reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Myslicie ze jk mo test wyszedl jkos plus minus 9-10dpo to brdziej n chlopka? Bo cos slyszalam ze na dziewczynke pozno wychodza :(
Ja miałam tak że przy 2 córkach test pozytywny wyszedł mi jakoś 3/4 dni po terminie. Teraz wyszedł pozytyw już w 3 dni przed spodziewana @ i naprawdę myślałam że to może być też zwiastun chłopca i co? BABA :D kobiety są nieobliczalne i tym kiedy wychodzi pozytyw akurat w ale bym się nie sugerowała ;)
 
Ja miałam tak że przy 2 córkach test pozytywny wyszedł mi jakoś 3/4 dni po terminie. Teraz wyszedł pozytyw już w 3 dni przed spodziewana @ i naprawdę myślałam że to może być też zwiastun chłopca i co? BABA :D kobiety są nieobliczalne i tym kiedy wychodzi pozytyw akurat w ale bym się nie sugerowała ;)

Potwierdzam.

Spójrz choćby na objawy ciąży - jedne rzygają dalej niż widzą przez cały dzień i to nawet całą ciążę - ja nie rzygałam ani razu w obu ciążach. I co - nie mogę powiedzieć, że w ciąży nie byłam, bo nie miałam żadnych objawów prawda? Sądzę że tak samo jest z testami po prostu ujawniają się w tym momencie nasze najskrytsze pragnienia i staramy się je dopasować do ciąży z daną płcią.
 
Po owu idzie w dół, a jak jest ciąża to się unosi ale to w okolicach terminu @
Śluz mleczno-kremowy dobrze rokuje [emoji1307]

No to w takim razie jestem po owu, bo wcześniej musiałam się nieźle natrudzić by ją dosięgnąć, a teraz tak 3/4 palca wchodzi i już jest.

Kciuki za śluz [emoji1307]

@leeleeth a jak u ciebie? Jak owu? Kiedy była?
 
No to czyli na dwoje babka wrozyla.
Ale powiem wam ze tak analizuje i jednak jak ktos ma jedno dziecko to drugie innej płci to sa szanse 50/50 ale jak juz dwoje jedna plec to szanse sie zmniejszaja do 30/70 albo mniej. Tak po znajomych analizuje:(
@Luisa2018 co tam u Ciebie jak sie czujesz?
 
@leeleeth a śluz wodnisto mleczny w ogromnych ilościach wlecz wylewajacy się że mnie jak rokuje?? Szyjke mam wysoko twarda zamknięta

Wysoko i zamknięta to dobrze przed czasem @ powinna być rozpulchniona, w dotyku jak ciasto drożdżowe po wyrośnięciu [emoji23]
I mnie ten mleczny śluz w dużych ilościach tez bardzo często występuje przy ciąży.
Wiecie mleczny śluz we wczesnej ciąży się pojawia żeby zatkać szyjkę i uniemożliwić wniknięcie bakteriom i innym drobnoustrojom.
Także brzmi bardzo obiecująco [emoji1307][emoji1307][emoji1307]

@martooosia04 owu u mnie trzy dni temu była, brzuch mnie tak dziwnie ciągnie i pobolewają jajniki. Mam katar straszny i wczoraj jakiś stan podgorączkowy, ogólnie wczoraj mega rozbita byłam. Wiec naprawdę trochę się nakręcam, wiem, że szanse są blisko zero ale mam jakaś nadzieje w sobie [emoji6][emoji57]
 
reklama
BB_Anna ja też starszego mam Pawełka i taka byłam w nim zakochana że nie myślałam o 2 Choć wiedziałam że rodzeństwo będzie miał. Dopiero teść na nas, a co my tak!? Modzi nie jestescie kiedy drugie itd :szok: za 3 mies byłam już w ciąży. Ja sobie żartuje że nas zmotywowal. Różnicy jest między nimi 4 lata i 4 mies
 
Do góry