reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hej Dziewczyny i Chłopaku [emoji4], czy mogę dołączyć? Jestem już na innych forach, ale bardzo lubię Was podczytywać. A ponieważ widzę uaktywniła się błękitna strona mocy to chętnie posłucham jakie macie patenty "na chłopca". [emoji4]

Mam już córkę, byłam też w ciąży z synem, ale musieli zakończyć moją ciążę w 19tc więc tym bardziej mi smutno, że miałam w tym miesiącu tulić synka [emoji3525] Mam duże ciśnienie na błękit bo w rodzinie same wnuczki i wnuk byłby cudownym dopełnieniem. Córka cieszyłaby się z siostry, wiadomo my też aby zdrowe, ale jeśli mogę coś zrobić w kierunku męskim to czemu nie [emoji4]


Witaj, więc możemy razem się wspierać :) bardzo mi przykro z powodu synka, mam nadzieje, że wspólnymi siłami znajdziemy skuteczny przepis. Ja na pewno będę trafiać w sam szczyt owulacji, albo pójdę na monitoring, albo wspomogę się testami owulacyjnymi i zrobie, to 24h po tzw. Piku. Ale zanim do tego dojdzie mam zamiar wspomóc się rownież dietą, która podobno musi być bogata w sód i potas i jest to również dieta zasadowa, z ręką na sercu mogę powiedzieć, że przed ciążą z córką ( która jest sprzed owulacji ) moja dieta w te składniki była bardzo uboga. Jeśli chodzi o dział chłopięcy, wariuje na jego widok i gapię się jak nienormalna ;) mogłabym tam kupić dosłownie wszystko.
 
Dla mnie czarna magia to „ zrobić ” syna ;) zawsze myślałam, że będę mamą chłopca, a tu taki psikus. Tetaz po urodzeniu córki mam wrażenie, że jestem stworzona tylko do rodzenia dziewczynek, na dodatek w ciąży nie jestem, a wszyscy moi „ serdeczni ” znajomi mówią „ i tak będziesz miała drugą córkę ”, więc mam mieszane uczucia, czy jednak mam szanse, czy raczej nie. Mąż nie bardzo chce rozmawiać na ten temat, po pierwsze w planowanie nie wierzy, a po drugie w córce jest tak zakochany, że chce drugą, nawet ma dla niej imie.
Rozumiem.o czym mowisz calkowicie :D , ja zawsze myslalam ze bede miala 3 corki predzej jak 3 synow bo u nas taki babiniec w rodzinie, a z każdym moim dzieckiem próbowałam troche zmienic szale na dziewczynkowa roznymi metodami i nic, teraz bedziemy mieli 3 dziecko, i chyba na corke co liczyc nie mam [emoji85], juz tu sie roz wyczerpal chyba jak wszyscy maja miec corki dla mnie nie starczy juz haha, ;) , no nic zawsze myślę ze bedzie co nam dane, bo jak widac nawet kombinacje nam nie "pomagaly" , wiesz co moze sprobuj z synkiem, dieta suple.i metoda baby dust,

Mis super słodka coreczka [emoji7]
 
Hej Dziewczyny i Chłopaku [emoji4], czy mogę dołączyć? Jestem już na innych forach, ale bardzo lubię Was podczytywać. A ponieważ widzę uaktywniła się błękitna strona mocy to chętnie posłucham jakie macie patenty "na chłopca". [emoji4]

Mam już córkę, byłam też w ciąży z synem, ale musieli zakończyć moją ciążę w 19tc więc tym bardziej mi smutno, że miałam w tym miesiącu tulić synka [emoji3525] Mam duże ciśnienie na błękit bo w rodzinie same wnuczki i wnuk byłby cudownym dopełnieniem. Córka cieszyłaby się z siostry, wiadomo my też aby zdrowe, ale jeśli mogę coś zrobić w kierunku męskim to czemu nie [emoji4]
Wspolczuje przezyc, mam nadzieje ze doczekacie sie synka w przyszlosci!
 
Rozumiem.o czym mowisz calkowicie :D , ja zawsze myslalam ze bede miala 3 corki predzej jak 3 synow bo u nas taki babiniec w rodzinie, a z każdym moim dzieckiem próbowałam troche zmienic szale na dziewczynkowa roznymi metodami i nic, teraz bedziemy mieli 3 dziecko, i chyba na corke co liczyc nie mam [emoji85], juz tu sie roz wyczerpal chyba jak wszyscy maja miec corki dla mnie nie starczy juz haha, ;) , no nic zawsze myślę ze bedzie co nam dane, bo jak widac nawet kombinacje nam nie "pomagaly" , wiesz co moze sprobuj z synkiem, dieta suple.i metoda baby dust,

Mis super słodka coreczka [emoji7]

Miciurka nie kusi Cię pójść dziś czy w poniedziałek na dodatkowe usg żeby się dowiedzieć płeć? Przecież juzcmasz tgodnie. Ja byłam w 17tygodniu 2 dni o jak na dłoni było widać kto i tylko po to poszłam i wprost powiedziałam ginekolozce żeby mi ustawiła przed polowkowym wizytę bo chce plec poznać i tak mi wyliczyla na 17 tyg ( w pierwszej ciąży w 16t4d)
 
Witaj, więc możemy razem się wspierać :) bardzo mi przykro z powodu synka, mam nadzieje, że wspólnymi siłami znajdziemy skuteczny przepis. Ja na pewno będę trafiać w sam szczyt owulacji, albo pójdę na monitoring, albo wspomogę się testami owulacyjnymi i zrobie, to 24h po tzw. Piku. Ale zanim do tego dojdzie mam zamiar wspomóc się rownież dietą, która podobno musi być bogata w sód i potas i jest to również dieta zasadowa, z ręką na sercu mogę powiedzieć, że przed ciążą z córką ( która jest sprzed owulacji ) moja dieta w te składniki była bardzo uboga. Jeśli chodzi o dział chłopięcy, wariuje na jego widok i gapię się jak nienormalna ;) mogłabym tam kupić dosłownie wszystko.
Ja JeszCe nie obmyslilam "metody"
Co do ubranek dla chłopców to sa mega bardzo lubię i ciągle kupuję bo mam 2 latka w domu .
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny i Chłopaku [emoji4], czy mogę dołączyć? Jestem już na innych forach, ale bardzo lubię Was podczytywać. A ponieważ widzę uaktywniła się błękitna strona mocy to chętnie posłucham jakie macie patenty "na chłopca". [emoji4]

Mam już córkę, byłam też w ciąży z synem, ale musieli zakończyć moją ciążę w 19tc więc tym bardziej mi smutno, że miałam w tym miesiącu tulić synka [emoji3525] Mam duże ciśnienie na błękit bo w rodzinie same wnuczki i wnuk byłby cudownym dopełnieniem. Córka cieszyłaby się z siostry, wiadomo my też aby zdrowe, ale jeśli mogę coś zrobić w kierunku męskim to czemu nie [emoji4]
Witaj bardzo smuci taką strata i to w tak zaawansowanej ciąŻy
Synek do Ciebie wróci tylko wybrał inną datę porodu
 
Rozumiem.o czym mowisz calkowicie :D , ja zawsze myslalam ze bede miala 3 corki predzej jak 3 synow bo u nas taki babiniec w rodzinie, a z każdym moim dzieckiem próbowałam troche zmienic szale na dziewczynkowa roznymi metodami i nic, teraz bedziemy mieli 3 dziecko, i chyba na corke co liczyc nie mam [emoji85], juz tu sie roz wyczerpal chyba jak wszyscy maja miec corki dla mnie nie starczy juz haha, ;) , no nic zawsze myślę ze bedzie co nam dane, bo jak widac nawet kombinacje nam nie "pomagaly" , wiesz co moze sprobuj z synkiem, dieta suple.i metoda baby dust,

Mis super słodka coreczka [emoji7]

Dopóki dzieciaczek się chowa - jest nadzieja :) trzymam kciuki i wysyłam tyle różu ile potrzebujesz. Z mojej strony jest sam babiniec, ze strony męża sami chłopcy. Właśnie metoda BabyDust bardzo do mnie przemawia, jestem w grupie fb, i jeśli chodzi o chłopców, musze przyznać - to działa. Muszę dorwać książę, ale nigdzie jej nie ma w PDF, a ta byłaby najwygodniejsza dla mnie.
 
Na dodatek ja nie przepadam za różem, sukienkami itp, lubię dziewczęce ubranka ale w innych kolorach z innymi motywami, a córka od momentu pójścia do przedszkola nagle zaczyna chcieć wszytko różowe, choćby nawet rajtki, dlaczego ona ma szare, a Nina różowe, dlaczego Zosia ma sukienkę, a ja jeansy... a ja tylko przewracam oczami ;)
 
reklama
Dopóki dzieciaczek się chowa - jest nadzieja :) trzymam kciuki i wysyłam tyle różu ile potrzebujesz. Z mojej strony jest sam babiniec, ze strony męża sami chłopcy. Właśnie metoda BabyDust bardzo do mnie przemawia, jestem w grupie fb, i jeśli chodzi o chłopców, musze przyznać - to działa. Muszę dorwać książę, ale nigdzie jej nie ma w PDF, a ta byłaby najwygodniejsza dla mnie.
Ja tez nie jestem za rozami haha,
No mysle ze z dieta, suplami, i czestymi BD da rade, wiesz co ja nie wiem czy leeleeth nie miala tej ksiazki w pdf , leeleeth? :)

Kindzia nie oplaca mi sie juz nicgdzie jechac, nie mam zbytnio czasu a mam daleko, juz poczekam ten miesiąc trudno :) i tak sie dowiem.predzej czy pozniej ;)
 
Do góry