reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@leeleeth
Moja bliska znajoma ma tak, że absolutnie KAZDA ciążę poroniła w okolicach od 7 do 13 tygodnia - każda dziewczynka. Poroniła 4 razy. Jej psychika była naprawdę sieczka :( byli w prowadnice w wawie (nie pamiętam nazwy) i tam w trakcie badań udowodniono że jej organizm sam usuwał żeńskie zarodki :( porostu traktował je jak intruza i pozbywał się ich z ciała . Dopiero pod nadzorem szeregu lekarzy zaszła w ciążę 2 x z chłopcami. I obie ciążę książkowe bez żadnych problemów.

Podobna sytuacja była z moją przyjaciółka z dzieciństwa, tylko ona miała problem z męskim zarodkiem - dodatkowo okazało się że problem ciągnie się od jej babci która miała 3 córki, każdy aż tych córek - również córki, i ona sama też 3 córki. Kuzynki też córki. Dodam, że liczba poronień h nich w rodzinie to bardzo duzy odsetek :( wł ze względu na jaką wadę genetyczna - porobiwala mi to wytłumaczyć ale to już wyższy poziom medycyny którego ja nie ogarniam . Ona poroniła 2 razy, poddała się na prawej 5 lat i wpadli sobie ... Z 1 dziewczynką :) w trakcie ciąży miała przesiew badań ze względu na wcześniejsze poronienia i skąd to wyszło :)


Życie jest okrutne ... Ja nigdy dzięki Bogu neo poroniłam ale np mama mojego taty urodziła 2 martwych synów. A mój tata ma 3 siostry i 1 jednego - najmłodszego brata który jakimś cudem przeżył. Więc może i tak być ..
 
reklama
@leeleeth oczywiscie trzymam mocno kciuki za adopcje !!! A to już pewne że będą dziewczynki ? W sensie że biuro adopcyjne nie zmieni wam płci ? Przepraszam że dopytuje ale w sumie aż tak nie miałam odwagi nigdy zapytać znajomych którzy adoptowali jak wygląda taki proces od strony samej płci :)
 
@leeleeth oczywiscie trzymam mocno kciuki za adopcje !!! A to już pewne że będą dziewczynki ? W sensie że biuro adopcyjne nie zmieni wam płci ? Przepraszam że dopytuje ale w sumie aż tak nie miałam odwagi nigdy zapytać znajomych którzy adoptowali jak wygląda taki proces od strony samej płci :)

Mamy zapisane dwie dziewczynki! I to był mój jedyny warunek, w miarę zdrowe i młodsze od Emilka.
Ale wiecie jakoś mam mieszane uczucia, serce tak strasznie mi płacze za córka, ze nawet ciężko pisać. Śle ciagle mam taki niepokój, ze za moment coś się wydarzy i jednak nic z tego nie będzie [emoji17]
Strasznie mnie to meczy [emoji17]
 
Leeleth ja jeszcze wierze w twoja córcię spod serduszka. Na prawdę. Jak staraliśmy się o bobasa nr 2 czytałam forum i była tu taka matik która co miesiąc była w ciąży i poroniła właśnie ciagle ciąże biochemiczne. Mieszkała w hiszpani. Ona z tego co wiem zaczęła brać inofem i zaszła w ciąże z upragniona córcia. Będziesz miała dwie dziewczynki „ nie z brzuszka a z serduszka „ i jedna spod serca. Bardzo Ci tego życzę. Jeszcze będziesz się śmiać ze marzyłaś o jednej a będziesz miała 3.
 
Kurcze nie mige sie doczekac testowania bo bardzo obiecujaco to wygląda. I tak mysle czybjutro czy moze jednak nie [emoji14] ostatnio mialam cykl 27 dni. Zwykle 29. A dzis mam 25dc wiec mize cos pokaze w 26dc co?
 
Nie miglam wytrzymac i zrobilam test :)
20180902_075137.jpg
 

Załączniki

  • 20180902_075137.jpg
    20180902_075137.jpg
    9,2 KB · Wyświetleń: 743
Nie miglam wytrzymac i zrobilam test :)Zobacz załącznik 893913
Super !! Gratulacje !
Ja odpuszczam testowanie, czekam na testy z allegro.. Te nic a nic.. Ciągle jedna kreska...bedzie co będzie... Dziś mamy rocznicę ślubu więc powoli się szykujemy do kościółka a później super dzień :) młody zostaje wieczorem u dziadków a my pędzimy na kolacje do dworu gdzie mieliśmy wesele :) zamierzam zapomnieć o całym planowaniu i cieszyć się dniem.. Z każdym cyklem jestem madrzejsza więc może w następnyn się uda :) miłego dnia kochane
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzieki kochane. Mam nadzieje ze sie z cork udalo [emoji166][emoji173][emoji166] caly czas gadalam do brzucha jak do niej bo czulam ze jest cos na rzeczy. Jednak intuicja istnieje [emoji14]
 
Do góry