reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Moja dopiero druga i zupełnie inna.. Pierwsze co z synkiem dużo później wyszedł test bo tydzień po spodziewanej @ wyszła druga kreska ale bledsza niż kontrolna... Po 2 spałam jak zabita i to ciągle.. Miałam ochotę na ketchup np i uwielbialam grzybki marynowane.. Teraz tych rzeczy nie tkne.. Teraz wogole brak apetytu totalny.. Strasznie śmierdzi mi surowe mieso cierpię na bezsenność częste wysypki na udach i ból piersi...

Sent from my PRA-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
Aż jestem ciekawa co nam wyjdzie z tych totalnych inowacji
 
reklama
Dziewczyny prowadzicie ciąże prywatnie czy na NFZ?
Teraz mam zamiar jak wszystko będzie dobrze prowadzić prywatnie u mojego gina a przez to że zrezygnował z NFZ w moim mieście i dojeżdżam do niego ponad 30 km. Prowadził pierwszą ciąże, prowadził drugą i zrobił łyżeczkowanie teraz jak będzie dobrze poprowadzi trzecią [emoji846]
 
Kredka- naturalnie nie da sie zrobic takej selekcji na jaka sie liczy, a o dziewczynke niestety trydniej jak o chlopca ... nie myśl kochana w ten sposob, wygral najsilniejszy i najszybszy plemnik a on po prostu okazal sie byc chlopcem, rozumiem twoje rozzalenie, chec corki mnie takze nie opuszcza, ale dzidzius napewno bedzie slodki kochany i nie bedziesz sobie wyobrazac zycia bez niego , tylko te corke trzeba przebolec, ciesz sie ciaza, bo zobaczysz jak szybko minie, podejrzewam ze kazda z nas wie co czujesz :* , przytulam cie mocno, zapisz sie moze do jakiejs grupy GD, troche pogadasz z innymi mamami w tej samej syt.

A chcesz jeszcze probowac czy to twoja ostatnia ciaza?


Biedronka - super ze wszystko dobrze ,

Ciazowki jak bedziecie juz po wizytach to sie pochwalcie :*
Co to za grupy? Z checia sie zapisze i pogadam z kims kto rozumie moj zal.
Raczej 4 dziecka nie planuje. A jesli bede tosiepowaznie zastanowie nad invitro albo eggs. No jestem ciekawa jakie efekty tego sa. Niestety kiepsko u mnie z angielskim. Wszystko na tlumaczu jade :(
Miala byc 3ka i bedzie. Wiecie to tez kwestia warunkow a na ten moment w sumie na ta 3ke srednie ;)
 
Dziewczyny prowadzicie ciąże prywatnie czy na NFZ?
Ja prywatnie chociaż mój gin też przyjmuje w przychodni ale szczerze mówiąc widać różnicę w wizytach... Ja tam wolę być spokojniejsza tym bardziej że mam takie przejścia.. Ale spoko on jest ponieważ jak muszę robić jakieś droższe wyniki to mi z przychodni skierowanie wystawia
Któraś z nas musi mieć Pink [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] najlepiej wszystkie [emoji23] Ale mówię Wam dziewczyny mi obojętne byle by mały miał rodzeństwo i obym donosiła te ciąże [emoji7] zwariuje nim urodzę [emoji23]
U mnie też płeć nie ma znacznenia..miałam nadzieję że na święta będę wiedzieć ale jeszcze się nie uda... Chcę żeby synek nie był sam a co będzie to już nie mam wpływu na to każde będę kochać ta sama miłością.. Może kiedyś poczuje żal czy pustkę za córcia.. Ale na pewno nie będę żałować że mam 2 :)
 
reklama
Co to za grupy? Z checia sie zapisze i pogadam z kims kto rozumie moj zal.
Raczej 4 dziecka nie planuje. A jesli bede tosiepowaznie zastanowie nad invitro albo eggs. No jestem ciekawa jakie efekty tego sa. Niestety kiepsko u mnie z angielskim. Wszystko na tlumaczu jade :(
Miala byc 3ka i bedzie. Wiecie to tez kwestia warunkow a na ten moment w sumie na ta 3ke srednie ;)
Hej. Jak powiedzie nam się z lady compem to z pewnością będziesz jedną z pierwszych osób, która się o tym dowie i być może wykorzystasz tę metodę przy planowaniu 4 ;)
Tak o wszystkim intensywnie myślałem...myślałem...aż się delikatnie pochorowałem i na L4 wylądowałem. Nastał wieczór, piątek już za rogiem czeka, a ja Was serdecznie pozdrawiam - tylko z daleka :) (apsik) ;)
Dobrej nocy Staraczki, niech te wyśnione Pinki szybko się u Was pojawią
 
Ostatnia edycja:
Do góry