reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witam wszystkich :)
Przepraszam, że się już nie udzielam ale jednak ani nie pomogę ani nie doradcze bo jak widać u mnie na nic zdało się planowanie - nawet to najbardziej szczegółowe :) niemniej jednak za każdą/każdego z Was trzymam kciuki :)

Nim wpadniemy w szał świąteczny a ja przepadne u teściow bez zasięgu, pragnę Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia Świat Bożego Narodzenia :) :) :) wielu wielu podobnych dni, samych uśmiechów, wiele radości cudownych wspomnień, zdrowia i wymarzonych zdrowych dzieci i będę trochę nieetyczna - ale tych z wymarzoną płcią :D

Ja święta będę niela dość 'trudne' ponieważ będę chrzestną synka mojego kuzyna, plus mój brat z wpadki będzie miał drugiego syna.. Ehh maja córkę, synka i synka. W tym planowana tylko córka :) i będzie mi nie ukrywam trochę trudno... No ale życie :)
 
Hej dziewczyny :) widzę nie tylko ja ostatnio jestem tak zaganiany, że trudno znaleźć chwilę żeby cosik tu naskrobać. Intensywny czas - i u was i u mnie. Pochwalę się moją Misią, która wczoraj uśmiechała się do taty i mamy :) we wsi wszyscy gadają, że skóra z ojca zdjęta ;) żartujemy z Ż, że jeśli kolejny będzie synuś to on będzie jej odbiciem ;)
A propos planowania - nawiązałem kontakt z grupami lc na fb i pisałem z jedną z użytkowniczek, która po urodzeniu dwóch córek (DRUGA CÓRKA MIAŁA BYĆ PLANOWANYM CHŁOPCEM - monitoring owu u gina i druga córka z dnia owu) kupiła lcb, dzięki któremu miesiąc temu urodziła wymarzonego syneczka, oczywiście poczęty przed owu wg prognoz (ponoć planują już kolejnego braciszka). Nie ukrywam, że bardzo mnie ta relacja z życia wzięta uradowała, to buduje :) polecała w każdym razie. Mam nadzieję, że i ja będę mógł wam go polecić. Wszak jedną z najpiękniejszych spraw na świecie jest spełnianie marzeń...
Do świąt jeszcze chwila, więc z życzeniami jeszcze tu do was pewnie zajrzę :)
Jestem właśnie z Ż na ktg. Mała ma już około 3100 a więc poszła ostro w górę od ostatniej wizyty! Miłego Staraczki
Jedyny tu Fan BB :)
 

Załączniki

  • _20181221_092138.JPG
    _20181221_092138.JPG
    2 MB · Wyświetleń: 102
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny i chłopaku :) Cały czas Was poczytuje i bardzo każdej kibicuje [emoji110] U mnie leci 33 tc, po Nowym Roku pakuje torbę do szpitala. Mam już prawie wszystko kupione, tylko przeprać. Moje dziewczyny zaraz po Świętach zabierają mnie jeszcze na wyjazdowy babyshower do spa, a po już czas przystopować i siedzieć w domu ;) Wszystkim życzę spełnienia marzeń na Święta i Nowy Rok :*
 
A u mnie dziś termin @. Temp 37,04 o dziwo! Szyjka wysoko, zamknięta. Może moj wyśniony termin porodu na 31.08.2019 G. 21:30 jednak się spełni [emoji1307][emoji1307][emoji1307] dziś przed praca wskakuje po test.
 
reklama
Ja testowałem 3dni po czasie tak się bałam i to był czas stracony.
Do giną poszłam 7tyg3dni bo bałam się że wcześniej nie zobaczę serduszka i to też był błąd bo bym szybciej dostała duphaston w związku z krwiakiem, znowu czas stracony :(
Nie bój się, chyba jednak lepiej się nie katować
 
Do góry