reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

U nas adopcja nie wchodzi w grę. Ja sama bardzo bym chciała pomoc takiemu dziecku i być dla niego rodzina, ale mąż po dość długich przemyśleniach porostu otwarcie powiedział że on nie da rady, nie potrafi i nie jest w stanie zaakceptować dziecka innego niż nasze. I szanuje to, ważne że decyzje przemyślał (zajemu mu to ponad tydzień), widziLam że szukał też równych ifnromacji na blogach i forach, naprawdę widać że się starał ale ostatecznie powiedział że to ponad jego siły. Zatem pozostaje nam 3jka cudownych dziewczynek :)
 
reklama
U nas adopcja nie wchodzi w grę. Ja sama bardzo bym chciała pomoc takiemu dziecku i być dla niego rodzina, ale mąż po dość długich przemyśleniach porostu otwarcie powiedział że on nie da rady, nie potrafi i nie jest w stanie zaakceptować dziecka innego niż nasze. I szanuje to, ważne że decyzje przemyślał (zajemu mu to ponad tydzień), widziLam że szukał też równych ifnromacji na blogach i forach, naprawdę widać że się starał ale ostatecznie powiedział że to ponad jego siły. Zatem pozostaje nam 3jka cudownych dziewczynek :)
Twój mąż w pewien sposób zaadoptuje w przyszłości nawet może trzech nie swoich synów :) tylko już nie będzie im pieluch zmieniać :D
 
No ja body dziewczyńskie spakowałam do paczki baby shower dla przyjaciółki dwa tyg.temu. zostawiłam sobie czapę zimową ala norweską dla dziewczynki, bo jak już kiedyś ją zaadoptuję, to będzie taka kropka nad "i". Teraz jak słyszę, że ktoś będzie miał córkę myślę chwilkę -no super i wracam do oczekiwań na mojego czwartego chłopczyka. Kruszynka dobrze napisała. Widzicie, moja znajoma ma synka, byla w ciąży z girl i niestety straciła ją a teraz znowu jest w ciąży i jest ok i będzie synek.
Michasia-b.się cieszę, że Wam było pisane. Myślę, że nic z tego co braliscie nie miało wplywu na płeć . To dopiero Wasze drugie dziecko, więc były spore (50/50);) szanse na inną płeć poprostu. Dużo zdrówka! !!
Myślę dokładnie jak Ty, że było nam to pisane. Wierzę, też, w modlitwe do Jana Pawła II o córeczkę [emoji179]
 
Dziewczyny - sprowadźcie mnie na ziemię. Można krzyczeć! :/

Własnej ukaldalo ciuszki po dziewczynach, segreguje z środkowej na najmłodsza itd aż gdzieś w czeluściach tych ciuszkow dorwalas do dresu który kupiłam w 3 msc ciąży - jako zaklinacz przyszłości dla 'mojego' Igora... I co? I się poryczalam, z takiej bezsilności, zawodu, bólu (?). Normalnie czułam jak mi serce pika jakbym miała jakiś stan przedzawałowy. Ja wiem jak to brzmi , bo na głos tego nigdy nikomu nie powiem :( ale wam mogę...
Mała zaczęła kopać, tak jakby się upomniała że ona tu jest i też się liczy a ja wyłam nad dresem dla chłopca. Muszę oddać wszytsko chłopczykowe , no nie da rady...

Ehhh wiem durna jestem :(

Nie jesteś durna! Masz złamane serduszko! Jak spora cześć z nas [emoji17]
Dzisiaj się dowiedziałam, ze znajoma urodziła 5 dni temu córeczkę i zostawiła w szpitalu,
Rozwaliło mnie to, wyłam tak, że myślałam, że serce mi pęknie...
Tule Cię mocno!
 
Nie jesteś durna! Masz złamane serduszko! Jak spora cześć z nas [emoji17]
Dzisiaj się dowiedziałam, ze znajoma urodziła 5 dni temu córeczkę i zostawiła w szpitalu,
Rozwaliło mnie to, wyłam tak, że myślałam, że serce mi pęknie...
Tule Cię mocno!
Jesu...i w takich momentach serce mi się rozrywa na milion kawałków[emoji24]nie dziwię się że się popłakałas, dla mnie w tym wszystkim nie ważne już jest ze ona zostawiła "dziewczynke" tylko ogólnie ze jak można zostawić swoje dziecko w szpitalu nosząc 9 mies pod sercem nie wyobrażam sobie takiej sytuacji umarła bym chyba... Koniec końców lepsze to niż by miała zostawić na śmietniku na śmierć, tyle dobrze dla maluszka ale dla mnie osobiście niewyobrażalne...
 
Nie jesteś durna! Masz złamane serduszko! Jak spora cześć z nas [emoji17]
Dzisiaj się dowiedziałam, ze znajoma urodziła 5 dni temu córeczkę i zostawiła w szpitalu,
Rozwaliło mnie to, wyłam tak, że myślałam, że serce mi pęknie...
Tule Cię mocno!

Nieeeeeee... Nie wierzę :( chociaż z dtugdru strony lepsze to niż zostawić na pastwę losu :(
 
Mam do odstapienia wszystko po pół opakowania i 2 aplikatory represh. Któraś potrzebuje?
20180906_071313_HDR.jpg
 

Załączniki

  • 20180906_071313_HDR.jpg
    20180906_071313_HDR.jpg
    97 KB · Wyświetleń: 357
reklama
Do góry