reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kredka czarna pokaz foto !

Belle- a kiedy mialas owulke wiesz cos ?z ile dpo ta beta?

Biedronka my prawie łeb w łeb bo ja cykk zaczelam 26.10 [emoji23] a test widzialam juz pozytyw we wtorek ,
 
reklama
Okres 27.10
Cykle 28 dni
Pierwszy test w tamten poniedziałek i to popołudniu bo rano nic nie było zrobiłam po południu drugi i już coś było widać.
Siknełam we wtorek rano wtedy 4 różne testy pozytywne i pojechałam na betę
U mnie 26.10
Pierwszy test zrobiłam 15 11 i był szary cień więc uznałam to za nieważne.
A następny 22.11 i tłuściutkie kreseczki :D
A beta dopiero dziś aby zrobić następną za 48h.
 
Kredka czarna pokaz foto !

Belle- a kiedy mialas owulke wiesz cos ?z ile dpo ta beta?

Biedronka my prawie łeb w łeb bo ja cykk zaczelam 26.10 [emoji23] a test widzialam juz pozytyw we wtorek ,
Owu planowo powinna być 8-9 .11 a według mnie była 5-6.11 .
Beta z dziś 32dc ok 20-21 dpo.
A coś nie tak? Za wysoka?
 
Nie mam nuba bo to juz 16tc wiec juz widac wszystko. Odstaje jak byk miedzy nogami jajka
IMG_20181126_1_5.jpeg
IMG_20181126_1_7.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_20181126_1_5.jpeg
    IMG_20181126_1_5.jpeg
    71,7 KB · Wyświetleń: 485
  • IMG_20181126_1_7.jpeg
    IMG_20181126_1_7.jpeg
    63,8 KB · Wyświetleń: 455
Kredka ktory masz tydzien, jesli juz za pozno na nuba to powinnas poprosic o potty shot, czy ktos Ci potwierdzil syna? W sensie ginek mowil ze chlopak? Moglas pomylic penka z pepowina [emoji14]

Biedronka i belle to faktyko niezly sync.[emoji23][emoji23] chyba nudno zaczyna sie w listopadzie robic ;)..


Belle- kochana z ciekawości pytam! O bete itp :), wsz oki, ladna beta! :) To ładnie Cię owulka szybciej nawiedziła, tak samo jak mnie haha, a robilas codziennie fr itp czy co? Sledzilas wykres tego cyklu?

A ty biedronka ? Bez kombinowania chyba pisalas co nie ?
 
reklama
Do góry