprawdzałam...ale mój gin powiedział żeby się nie przejmować bo czasami to samo przechodzi...
 
Miciur-ka ja cukrzycy na całe szczęście nie mam bo sprawdzałam...ale mój gin powiedział żeby się nie przejmować bo czasami to samo przechodzi...

U mnie trzy razy wielowodzie było. W sumie nikt nie wie dlaczego, tylko ja mam takie mega duże ilości wód.
Teraz przy porodzie jak mi spuścili na raz 2,5l to stwierdziłam, ze mogę dalej w ciąży chodzić
Ogólnie zeszło ze mnie prawie 6l wód



atdc9vvjktz16vlw.png
 
reklama
No właśnie dziewczyny ta dieta dziewczynkowa LE to właśnie by popierała teorie ze chude maja córki. Ale wiaodmo są wyjątki.
Dlatego te bardziej otyłe nie pasują mi do tego schematu.
Marzycielka ona niby pomaga na plodnosc. Pare ostatnich staranek dziewczynkowych udanych było przy piciu jej właśnie. Ale te efekty to nie dokonca są jasne. Możesz pic ale nie przesadzałabym w ilości i napewno tylko do 14 dc. Ale z drugiej str to ona Ci poopozniala wszystko ostatnio wiec tez dziwne.
A jaki masz plan na ten cykl? @ już przyszła?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry