reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
hej dziewczynki, juz kiedys pisałam tu na forum, ale odświeże, bo może komuś sie przyda: hehe w tym roku urodziłam wymarzoną córcie, staranka trwały kilkanaście miesięcy i się udało;) przed zajściem w ciążę rzucilismy obydwoje palenie, jadłam strasznie dużo sałaty masłowej, pomidorów i bananków, oprócz tego brałam magnez dobrze przysfajalny w proszku. Cykle mialam 31dniowe, kochalismy sie od cos kolo 7 dnia cyklu i kolejno 9,11,13 itd,
 
Wiecie, że nagle płeć przestała mieć znaczenie? [emoji23][emoji23][emoji23] nagle, serio. Jak zobaczyłam dzis malutkie skarpetki (bo kupowałam trójpak różowych i trójpak niebieskich) by dołączyć do testu na świeta jako prezent dla M. i mojej mamy, to jak zobaczyłam te słodkości chłopięce to przypomniało mi sie jak fajnie było z naszymi chłopcami i jakie te wszystkie rzeczy są cudowne. [emoji177][emoji177][emoji177]
 
Ieeleeth kochana, tule mocno. Jaka mialas operacje?! Mam nadzieję że po tej burzy, po nowym roku z nową nadzieja i wiara zajdziesz w ciążę[emoji1307] tego Ci życzę i wiem! że ta chwila nadejdzie! : *

Hey @kluseczka89 nie znamy się ale gratuluję Ci spełnienia marzeń! I jestem w szoku bo z twojego opisu staranek powiedziałam bym że zrobiłaś staranka na chłopca! [emoji33] A tu dziewczynka z sex ów co 2dni... Obalilas mi tu teorię ;) więc jakie były staranka na chłopca 'z twoich czasów' na forum?

Martusia Myslslam że od razu powiesz mężowi! A tu widzę będzie niezla niespodzianka [emoji2] hihi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry