reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Miałam, to na myśli tylko inaczej ujęłam w słowa. Nie jest rownież powiedziane, że owulacja występuje 24h po „ piku”, każda kobieta ma inny organizm.
@myszka102 Twoje załączniki to BDM, „tajna grupa ”nie ma nic nowego/swojego do przedstawienia ?
Niedługo będę bała się cokolwiek napisać, bo wszytko co napisze, to bzdura i błąd.
tak bdm i super to zrobili i interpretuja, sama kiedys blednie testy i terpretowalam a dzieki temu nauczylam sie poprawnie. raczej to rzecz niezmienna na calym swiecie. jak to ujelas tajna grupa nie zinterpretuje tego inaczej. wiec nie rozumiem. a pisalam z jakiego powodu jest ukryta. dziewczyny sie wstydzily ze ktos widzi gdzie sa i ze o plec staraja wiec sondaz byl i stanelo na ukrytej zeby nie krepowaly sie pisac i udzielac
 
reklama
Hey @myszka102 zmusiłaś mnie do przemówienia : )
Dla Twojej informacji należę do kliku zamkniętych grub na fb i o dziwo nie są tajne i o dziwo moi znajomi nie wiedzą że do nich należę i nie widzą również że coś w nich komentuje. A wiesz dlaczego? Bo takie są ustawienia tych grup. Czary mary? Zapewne[emoji2]
Dla Twojej wiadomości również mówię że w dzisiejszych czasach angielski to współczesna łacina, i większych z nas zna ten język, więc nikt nie musi nam nic tłumaczyć. Więc poradzimy sobie bez Ciebie.
Ponadto, proponuję abyś to Ty podszkoliła się w poprawnej polszczyźnie bo często nie jestem w stanie zrozumieć co mówisz.

Weź idź do siebie, weź już idź bo nikt Cię tu nie chce.

Jakby ktoś się zastanawiał co chciałabym dostać [emoji6]
IMG_20190308_073339.jpeg
 
Myszka teraz to ja nie rozumiem, skoro przychodzisz i zapraszasz i wiem że parę dziewczyn poprosiło o dodanie na tajną grupę a za chwilę wyzwalacie dziewczyny z niej tylko z tego powodu że ma ktoś inne zdanie od was to sorry ale taka grupa nie ma szans. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i opinię, nawet tu na forum nie zawsze każda z każda sie zgodzi ale nie robią tak jak wy to robicie, oj nie ładnie nie ładnie.
 
Noo,kawał dziewuchy już nosisz pod sercem. Pewnie ci się dupka wypychaod żebrami z tad myslałaś że to główka;)
Więc szykuje się sn?
Wszystkiego dobrego i rosnijcie dalej tak pięknie.
Chyba właśnie tak było. No i czkawka, ja myślałam zawsze że to główka podskakuje, a to klatka piersiowa i stąd pomyłka.
Co do porodu to jeszcze nie wiem. W 36tc dostanę skierowanie do mojego szpItaka na konsultacje w sprawie porodu. Ostatnio przy drugim moim porodzie zapytali mnie jaki poród wybieram. Mam nadzieję, że teraz też dadzą mi wybór.
U mnie tez plodny śluz jest wcześniej A ból brzucha dwa dni pozniej czyli
Kiedy owu?
Jeśli się nie mylę to owulacja wystepuje w dniu tzw szczytu płodnego śluzu. Czyli wtedy kiedy jest on najlepszy w stosunku do pozostałych dni.
 
Myszka teraz to ja nie rozumiem, skoro przychodzisz i zapraszasz i wiem że parę dziewczyn poprosiło o dodanie na tajną grupę a za chwilę wyzwalacie dziewczyny z niej tylko z tego powodu że ma ktoś inne zdanie od was to sorry ale taka grupa nie ma szans. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i opinię, nawet tu na forum nie zawsze każda z każda sie zgodzi ale nie robią tak jak wy to robicie, oj nie ładnie nie ładnie.
teraz to ja nie kumam. inne zdanie czyli co? bo ponoc znacie wszystkie metody i tez na nich bazujecie wiec co ja innego mowie czego by tu nie bylo? nie rozumiem po co idea watku od xxx lat o staraniu o dana plec? skoro w to nie wierzycie? noo widze poki co teoria wspolzycia, bol owulacyjny wyznacznik owulacji w sway to akurat z ostatnich wpisow zauwazylam
 
Ostatnia edycja:
Megi meg a starasz się o synka czy o córkę? No każda musi dobrać odpowiedni plan do siebie, niestety ale to co zadziałało na jedną wcale nie musi zadziałać na nas.Ja w 3 ciąży brałam castagnus, clo, inofem, maz pił Ole w płynie i tak był syn .
 
Śluz płodny, tzw. Przezroczysty i rozciągliwy nie musi świadczyć, że owulacja właśnie jest. Owulacja może wystąpić nawet 2 dni pózniej. Dlatego śluz bywa mylący dla wielu kobiet. Najlepiej sprawdzić sobie testami owulacyjnymi, jeżeli wyjdą 2 ciemne kreski, to znaczy, że owulacja powinna pojawić się jakieś 24 godz pózniej.

Kochana owu się pojawi w ciągu 24-48h, a nie za 24.
Nikt nie jest w stanie powiedzieć konkretnie kiedy owu wystąpi.

z czym zgadzac? wiem ze z juz nie vede po imieniu promujecie milroskop i incubator, a to tez element sway jaki i doeta i suple i to tez jeg element tego forum, wiec z czym sie nie zgadza ic o? to ze wierzysz bardziej w inkubator? ja tez wierze ale mam taka sytuacje ze nie moge z niego skozystac i nie zalezy to odemnie. wiec nie rozumiem. pozostalo mi postawic na suple diete i zele i plastry i tego sie trzymam poki mam nadzieje ze zajde i sie uda. a co bedzie pozniej czas pokaze. tak naprawde moja cala praca na grupie to testuje na sobie co sie dowiem z grup amerykanaskich czy ksiazek? tlumacze innym w formie postow bo dziewczyny nie znaja angielskiego. a metody wybieraja same a sa i takie ktorym nie wychodzi zajsc i odpuszczaja sway.

Problem polega na tym, że Ty dalej nie rozumiesz! Tutaj nikt niczego nie promuje!! Nikt nie mówi, że ta metoda jest lepsza niż inna i każdy ma prawo i możliwość zawalczyć o swoje marzenia jak uważa, za najlepsze!
Nikt nikomu nie wciska kitow, ze super plastry, ze super bicie, ze nogi w gorze albo w dół!

Jeśli tłumaczysz z angielskiego jak sama używasz polskiego to się nie dziwie, ze jesteś taka ekspertka! Sorry, ale Twoja agresywna i wulgarna obecność jest złe widziana!

@Marzycielka86 ja póki co zbieram informacje i myślę nad planem starań, ale niestety nie wiem czy, to będzie w tym roku czy dopiero za rok.

Ty na chłopca jak pamietam?
Zagadaj do @kitqa bo Ona tez zbiera wieści w tej sprawie i skrzętnie notatki robi, zawsze lepiej jak można się wymienić wiadomościami [emoji6]

U nas po pierwszym spotkaniu z Niunia. Jest malutka, i bardzo potrzebująca. Wiele pracy przed nami i niepewny koniec. Ale jest tak bardzo nasza, mimo leku i obaw jest nasza [emoji7]

Kciuki za wszystkie na wylocie, spokojności wszystkim oczekującym i powodzenia dla staraczek i staracza [emoji7][emoji6]

Ps miś jesteście niesamowitymi ludźmi, i Ty i Ż bo sposób w jaki ja przedstawisz sprawia, ze mam wrażenie jakbym ja znala! Oby Wasz chłopiec szybko się pojawił [emoji1307]
 
reklama
Hej dziewczyny. Po wczorajszej sytuacji muszę zabrać głos. Nie chce tu nikogo negowac,oceniać ani tam na fb. Oczywiście jestem w tej tajnej grupie i to nie jest tak jak ktoś tu zarzuca że dziewczyny zarabiają na rzeczach które wysyłają. NIE!! sama zamówiłam żel i zapłaciłam za niego tyle jaka cena jest na stronie plus koszta wysyłki 2.5 funta. Tam dziewczyny nie zarabiają ani złamanego funta!! Robią poprostu przysługę. Więc te oskarżenie jest bezpodstawne i poniżej pasa.
Co do plastrów to sama sceptycznie do tego podchodzę i tego nie ukrywam. Skoro plastry anty działają przez skórę to dlaczego te nie mogą? Nikt tam na grupie nie namawia mnie do kupowania czegokolwiek- to też ważna kwestia. Robię tak jak uważam. Chce zrobić wszystko w miarę możliwości aby niczego sobie nie zarzucić A co ma być to będzie. Często czytalam Wasze starania, porownywalam z nowymi wytycznymi aby wyciągnąć dla siebie najlepsze wnioski. Nic nie da nam 100% zwiększamy szansę poprostu.
Co do testów..Tak to prawda ...pierw są jednakowe kreski,później ciemniejsza testowa czyli PIK i później znów są takie same i to właśnie jest Owu..U mnie owu następuje po 16 godz. od PIKU A skąd wiem?bo robię testy co 4 godz A czasem co 2 i mi się to pokrylo z monitoringiem.
Każdej z Was tu mocno kibicuje jak i dziewczynom na fb.
Tyle chciałam napisać od siebie.
Miłego dnia.
 
Do góry