reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny, wy mi o wulkanach energii nie mówicie... statsza chodzi na basen, karate i street workout - na absolutnie każdej grupie słyszę ze dawno nie widzieli takiego wulkanu energii, młodsza na basen i zumbę dla dzieci - to samo... A 3cia porostu w brzuchu ma trampoliny. Mój mąż stwierdził że to nie jest normalne żeby tak małe dziecko miało tyle energii i tak mocno kopało. Nawet lekarka była zdziwiniona jej ruchliwością :D

Środkowa już nie chodzi tylko nonstop biega i wspina się absolutnie wszędzie ... Zatem ciekawie będzie :D
 
reklama
Dziewczyny, wy mi o wulkanach energii nie mówicie... statsza chodzi na basen, karate i street workout - na absolutnie każdej grupie słyszę ze dawno nie widzieli takiego wulkanu energii, młodsza na basen i zumbę dla dzieci - to samo... A 3cia porostu w brzuchu ma trampoliny. Mój mąż stwierdził że to nie jest normalne żeby tak małe dziecko miało tyle energii i tak mocno kopało. Nawet lekarka była zdziwiniona jej ruchliwością :D

Środkowa już nie chodzi tylko nonstop biega i wspina się absolutnie wszędzie ... Zatem ciekawie będzie :D
Ja też już dostaje małe kopniaczki :)

Jest zumba dla tak małych dzieci?
 
U nas jest zumba dla dzieci od 1.5 roku :D ale dziewczyny czysta komedia :D ja tam chodzę min dla poprawy humoru hahaha Pani swoje, dzieci swoje, matki swoje - bo mogą ćwiczyć / tańczyć z maluchami. To są najprostsze ruchy ale na podstawach zumby :D moja to uwielbia a ja siedzę przez 'cale' 30 minut zumby a potem 30 minut z animatorem :D oczywiście fakt jest taki że różnie zajęcia wyglądają ale za 15zl i tak warto iść :)
 
Myślę, że gdyby tak się dało to każdy z góry byłby pewien czy będzie chłopczyk czy dziewczynka a czasami przy samym porodzie wychodzi jeszcze inaczej! ;p także chyba nie ma co planować, chociaż byłoby fajnie ;D.
 
U nas jest zumba dla dzieci od 1.5 roku :D ale dziewczyny czysta komedia :D ja tam chodzę min dla poprawy humoru hahaha Pani swoje, dzieci swoje, matki swoje - bo mogą ćwiczyć / tańczyć z maluchami. To są najprostsze ruchy ale na podstawach zumby :D moja to uwielbia a ja siedzę przez 'cale' 30 minut zumby a potem 30 minut z animatorem :D oczywiście fakt jest taki że różnie zajęcia wyglądają ale za 15zl i tak warto iść :)
Ale super, takie zajecia. Musze się zorientowac czy u nas w miescie cos podobnego organizują :)
 
dziewczyny, czy któras z was stosowała testy owu z horienmedical?? zaczełam szukać opinii bo dziś już 14dc a tam dalej nie ma nawet cienia II kreseczki i wlasnie w opiniach pisza ze nawet w owu potwierdziej monitoringiem nie pojawil sie II kreska.i nie wiem sama...jutro pewnie kupie inne..
 
Luisa2018 piękny chłopczyk! Gratuluję szczęścia [emoji177][emoji847]
Szczypiorkowa u nas zajęcia taneczne są dopiero od 4lat, a szkoda
 
kurcze dziewczyny, nie rozumiem, płeć to taka dla wielu rodziców interesująca sprawa, tyle czasu ludzkość istnieje i serio nie ma konkretów jak to z tym jest? Publikacji, badań poważnych aby było kawa na ławę wiadomo czy to loteria czy można sprawić aby loterią nie była? Są jakieś pierdu, pierdu artykuliki ale czegoś konkretnego zupełnie nie, chyba że się mylę :/
 
reklama
kurcze dziewczyny, nie rozumiem, płeć to taka dla wielu rodziców interesująca sprawa, tyle czasu ludzkość istnieje i serio nie ma konkretów jak to z tym jest? Publikacji, badań poważnych aby było kawa na ławę wiadomo czy to loteria czy można sprawić aby loterią nie była? Są jakieś pierdu, pierdu artykuliki ale czegoś konkretnego zupełnie nie, chyba że się mylę :/

Wszystkie metody maja 96-98% skuteczności.
Opracowań naukowych nie ma, przy najmniej dostępnych w necie. Jedyne w miarę naukowo ogarnięta metoda jest babydust method autorka doktorat z tego zrobiła.
Reszta to patykiem na wodzie [emoji6]

@Grabcia123 kup jedna firmę która dla ciebie jest dobra i się jej trzymaj. Takie skakanie z testu na test jest frustrujace. Ja używam tych z Allegro i bardzo ładnie mi wyłapują. Pamiętaj, ze teraz jak bardzo Ci zależy to trochę może się namieszać w cyklu.[emoji1307]

@belle81 mam dokładnie takie odczucia jak Ty. Coś czuje, ze córeczka nie może się zagnieździć, albo coś w podziale jest nie tak.
Przecież wielokrotnie zachodziłam od razu w ciąże a tu 8 miesięcy i trzy biochemiczne przy idealnych wynikach. Serce mnie tylko boli.
Jako, ze postanowiliśmy adoptować to ja odpuszcza już ten cykl. Serce mi pęka ale nie chce kolejnego poronienia. Zostanę tu z Wami i będę mocno kibicowała jeśli pozwolicie [emoji16][emoji7]
 
Do góry