reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gratulacje [emoji16][emoji16][emoji16]
Który to dc? Ile dpo?
Ales mi humor poprawiła
Dzisiaj miałam dostać okres. 26 dc, 13 dpo. Starałam się o chłopca, ale wiadomo, że najważniejsze, żeby fasolka była zdrowa :)

Dzięki dziewczyny za gratulacje [emoji8] [emoji8] [emoji8]

Jakos jestem jeszcze w szoku i trochę nie dowierzam czy się na pewno udało. Ten test mialam o słabej czułości i dla pewności polecialam po pracy na betę. Wyniki będą po 21 :)

Leeleeth piękne krechy :D gratulacje :* życzę zdrowej dziewczynki w tutu z brokatem [emoji166] [emoji166] [emoji166]
 
reklama
Marzycielka mi w szpitalu mówili że po dwóch miesiaczkach od poronienia
mozna sie starac, ale nie wiem jak to jest w tych wyzszych tyg ciazy

Dziewczyny które poronily pytanie mam : ile po poronieniu test ciazowy wychodzil wam pozytywny chodzi mi nawet o cień cienia cienia :)
 
Marzycielka mi w szpitalu mówili że po dwóch miesiaczkach od poronienia
mozna sie starac, ale nie wiem jak to jest w tych wyzszych tyg ciazy

Dziewczyny które poronily pytanie mam : ile po poronieniu test ciazowy wychodzil wam pozytywny chodzi mi nawet o cień cienia cienia :)

Biedroneczka czy Ty chcesz nam o czymś powiedzieć?
 
Maziajka miałam zabieg lyzeczkowania ale podobno lekarz nie miał dużo pracy bo "urodziłam" całe jajo płodowe.
Krwawienie miałam tylko 5 dni.
 
reklama
Marzycielko tak jak Ci pisalam wczesniej.Dusza dziecka nas rodzicow wybiera.. sa na to dowody.Są relacje ludzi ktorych dzieci opowiadaja ze to pamietaja..ze to one ich wybraly.We wszystkim jest glęboki sens.My tego po prostu nie pojmujemy.. Jestem pewna ze to nie jest kara ani Twoja wina za mysli czy pragnienia! Głowa do gory Kochana!!Sle Ci dobre wibracje:*
A my staralismy sie od razu..jak tylko dostalam po poronieniu okres to dzialalismy jako nowy cykl i od razu zaszłam.

Leeleeth gratulacje Kochana:*tak sie ciesze:)Zaciskam mocno kciuki za Twoje rozowe szczescie albo po prostu zdrowego bobaska!

No i dla reszty ciazowych Mamusiek:))Gratulacje dziewczyny!!!Rośnijcie zdrowo i wymarzenie:)
 
Do góry