reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczyny Justyna Mihasiaaa wasze porody juz tuz tuz wiec trzymam.za was kciuki mocne! Lekkich porodow zycze

Justyna nie wiem na kiedy masz termin ale zdawalo mi sie ze na polowe lutego ? Oby sytuacja sie szybko rozwiazala i ciśnienie ci spadlo,

A jak tam ciezarowki sie czuja ? :)

Kiedy jakies nastepne wizyty, ja wlasnie mysle na kiedy tu sie umowic :D , myslalam o walentynkach magiczny czas na poznanie plci ale nie mam czasu wtedy [emoji23]

Paula narazie nubek plaski chociaz teoche dziwnie zakończony, tak na dwoje babka wrozyla bo ma czas zeby sie jeszcze podniesc, wiec i rownie dobrze moga jajeczka z tego wyrosnac[emoji85] , ale zycze ci aby byla to twoja wymarzona plec ;)

Powodzonka
 
Wieczorem się cieszyłam, bo ciśnienie miałam 130/80, a teraz 157/98 [emoji26] nie wiem co będą ze mną robić. Dostałam tabletki i mam za chwilę przyjść na ponowny pomiar.

Miciurka dobrze pamiętasz [emoji6] termin mam na 14.02. Teraz u mnie skończony 37 tydzień także mogę rodzic [emoji6]
 
Wieczorem się cieszyłam, bo ciśnienie miałam 130/80, a teraz 157/98 [emoji26] nie wiem co będą ze mną robić. Dostałam tabletki i mam za chwilę przyjść na ponowny pomiar.

Miciurka dobrze pamiętasz [emoji6] termin mam na 14.02. Teraz u mnie skończony 37 tydzień także mogę rodzic [emoji6]
Oj to trzymam kciuki kochana, wasze zdrówko najważniejsze, nawet jakby miało skończyć się cc. Trzymam kciuki :* U mnie cisza
Znacie jakieś sposoby na przyspieszenie akcji porodowej ;)?
 
Oj to trzymam kciuki kochana, wasze zdrówko najważniejsze, nawet jakby miało skończyć się cc. Trzymam kciuki :* U mnie cisza
Znacie jakieś sposoby na przyspieszenie akcji porodowej ;)?
Teraz miałam 143/96... Szału nie ma, szczególnie, że to skurczowe ciśnienie jest takie wysokie [emoji3525] żadnej cesarki nie chce. Niech najpierw naturalnie wywołują poród, a cc niech będzie ostatecznościa.
 
Na na przyspieszenie porodu z młodszym codziennie myłam podłogi na kolanach! Przez tydzien. Potem spacery kazdego dnia, a ze kulo mnie w szyjce jakby mnie ktoś igła kłuł, to działałam. Po odejściu czopa maltretowałam sutki ile wlazło. Przy starszaku nawet seks nie ruszal dziecka [emoji23][emoji23]
 
Na na przyspieszenie porodu z młodszym codziennie myłam podłogi na kolanach! Przez tydzien. Potem spacery kazdego dnia, a ze kulo mnie w szyjce jakby mnie ktoś igła kłuł, to działałam. Po odejściu czopa maltretowałam sutki ile wlazło. Przy starszaku nawet seks nie ruszal dziecka [emoji23][emoji23]
Jutro mam 38+0 tc, zaczynam działać, żeby małą trochę pośpieszyć ;) Dzięki za rady :*
 
reklama
Powodzenia mihasia!!!

Justyna, trzymam kciuki za akcje. Wydaje mi sie, ze chyba w nieskończoność was trzymać tam nie beda, wiec powinni chyba powoli podejmować decyzje co dalej. Męczyć cie tabletkami to tez tak niefajnie.
 
Do góry