reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczyny z racji że ja wielkimi krokami zbieram się za kompletowanie wyprawki, dziś nastąpiło wielkie pranie miniaturowych ciuszkow :D
Ja i róż nie koniecznie się lubimy jako motyw przewodni ale uwielbiamy jako dodatki :)

Łapać te rozowosci :D tak wiem - jeszcze nie wyprasowane, mało różu i same zwierzęta - to ostatnie akurat z przypadku bo większość odzieży gładka :D ale dodam ze swoją torbę już mam w garderobie czekającą na wielki dzień ehhhh :) jutro ogarnę torbę Małej , pozostaje mi zrobić porządek z akcesoriami i czekać ... :)
IMG_20180912_204000.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180912_204000.jpg
    IMG_20180912_204000.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 581
Brać dziewczyny - wyssać do zera!:)
Szkoda że się nie da telepatycznie przekazać 'zdolnosci ' płciowej ;) ja bym sobie wzięła na wymianę chłopca a wy moje dziewczynki - mam ich chyba tyle że obdziele każda z Was przynajmniej 5cioraczkami hahaha :D
 
Mój brat dziś był na 1 usg z bratowa.. 5tyd piękne serduszko.. Wiecie nawet się ucieszyłam.. A później się zaczęło.. Wszyscy żeby była córcia bo u nas mało dziewczyn.. I siostra mi dowalila że ja się już starać nie muszę bo będziemy mieć kogo bawić... Miło.. :(
 
Mój brat dziś był na 1 usg z bratowa.. 5tyd piękne serduszko.. Wiecie nawet się ucieszyłam.. A później się zaczęło.. Wszyscy żeby była córcia bo u nas mało dziewczyn.. I siostra mi dowalila że ja się już starać nie muszę bo będziemy mieć kogo bawić... Miło.. :(

Nienawidzę takiego gadania, dopieprzania itp
Kurczę oby się Wam trafiła ta dziewczynka albo i bliźniaczki!
Tule Cię mocno! Bo wiem jak to boli. Moja mama stwierdziła, że na córkę to trzeba sobie zasłużyć
Także znam klimat, niemniej dobrze ze dzidziuś dobrze się rozwija.
5tydz i już serduszko? Szybko!
 
reklama
Grabcia ale przykrość i to od własnej siostry... Aż wierzyć się nie chce.
Bądź silna, nie daj się jej, walcz o własną córkę![emoji1307]
Leeleeth ja ku/'%'&#a tego nie rozumiem... Jak mama może zadać taka przykrość własnej córce! Nie pojęte.
Na wczasach usłyszałam od jednego pana na plaży 'że on dziadkiem nie jest bo ma same wnuczki'!! nie. Rozumiem tego świata tej walki płci....
Trzymam za was dziewczynki kciuki
[emoji1307] Za wasze nienarodzone corcie i synkow
 
Do góry