reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Im bardziej to analizuje tym mam wrazenie ze mniejsze szanse ze w moim brzuchu jest corka

Ja to się boję poprawiać wczorajsze [emoji173]️ [emoji23] chcę ciąży ale boję się kolejnego chłopca! [emoji43] absurd, ale wy wiecie jak jest. Wam się nie muszę tłumaczyć.

Mój M. wczoraj mówi do mnie - myślałem o różu i brokacie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Potestuję jeszcze dziś jak tam ta owu. Choć pika mi wlasnie prawy jajnik to może pik dziś wyjdzie - zobaczymy.
 
Ja to się boję poprawiać wczorajsze [emoji173]️ [emoji23] chcę ciąży ale boję się kolejnego chłopca! [emoji43] absurd, ale wy wiecie jak jest. Wam się nie muszę tłumaczyć.



Mój M. wczoraj mówi do mnie - myślałem o różu i brokacie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Potestuję jeszcze dziś jak tam ta owu. Choć pika mi wlasnie prawy jajnik to może pik dziś wyjdzie - zobaczymy.


To pikaj i ty, ostatnio gdzies czytalam, ze z prawego to dziewczynki
 
Powodzenia! Trzymam kciuki ! My wczoraj juz nie poprawialismy, ale przespalam sie i lepiej sie czuje. Wczoraj troche poplakalam i moj maz kolejny raz stanal na wysokosci zadania. Powiedzial, ze jestem glupia,:D ze co ma byc to i tak bedzie i to bedzie nasze ❤ chlopiec czy dziewczynka bedzie to nasze dziecko, ktore wypelni smiechem nasz dom... jak sie nie uda to kolejny cykl przed nami :laugh2:

Co do plci to co teoria i osoba to inaczej. Jedni mowia, ze na dziewczynke to 2-3 dni przed owu raz i starczy, na chlopca w owu i dzien po. Inni, ze na dziewczynke kroliczki na chlopca co 2 dzien. A tak naprawde to na kazdego co innego dziala. Ja osobiscie coraz bardziej watpie w planowanie. Chociaz chyba najbardziej miarodajna metoda to bdm.

Jakbym mojego męża słyszała :D hahaha doszliśmy również do wniosków że to chyba mi finalnie bardziej zależy na synku już mężowi i najstarszej córce , młodszą corkamłodsza córka ma 1.5 roku więc niewiele ogarnia :D

Jeśli się udało i jesteś w ciąży, to z całego serca wam życzę zdrowego chłopca :) bo wiem, że zrobić tego chłopca w np w naszym przypadku jest okropnie trudno. Ale jeśli się okaże że się udało i jednak będzie 3cia dziewczynka - to po kilku dniach zalamnia, wkurzenia, rozgoryczenia i obrazy na cały świat będziesz się cieszyć zdrowa ciąża :)
 
Dawaj wszystkie inf pezeanalizujemy razem :)

ej powiem wam że inf o dziecku u brata mną tak wstrząsnęła że chyba odpuszczam starania.. Na razie im pomogę a później zobaczymy

Nie dziwię się... Mój brat, z którym nie mam najlepszego kontekstu, wpadł sobie 2 x oczywiście wpadł z parka. Standard. A jak u nas okazało się że z wielkiego planowania na chłopca będzie 3cia dziewczynka to powiedział tyle przykrych słów , że nie mieliśmy kontaktu przez prawie 4msc :(
 
Dziewczyny, mój brat z żoną znów poronili - tj ich 5 poronienie w przeciągu roku (!!!!!!) Lekarz powiedział że absoliabso nie wolno im zachodzić w ciążę. W sensie planować kolejnego dziecka, bo bratowa ma już tak wymęczony organizm że teraz jest obawa o jej zdrowie :( tak mi cholernie ich żal... Ehhhh


Pamiętacie jak pisałam o tym chłopcu od znajomej ? Nie mogę sobie poradzić z informscja, że od soboty jest wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej bo ból był tak silny że niewiele pomagałby żadne leki. Dziewczyny siedzę i ryczę :( :( :( ponoć jest nadzieja bo jakiś lek mają mu wprowadzić... Ale wiecie jak ta nadzieja wygląda :(

I jak mi ktoś ku#a znów powie jakie to wielkie nieszczęście nas spotkało że mamy 3cia córkę to przysięgam usłyszycie w wiadomościach o matce polce która udusiła gołymi rękami ! :(
 
reklama
Kochane moje przedstawiam Wam mojego czwartego ukochanego syna. Już straciłam dla Niego głowę, serce i mam w nosie teraz "tutu z brokatem". Na razie jestem PRZESZCZĘŚLIWA z bycia mamą poraz kolejny i tej radości Wam życzę bez względu na płeć! 56cm, 3550g.
 
Ostatnia edycja:
Do góry