reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Niech się mąż poświęci. Wypoci się, to szybciej do zdrowia wróci.


A ja ścigam się z czasem, bo od wczoraj dużo śluzu jak biało jaja, taki niby rozciągliwy, niby ciut lepki. Czasem kłucie jajników. Ale testy jeszcze blade. Wieczorem wczoraj poziom 73 dopiero. Oby przeczekała to owu do tego 12.09 bo od wtedy księżyc w znaku żeńskim. ;)
Dziś chyba rozgrzeję M. bez pełnego dojścia, na wszelki wypadek. Wypadałoby wtedy [emoji173]️ co 3 dni nawet.
Stresujący ten okres teraz. Trzymajcie kciuki za tą owu. [emoji1307][emoji1307][emoji1307] w tym miesiącu musi się udać. Mam takie mocne nastawienie i pozytywne myśli, że nie ma innej opcji jak na róż i brokat. [emoji177]
@mamolinka90 kochana poczytaj kilka postów wcześniej... Dokładnie to samo u mnie.. Byłam pewna że owu była tydz temu w niedzielę pięknie wszytsko obstawione <3 a tu bum owu była 3 dni temu... Będzie dobrze !
@martoosia04 trzymam kciuki ! Napewno się uda!
@leeleeth i jak?? Działaliscie?
U nas koniec końców te <3 były tak nijak że chyba bardziej na chłopca.. Ale mi zależy żeby już zajść.. Za tydzień będę mogła testować to będzie najdłuższy tydzień w moim życiu chyba...


Ahh moj maz to z tych, ze jak chory to nie dotknie
Ja tez kilka dni temu sobie powtarzalam, ze co bedzie to bedzie, chce zajsc w ciaze... ale wtedy myslalam, ze akurat sprobowalam jednak na tego chlopca... a taki psikus tylko mnie zdolowal.... ze jednak nie zrobilam wszystkiego co moglam... no coz i w moim przypadku to bedzie najdluzsze 10 dni czekania na testowanie....
 
reklama
Dziewczyny zaliczylam falstart :sad:
W poniedzialek test owu po 20 pozytywny w 19dc. Rano i popoludniu we wtorek juz jasniejszy, wiec bylam pewna , ze pik juz byl.Wtorek i sroda <3 . A dzisiaj bol jajnikow, zrobilam test owu i kreska kontrolna prawie czarna :hmm: nagle ok 19 zaczal zalewac mnie sluz, wychodzi na to ze owu dopiero dzisiaj.maz chory, wiec nie ma szans na przytulanki. I nici w tym cyklu z synusia :sad: albo wyjdzie 3 dziewczynka...A wszystkie znaki na niebie wskazywaly chlopca ... wtorek i sroda ksiezyc w znaku meskim, dzisiaj i jutro tez, kalendarz chinski tez przepowiedzial chlopca.... a tu taki psikus...

Ej ja jak wie doskonale o czym mówisz. U nas co prawda testy pokazywały owu idealnej i idealnie na chłopca wszystko było i co? I wyszło że owu po testach zamiast w 24h owu była grubo ponad 48h później.... Teoretycznie zrobiliśmy chłopca, a praktycznie jest 3cia dziewczynka :)

Ale za Was MOOOOOCNO trzymam kciuki !:) Jak zrobione były pierwsze 2 córy ? U nas na króliki. Bez planowania. Chociaż później jak liczyłam z drugą to wyszło że było w sumie w owu :)
 
Ej ja jak wie doskonale o czym mówisz. U nas co prawda testy pokazywały owu idealnej i idealnie na chłopca wszystko było i co? I wyszło że owu po testach zamiast w 24h owu była grubo ponad 48h później.... Teoretycznie zrobiliśmy chłopca, a praktycznie jest 3cia dziewczynka :)

Ale za Was MOOOOOCNO trzymam kciuki !:) Jak zrobione były pierwsze 2 córy ? U nas na króliki. Bez planowania. Chociaż później jak liczyłam z drugą to wyszło że było w sumie w owu :)


Corki byly zaplanowane do co najmniejszego szczegolu przytulanki byly codziennie od skonczenia sie @ przez kolejne 10 dni jak nie wiecej. I odrazu wiedzialam, ze beda dziewczynki. Przy obu zaszlam w ciaze przy 1 cyklu staran. Wiem, ze powinnam sie cieszyc, ale tym razem jest mi cholernie przykro... Maz, dziewczynki wszyscy chca chlopca... pierwszy raz mam nadzieje, ze przyjdzie @ .

Chociaz z drugiej strony wacham sie czy nie poprawic. Bol jajnikow mniejszy niz wczoraj, z prawej strony promieniuje az do nogi a sluz dalej jest.... jak sie ma stosunek przyjmujac, ze owu byla wczoraj do plci?
 
Ostatnia edycja:
A ja sie zastanawiam czy nasze secy nie byly na chlopca bo tez mi sie owu przesunela[emoji24] i teraz kto wie kto mieszka w moim brzuszku. Jeszcze najmniej 2 miesiace zanim sie dowiem. Puki co umowilam sie n wizyte. Bede wtedy w 7tc
 
Mamolinka90 skoro! Mąż chce chłopca to nie ma "że boli" podaj mu zajebiscie mocna kawę i poprawiajcie. Powiedz mu w czym rzecz jakie "prawa i zasady są na naszym forum" : ) i jak chce przechylic szalę to niech nie marudzi [emoji846] no
 
Mamolinka a czy [emoji173] mieliście tez w owu czy skończyliscie przed owu?
Mamolinka90 skoro! Mąż chce chłopca to nie ma "że boli" podaj mu zajebiscie mocna kawę i poprawiajcie. Powiedz mu w czym rzecz jakie "prawa i zasady są na naszym forum" : ) i jak chce przechylic szalę to niech nie marudzi [emoji846] no


Nie wczoraj juz nic nie bylo, ani dzisiaj. Niewiem czy juz wieczorem nie bedzie za pozno chyba odpuszcze i zostaje mi czekac na to co bedzie , albo na kolejny cykl ....
 
reklama
Do góry