reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kochane moje przedstawiam Wam mojego czwartego ukochanego syna. Już straciłam dla Niego głowę, serce i mam w nosie teraz "tutu z brokatem". Na razie jestem PRZESZCZĘŚLIWA z bycia mamą poraz kolejny i tej radości Wam życzę bez względu na płeć!Zobacz załącznik 896453

Jejku aż się popłakałam na ten widok [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] cudowny malutki luluś [emoji7][emoji7][emoji7][emoji173]️
Uwielbiam zapach noworodków [emoji173]️ Gratulacje szczere [emoji173]️ teraz ładnie się cycujcie i wracajcie do domu, bo pewnie maluchy ciekawe nowego brata :)



U mnie PIK jak nic. Krecha ciemna. Dorzuciłam ciut rephresha teraz. Wrzucę ciut wieczorem i poprawimy dziś [emoji173]️
IMG_2494.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2494.JPG
    IMG_2494.JPG
    249,7 KB · Wyświetleń: 298
reklama
@gorligorligor wielkie gratki! Piekny dzidziuś! Jak sie kochana czujesz?

@martoosia04 ładny test! Działaj :D może razem wylądujemy na majówkach, czy czerwcówkach? hihi

@szczypiorkowa12345 to ten brat od "wpadek" czy inny brat? Tak czy siak współczuję bardzo ale coś musi być nie tak skoro piate poronienie.. :(

@Grabcia123 ja bym nie rezygnowała ze starań. Może po prostu bez cisnienia sie nie zabezpieczajcie i co będzie to będzie.
 
@gorligorligor wielkie gratki! Piekny dzidziuś! Jak sie kochana czujesz?

@martoosia04 ładny test! Działaj :D może razem wylądujemy na majówkach, czy czerwcówkach? hihi

@szczypiorkowa12345 to ten brat od "wpadek" czy inny brat? Tak czy siak współczuję bardzo ale coś musi być nie tak skoro piate poronienie.. :(

@Grabcia123 ja bym nie rezygnowała ze starań. Może po prostu bez cisnienia sie nie zabezpieczajcie i co będzie to będzie.

Jak tak liczyć z OM to wychodzi 02.06 tp ale kto to wie jakby było.
Zdecydowanie musimy poprawić wczorajsze [emoji173]️ ostatnio zostawiłam taki jeden seksik i plemniczory nie poczekały na jajeczko, więc je dziś odświeżymy. Zakwaszę się ciut jeszcze wieczorem i działamy [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
Kochane moje przedstawiam Wam mojego czwartego ukochanego syna. Już straciłam dla Niego głowę, serce i mam w nosie teraz "tutu z brokatem". Na razie jestem PRZESZCZĘŚLIWA z bycia mamą poraz kolejny i tej radości Wam życzę bez względu na płeć!Zobacz załącznik 896453

Gratulacje wielgachne!!!
Niech rośnie pięknie i zdrowo!
Ucałuje Go ode mnie mocno!

Daj znać jak poszło, i jak się czujesz [emoji8]
Odpoczywaj i ciesz się Królewiczem
 
Kochane moje przedstawiam Wam mojego czwartego ukochanego syna. Już straciłam dla Niego głowę, serce i mam w nosie teraz "tutu z brokatem". Na razie jestem PRZESZCZĘŚLIWA z bycia mamą poraz kolejny i tej radości Wam życzę bez względu na płeć!Zobacz załącznik 896453

O reeeety jaki śliczny, jaki przystojny, jaki malenki, jaki kochany !!!
Gratulacje !!! :*
 
Hej:) my zdecydowaliśmy zaczekać....
Mały i tak daje popalić, a zaraz remont i przebudowa domu, więc na spokojnie ogarniemy jedno, a później bierzemy się za córkę ;) ale zostaję z Wami i trzymam kciuki za każdą z Was:)
 
reklama
Hej:) my zdecydowaliśmy zaczekać....
Mały i tak daje popalić, a zaraz remont i przebudowa domu, więc na spokojnie ogarniemy jedno, a później bierzemy się za córkę ;) ale zostaję z Wami i trzymam kciuki za każdą z Was:)

Faktycznie plan bardzo napięty. Może lekki odpoczynek dobrze Wam zrobi. ;) głowa zajmie się czymś innym, na spokojnie skończcie remont, bo wiadomo, że w ciąży nie będziesz w tym szaleć.
 
Do góry