reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

No powiedziała mi to siostra która ma parke (jedyna dziewczynka w rodzinie) . Zabolało ale ona nie wie co to starać się o dziecko bo oboje to poślubne wpadki... Dam radę dziewczyny mam dla kogo i ciągle liczę że za 4dni ujrze II kreseczki chociaż z chęcią już bym test robiła.. Bardzo wam dziękuję za każde dobre słowo i wsparcie.. Nawet nie wiecie ile daje wasza obecność :)
 
reklama
Grabcia ale przykrość i to od własnej siostry... Aż wierzyć się nie chce.
Bądź silna, nie daj się jej, walcz o własną córkę![emoji1307]
Leeleeth ja ku/'%'&#a tego nie rozumiem... Jak mama może zadać taka przykrość własnej córce! Nie pojęte.
Na wczasach usłyszałam od jednego pana na plaży 'że on dziadkiem nie jest bo ma same wnuczki'!! nie. Rozumiem tego świata tej walki płci....
Trzymam za was dziewczynki kciuki
[emoji1307] Za wasze nienarodzone corcie i synkow
Wiesz ile razy ja usłyszałam ten tekst odvtescia ib2x od własnego taty... Ehhh chce się wyć :/
 
No powiedziała mi to siostra która ma parke (jedyna dziewczynka w rodzinie) . Zabolało ale ona nie wie co to starać się o dziecko bo oboje to poślubne wpadki... Dam radę dziewczyny mam dla kogo i ciągle liczę że za 4dni ujrze II kreseczki chociaż z chęcią już bym test robiła.. Bardzo wam dziękuję za każde dobre słowo i wsparcie.. Nawet nie wiecie ile daje wasza obecność :)
Wrrrr no nie ma jak wyczucie i poziom rozmowcy. Widzę że Twoja siostra jak mój brat - też z wpadek, też parka, też nam dowalili tekstami że np mąż to nie chłop bo syna nie potrafi zrobić itp. finalnie nie rozmawialiśmy przez 4msv a teraz tylko służbowo.
 
Nienawidzę takiego gadania, dopieprzania itp
Kurczę oby się Wam trafiła ta dziewczynka albo i bliźniaczki!
Tule Cię mocno! Bo wiem jak to boli. Moja mama stwierdziła, że na córkę to trzeba sobie zasłużyć
Także znam klimat, niemniej dobrze ze dzidziuś dobrze się rozwija.
5tydz i już serduszko? Szybko!
U mnie tak mówią o chłopca. Że trzeba sobie na niego zasłużyć. ... Mi czasem ręce opadają z tego debilnego gadania ehhh
 
Smutne to co piszecie. Nam nikt nie sypie "miłymi" słowami bo nikt nie wie o naszych marzeniach. Najgorsze jeśli jest to ktoś tak bliski od kogo nie możesz się odciąć.
 
U nas tez sie zdarzaja zyczliwi, co twierdzili ze pierwsza corka za szybko, druga za szybko, a i zebysmy przypadkiem o 3 nie mysleli, bo sobie tylko zycie psujemy....

Mialam.sen :errr: snilo mi sie usg termin 30.05.2019, tylko zamiast synusia , kolejna corcia....
 
Test biały Przewiduje @ na piątek, sobotę

A ktory to dc że już test robiłaś?

U mnie owufriend w końcu wyznaczył owu prawidłowo. Na poniedziałek. To by się zgadzało. Więc u mnie 3dpo, @ ma być 24,09 - oby już nie.

Wczoraj mieliśmy z M. [emoji173]️ wieczorem, wyszłam wcześniej z pracy, było super fajnie i co.... klops. M. zmiękł i koniec frajdy. Chyba za bardzo zmęczony. :/


@leeleeth, temp odbiła w górę? U mnie niewiele, ale kreska w górę [emoji1307] nie jest to wymarzona przekroczona bariera 37 stopni ale może jutro [emoji1307]
 
reklama
Do góry