reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A mnie dziś znów wzięło na wspominki.. Kurcze z synusiem ciąża od początku była bajka.. A teraz jak nie jakieś wysypki to brak apetytu jeszcze bezsenność.. Przyjaciółka dziś pytała jakie mam przeczucia.. I kurcze ŻADNYCH.. A w tamtej ciąży od razu mówiłam że wiem że synuś :) haha prawde mówią że każda ciążę inaczej się przechodzi
 
reklama
Dziewczyny byłam wczoraj u gina, tsh spadło na niecałe 1 więc dobrze reaguje na leki. Wczoraj według okresu 4 tyg 4dni a to kropek [emoji7] widać tylko taki mały pęcherzyk po prawej
IMG_20181128_163223.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_20181128_163223.jpeg
    IMG_20181128_163223.jpeg
    46,2 KB · Wyświetleń: 769
Biedronka - daj znac jak po wizycie ! :)
I co tam juz widac :D , ja jeszcze 2 tyg czekania masakra!
A ty z tsh problem odkrylas przed ciaza tak?kurde ja mam 2.65 moim zdaniem moglabym miec mniejsze ale mieszcze sie w widelkach i nic z tym nie zrobia... :/ a troche sie martwie bo mi czasami normalnie wywala tarczyce, puchnie mi szyja mam.taki okrag :/

BbAnna- czego sie nie robi dla corki hahah [emoji14]

Martoosia- jak masz kase mozesz skompletowac w 1 dzien wszystko ;), najdrozszy jest mikroskop jakos 200e, plus inkubator ja akurat tanszy kupilam za 15e, ale niekore dziewczyny mowia zeby drozszy kupic, moim zdaniem nie ma pptrzeby musi miec tylko elektroniczne ustawienia zeby temp dobrze ustawic, no i suple wszystkie to troche kasy, a reszta to jakies pipety i strzykawki to juz takie drogie nie sa,

Kredka -przykro mi ze nie wyszlo :* , napewno bedzie maluszek twoim oczkiem w glowie jestem pewna, swoja droga zastanawiam sie ze pewnie i mnie to czeka ;) - 3 syn - no ale dowiemy sie predzej czy później , wiesz co u Ciebie jednak ta infekcja mogla.miec cos wspolnego z plcia no i 2 stosunki tak blisko siebie, moglas sprobpwac metoda bdm- i tylko zrobic 2 dni przed owu, a sprawdzalas czy rephresh dziala na Ciebie i zniza ph? Bo na mnie np mial lipne dzialanie

Mis -dobry plan!
Tak rephresh zanizal fajnie jak ten multigin. Ja mowie ze to najgirszy cykl w ktorym moglam zajsc i oczywiście musial byc pechowy. Jedyne co to sprawdzalam ph caly czas w tym cyklu i trzymalo sie na poziomie 4 mniej wiecej. Czasu nie cofne. Musze tylko odbyc zalobe po corce :(

Swoja droga myslalam o eggs ale koszta koszta koszta no i jeszcze balam sie ze ja nie rozpoznam tych zenskich i meskich plemniczkow :(

Dziewczyny a czy moge was prosic jeszcze o namiar na tego astrologa? Ciekawe jak on mi wywrozyl dzieci ;)
 
Witam się i ja :) cały czas Was podczytuje i kibicuję Wam z całego serca :) ja jednak zaczekam te półtora roku, na spokojnie ;)
Co do astrologa, to u tej mojej koleżanki się sprawdziło, będzie 3 córeczka :) ale tu naprawdę godzina narodzin ma bardzo duże znaczenie, jej np powiedział że gdyby urodziła się 3 minuty później to 2 dzieciątko byłoby chłopcem... ja myślę że w czasach kiedy my się rodzilismy nie wpisywano dokładnie tych godzin i dlatego niektórym się to nie zgadza, ale każdy niech sam zadecyduje o metodzie którą chce zastosować ;)
 
Kredka- naturalnie nie da sie zrobic takej selekcji na jaka sie liczy, a o dziewczynke niestety trydniej jak o chlopca ... nie myśl kochana w ten sposob, wygral najsilniejszy i najszybszy plemnik a on po prostu okazal sie byc chlopcem, rozumiem twoje rozzalenie, chec corki mnie takze nie opuszcza, ale dzidzius napewno bedzie slodki kochany i nie bedziesz sobie wyobrazac zycia bez niego , tylko te corke trzeba przebolec, ciesz sie ciaza, bo zobaczysz jak szybko minie, podejrzewam ze kazda z nas wie co czujesz :* , przytulam cie mocno, zapisz sie moze do jakiejs grupy GD, troche pogadasz z innymi mamami w tej samej syt.

A chcesz jeszcze probowac czy to twoja ostatnia ciaza?


Biedronka - super ze wszystko dobrze ,

Ciazowki jak bedziecie juz po wizytach to sie pochwalcie :*
 
Kredka- naturalnie nie da sie zrobic takej selekcji na jaka sie liczy, a o dziewczynke niestety trydniej jak o chlopca ... nie myśl kochana w ten sposob, wygral najsilniejszy i najszybszy plemnik a on po prostu okazal sie byc chlopcem, rozumiem twoje rozzalenie, chec corki mnie takze nie opuszcza, ale dzidzius napewno bedzie slodki kochany i nie bedziesz sobie wyobrazac zycia bez niego , tylko te corke trzeba przebolec, ciesz sie ciaza, bo zobaczysz jak szybko minie, podejrzewam ze kazda z nas wie co czujesz :* , przytulam cie mocno, zapisz sie moze do jakiejs grupy GD, troche pogadasz z innymi mamami w tej samej syt.

A chcesz jeszcze probowac czy to twoja ostatnia ciaza?


Biedronka - super ze wszystko dobrze ,

Ciazowki jak bedziecie juz po wizytach to sie pochwalcie :*
No to ja mam w środę wizytę :) na pewno dam znać :)
 
A propos astrologa i dokladnego czasu urodzin, czy to nie ma znaczenia czy człowiek się urodził naturalnie czy przez Cesarskie ??
 
reklama
Do góry