reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Leeleeth super, że uda się Wam z adopcja :D malutka prześliczna :)

Gratuluję dziewczyny upragnionego różu :)

Martoosia też obstawiam, że będzie dziewczyna. Innej opcji nie ma :D

U nas starania miały być na chłopca, a wyszła dziewczynka, także nie pomogę z przepisem. Chyba zrobiliśmy falstart, bo starania były 12 h po najciemniejszym teście owu. Z resztą to nieważne, bo mojej malutkiej nie zamienilabym na żadnego chłopca :D

089_Martynka.jpeg
 
reklama
Hej Dziewczyny i Chłopaku [emoji4], czy mogę dołączyć? Jestem już na innych forach, ale bardzo lubię Was podczytywać. A ponieważ widzę uaktywniła się błękitna strona mocy to chętnie posłucham jakie macie patenty "na chłopca". [emoji4]

Mam już córkę, byłam też w ciąży z synem, ale musieli zakończyć moją ciążę w 19tc więc tym bardziej mi smutno, że miałam w tym miesiącu tulić synka [emoji3525] Mam duże ciśnienie na błękit bo w rodzinie same wnuczki i wnuk byłby cudownym dopełnieniem. Córka cieszyłaby się z siostry, wiadomo my też aby zdrowe, ale jeśli mogę coś zrobić w kierunku męskim to czemu nie [emoji4]
Więcej nas więcej nas i blue power rośnie w siłę !! ;) witamy Cię serdecznie. Ja też skupiam się na wszystkich nawet najkrótszych opisach metod na syna, choć póki co systematycznie z Ż "uczymy" lcb i skrupulatnie zadziałamy wg jego magicznych wyliczeń... ;) ehh oby się nam udało bo też omijam sklepy typu pepco bo oczy mi latają tylko za ciuchami dla chłopców...w dziewczęcych jakoś nie mogę się odnaleźć... A to przecież taka radość :) ostatnio bezkarnie mogłem buszować po wieszakach bo prezent dla syna szwagra kupowałem...marzenia przybywajcie. Niech się róż dziewczynom wykluje a nam wtedy błękit spłynie wodospadem
 
Leeleeth super, że uda się Wam z adopcja :D malutka prześliczna :)

Gratuluję dziewczyny upragnionego różu :)

Martoosia też obstawiam, że będzie dziewczyna. Innej opcji nie ma :D

U nas starania miały być na chłopca, a wyszła dziewczynka, także nie pomogę z przepisem. Chyba zrobiliśmy falstart, bo starania były 12 h po najciemniejszym teście owu. Z resztą to nieważne, bo mojej malutkiej nie zamienilabym na żadnego chłopca :D

Zobacz załącznik 948062
Piękna [emoji7]
 
Dzięki za miłe przyjęcie!

@Megi_Meg czytałam o diecie, bardzo lubię pomidory więc to bez problemu zajadam [emoji16]

Moja córka uwielbia róż, zresztą ja też. Marzyłam o pierwszej córce i ją mam, dlatego nie dziwi mnie dążenie tylu kobiet do posiadania córki. Teraz do pełni szczęścia brakuje syna.

@mis0890 masz rację! Teraz ogrom różu dla dziewczyn, a dla nas pozostanie błękit [emoji170]
 
Nie nadążam za Wami :) Za każdym razem,kiedy wchodzą na forum coś napisać,mam niezła lekturę do przebrniecia...a potem zasypiam.

Martoosia ja tak mocno trzymam kciuki za ten Twój róż,że na pewno się uda. Wiesz jak z tymi siurkami, widać je od razu! A jak się chowa,to na pewno dziewczynka!

Leeleth gratulacje! Malutka śliczna. U nas powiększyła się niespełna miesiąc temu rodzinka o dwóch chłopców:) Są cudowni.

Mis ja mam dwóch synów na pewno z dnia po owulacji. Może spróbujcie z testami owu? I co ważne,niestety trzeba się trochę wstrzymać. U mnie było parę dni wolnego i dopiero po poztytywnym tescie owu dosłownie 1 raz :) W drugim przypadku miałam celować na córkę ,ale po pierwszym nieudanym miesiącu nie chciało mi się liczyć,zdałam się na los i proszę:)

Grabcia dopiero o tych problemach pisalysmy :( Jestem z Tobą sercem,aby to były zwykłe wymioty ciężarnych. Mój Tata jest na PEGu od roku,wiem co to znaczy. Wierzę,że u Ciebie to chwilowe.

Witam też nowe dziewczyny. Trzymam kciuki za Wasze marzenia.
 
Nie nadążam za Wami :) Za każdym razem,kiedy wchodzą na forum coś napisać,mam niezła lekturę do przebrniecia...a potem zasypiam.

Martoosia ja tak mocno trzymam kciuki za ten Twój róż,że na pewno się uda. Wiesz jak z tymi siurkami, widać je od razu! A jak się chowa,to na pewno dziewczynka!

Leeleth gratulacje! Malutka śliczna. U nas powiększyła się niespełna miesiąc temu rodzinka o dwóch chłopców:) Są cudowni.

Mis ja mam dwóch synów na pewno z dnia po owulacji. Może spróbujcie z testami owu? I co ważne,niestety trzeba się trochę wstrzymać. U mnie było parę dni wolnego i dopiero po poztytywnym tescie owu dosłownie 1 raz :) W drugim przypadku miałam celować na córkę ,ale po pierwszym nieudanym miesiącu nie chciało mi się liczyć,zdałam się na los i proszę:)

Grabcia dopiero o tych problemach pisalysmy :( Jestem z Tobą sercem,aby to były zwykłe wymioty ciężarnych. Mój Tata jest na PEGu od roku,wiem co to znaczy. Wierzę,że u Ciebie to chwilowe.

Witam też nowe dziewczyny. Trzymam kciuki za Wasze marzenia.
Twoje doświadczenie z dwoma synami jest bardzo przekonywujące...chwilowy mętlik w głowie mam ;) cóż...pierwszy raz spotykam się z opinią (Megi_Meg), że lcb komuś sprawił nie to co przepowiadał a opini córek z owu trochę jednak spotkałem. Tak jak mówisz trzeba będzie się przez parę dni wstrzymać (gdzieś czytałem, że wskazane 4 dni postu), wycelujemy w ten jeden wskazany dzień i potem czekaj czy się udało :) ciekawią mnie bardzo te prognozy jak tylko coś bd wiedział (a jestem codziennie przy pomiarach ;)) to opiszę wam tutaj :)
Belle - kciuki mnie bolą ale trzymam nieustannie do końca!!
 
Cześć Wszystkim, dziewczyny polecanie może jakieś suplementy "na chłopca" ? Wiem, że za czasów Piranhy było ich strasznie dużo, nie wiem czy faktycznie wszystko jest potrzebne, a może coś się zmieniło. Za każdą wskazówkę będę wdzięczna, choć nie liczę na dużo, bo wiem, że jest tu więcej dziewczyn starających się o córkę.
 
Cześć Wszystkim, dziewczyny polecanie może jakieś suplementy "na chłopca" ? Wiem, że za czasów Piranhy było ich strasznie dużo, nie wiem czy faktycznie wszystko jest potrzebne, a może coś się zmieniło. Za każdą wskazówkę będę wdzięczna, choć nie liczę na dużo, bo wiem, że jest tu więcej dziewczyn starających się o córkę.
Megi_Meg my z mezem bralismy takie
Ja
Kwas Foliowy 2400mg
Potas 99mg
Witamina E 400iu
Cynk 25-50mg
L-arginina 500-900mg
Koenzym Q10 200-300mg
Royal Yelly 1000mg
Green Tea Extract 500mg
Fish Oil 1000mg
Olej z wiesiolka do owulacji 1000-2000mg
Witamina D 1000iu
DHEA 25mg do owulacji
Syrop z Guajazyl na tydzien przed owulacją
Mąż
Kwas foliowy 800mg
Witamina E 400iu
L-karnityna 1000mg
L-arginina 500mg-1000mg
Koenzym Q10 200-300mg
Żeńszeń 500mg
B-complex 100
Cynk 25-50mg
Fish Oil 1000mg
Witamina D 1000iu
Tribulus Terrestris 500mg.
 
reklama
Megi_Meg my z mezem bralismy takie
Ja
Kwas Foliowy 2400mg
Potas 99mg
Witamina E 400iu
Cynk 25-50mg
L-arginina 500-900mg
Koenzym Q10 200-300mg
Royal Yelly 1000mg
Green Tea Extract 500mg
Fish Oil 1000mg
Olej z wiesiolka do owulacji 1000-2000mg
Witamina D 1000iu
DHEA 25mg do owulacji
Syrop z Guajazyl na tydzien przed owulacją
Mąż
Kwas foliowy 800mg
Witamina E 400iu
L-karnityna 1000mg
L-arginina 500mg-1000mg
Koenzym Q10 200-300mg
Żeńszeń 500mg
B-complex 100
Cynk 25-50mg
Fish Oil 1000mg
Witamina D 1000iu
Tribulus Terrestris 500mg.

Wow ! Sporo tego, ja się trochę boje tylu suplementów, żebym międzyczasie się nie przekręciła po takiej dawce ;) muszę poczytać i przeanalizować, docelowe starania jeszcze daleko przede mną. Dziękuję Ci serdecznie za odpowiedź i poświęcony przy tym czas :)
 
Do góry