reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Oj to trzymam kciuki kochana, wasze zdrówko najważniejsze, nawet jakby miało skończyć się cc. Trzymam kciuki :* U mnie cisza
Znacie jakieś sposoby na przyspieszenie akcji porodowej ;)?
Najskuteczniejsze są czułe przytulanki ;) My tak sprawiliśmy sobie dzidzie 3 doby przed sylwestrem a dziś się śmiejemy, że mogliśmy 3h później przyspieszać byłaby 2019 ;) ;)
 
reklama
Zwiększyli mi dawkę na 4x2 tabletki dopegytu i mam ten isoptin 2x1... Chyba najpierw próbują zbić za wszelką cenę to ciśnienie. Nic nie mówili co zrobią jak to nie zadziała...
 
Dziewczyny Justyna Mihasiaaa wasze porody juz tuz tuz wiec trzymam.za was kciuki mocne! Lekkich porodow zycze

Justyna nie wiem na kiedy masz termin ale zdawalo mi sie ze na polowe lutego ? Oby sytuacja sie szybko rozwiazala i ciśnienie ci spadlo,

A jak tam ciezarowki sie czuja ? :)

Kiedy jakies nastepne wizyty, ja wlasnie mysle na kiedy tu sie umowic :D , myslalam o walentynkach magiczny czas na poznanie plci ale nie mam czasu wtedy [emoji23]

Paula narazie nubek plaski chociaz teoche dziwnie zakończony, tak na dwoje babka wrozyla bo ma czas zeby sie jeszcze podniesc, wiec i rownie dobrze moga jajeczka z tego wyrosnac[emoji85] , ale zycze ci aby byla to twoja wymarzona plec ;)

Powodzonka
Ja wizytuje w środę ...coś czuję że mała nóżki na dole :) i ostatnio mniej się rusza i torche mnie to martwi..wczoraj wróciliśmy z Zakopanego kupiłam takie body dla małej gorzej jak się siusiak zrobi [emoji3]

A jak Ty się czujesz??
 
Justyna wow o dziwo moja kiepska pamiec mnie nie zawiodla co do twojego tp [emoji23], raczej z tak wysokim cisnieniem nie powinnas naturalnie rodzic, trzymam kciuki zeby w koncu tabletki zadzialaly,

Mihasiaa - a ty jak tam?

Grabcia - no kurde chyba nic tam juz nie wyrośnie [emoji23] nie ma opcji no, ma byc roz, ale napewno wspomnij na wizycie ze cos malo ruchy czujesz ale może pozycja malej jakas zmieniona i gdzies w glab dostajesz ;) , a ktory masz tc ? :)

U mnie ok, brzuchol kurcze rosnie , a ja dalej nie przyzwyczajona [emoji23][emoji28] kompletnie nie wiem jak ogarne te swieta trojce, no i mysle nad imionami, na nic w razie chlopca nie.moge wpasc, ale napewno musze jakies miec, nie wiem jeszcze kto u nas siedzi ale warto sie przygotowac na kazda ewentualność [emoji85],

Biedronka i Belle kiedy macie jakies wizyty?
 
Justyna wow o dziwo moja kiepska pamiec mnie nie zawiodla co do twojego tp [emoji23], raczej z tak wysokim cisnieniem nie powinnas naturalnie rodzic, trzymam kciuki zeby w koncu tabletki zadzialaly,

Mihasiaa - a ty jak tam?

Grabcia - no kurde chyba nic tam juz nie wyrośnie [emoji23] nie ma opcji no, ma byc roz, ale napewno wspomnij na wizycie ze cos malo ruchy czujesz ale może pozycja malej jakas zmieniona i gdzies w glab dostajesz ;) , a ktory masz tc ? :)

U mnie ok, brzuchol kurcze rosnie , a ja dalej nie przyzwyczajona [emoji23][emoji28] kompletnie nie wiem jak ogarne te swieta trojce, no i mysle nad imionami, na nic w razie chlopca nie.moge wpasc, ale napewno musze jakies miec, nie wiem jeszcze kto u nas siedzi ale warto sie przygotowac na kazda ewentualność [emoji85],

Biedronka i Belle kiedy macie jakies wizyty?
Dzieki, ze pytasz. Ja czekam. Dzisiaj trochę mnie pobolewa brzuch miesiaczkowo i czuje takie kłucie w szyjce, mam nadzieję, ze wkoncu zaczęła się skracać i rozwiązanie wkrótce :) Trzymajcie kciuki dziewczynki!
 
Justyna wow o dziwo moja kiepska pamiec mnie nie zawiodla co do twojego tp [emoji23], raczej z tak wysokim cisnieniem nie powinnas naturalnie rodzic, trzymam kciuki zeby w koncu tabletki zadzialaly,

Mihasiaa - a ty jak tam?

Grabcia - no kurde chyba nic tam juz nie wyrośnie [emoji23] nie ma opcji no, ma byc roz, ale napewno wspomnij na wizycie ze cos malo ruchy czujesz ale może pozycja malej jakas zmieniona i gdzies w glab dostajesz ;) , a ktory masz tc ? :)

U mnie ok, brzuchol kurcze rosnie , a ja dalej nie przyzwyczajona [emoji23][emoji28] kompletnie nie wiem jak ogarne te swieta trojce, no i mysle nad imionami, na nic w razie chlopca nie.moge wpasc, ale napewno musze jakies miec, nie wiem jeszcze kto u nas siedzi ale warto sie przygotowac na kazda ewentualność [emoji85],

Biedronka i Belle kiedy macie jakies wizyty?
Dziś mamy 19+2 :) myślę że się musiała jakoś obkręcić wogole śmieszą mnie jej ruchy..bo słabiej a częściej czuje tak niziutko ale za to rzadziej ale mocne i wyraźne ruchy czuje i widzę koło pępka i z mężem robimy zaklady gdzie co ma... tobie burzusio rośnie a u mnie prawie wcale go nie na
 
reklama
Kto mi powie co tam sobie noszę pod serduszkiem :p
 

Załączniki

  • IMG_20190128_192952.jpeg.jpg
    IMG_20190128_192952.jpeg.jpg
    38,6 KB · Wyświetleń: 118
Do góry