reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kochana owu się pojawi w ciągu 24-48h, a nie za 24.
Nikt nie jest w stanie powiedzieć konkretnie kiedy owu wystąpi.



Problem polega na tym, że Ty dalej nie rozumiesz! Tutaj nikt niczego nie promuje!! Nikt nie mówi, że ta metoda jest lepsza niż inna i każdy ma prawo i możliwość zawalczyć o swoje marzenia jak uważa, za najlepsze!
Nikt nikomu nie wciska kitow, ze super plastry, ze super bicie, ze nogi w gorze albo w dół!

Jeśli tłumaczysz z angielskiego jak sama używasz polskiego to się nie dziwie, ze jesteś taka ekspertka! Sorry, ale Twoja agresywna i wulgarna obecność jest złe widziana!



Ty na chłopca jak pamietam?
Zagadaj do @kitqa bo Ona tez zbiera wieści w tej sprawie i skrzętnie notatki robi, zawsze lepiej jak można się wymienić wiadomościami [emoji6]

U nas po pierwszym spotkaniu z Niunia. Jest malutka, i bardzo potrzebująca. Wiele pracy przed nami i niepewny koniec. Ale jest tak bardzo nasza, mimo leku i obaw jest nasza [emoji7]

Kciuki za wszystkie na wylocie, spokojności wszystkim oczekującym i powodzenia dla staraczek i staracza [emoji7][emoji6]

Ps miś jesteście niesamowitymi ludźmi, i Ty i Ż bo sposób w jaki ja przedstawisz sprawia, ze mam wrażenie jakbym ja znala! Oby Wasz chłopiec szybko się pojawił [emoji1307]
a to zle? bo dla mnie nie, i dalej nie rozumiem. chyba po to forum jak i watek zeby dzielic sie info, zaproponowalam grupe z pieprzonej ludzkiej wygody niz watek z milionem komentarzy. technicznie zwykla W Y G O D A, co tez mi dziewczyny potwierdzily ktore sa tu i tam.
 
reklama
Myszka a u was co innego jest? U was tylko ph i jonas, jak coś nie wyjdzie to zwalacie ze dziewczyna nie pulnowala ph luB jonasa nie był korzystny i jej wina. A tu już nie raz było że ph wcale nie ma nic do rzeczy a jonas to wróżba która można sobie o dupe rozbić. Niby takie wyszkolone jesteście a w takie bzdury wierzycie...
 
Myszka a u was co innego jest? U was tylko ph i jonas, jak coś nie wyjdzie to zwalacie ze dziewczyna nie pulnowala ph luB jonasa nie był korzystny i jej wina. A tu już nie raz było że ph wcale nie ma nic do rzeczy a jonas to wróżba która można sobie o dupe rozbić. Niby takie wyszkolone jesteście a w takie bzdury wierzycie...
jakbym wierzyla w jonasa to bym sie nie starala. to dodatek, choc nie powiem, zrobilam test jinasa u dziewczyn z potw monitoringiem na mojej drugiej grupie o ramzim. i mega duzo sie zgodzilo, ale tez nie. nie taktuje tego serio. a ph ja tam w to akurat wierze. to jesli ph nie ma nic do rzeczy to wg was co? przeciez watek istnieje tu i ponoc sie staraja o wymarzona plec? wiec co robicie konkretnie w tym kierunku?
 
Dziewczyno umiesz czytać to poczytaj,ale na pewno w ph już tu Tak nie wierzą, najważniejszym czynnikiem jest po prostu szczęście i tyle, zreszta ja mam inne rzeczy do roboty niż sie z Tobą uzerac. A dziewczyny mają swój rozum i wiedzą w co wierzyć i gdzie jest granica bezpieczeństwa. To tyle w temacie!
 
@Marzycielka86 ja planuje starać się o syna, córkę już mam z typowo dziewczynkowych starań, o których dowiedziałam się po fakcie, bo wtedy płci nie planowałam :) więc tym razem zrobię wszystko odwrotnie i będą to starania typowo chłopczykowe, może czynnik szczęścia mi dopisze :) a jeśli nie, to imię dla dziewczynki też mamy :)

@leeleeth tak na chłopca, dziękuję za informację :) i trzymam kciuki za Twoje spełnienie marzeń :)

Miłego dnia Kobietki
 
Ostatnia edycja:
@Marzycielka86 ja planuje starać się o syna, córkę już mam z typowo dziewczynkowych starań, o których dowiedziałam się po fakcie, bo wtedy płci nie planowałam :) więc tym razem zrobię wszystko odwrotnie i będą to starania typowo chłopczykowe, może czynnik szczęścia mi dopisze :) a jeśli nie, to imię dla dziewczynki też mamy :)

@leeleeth tak na chłopca, dziękuję za informację :) i trzymam kciuki za Twoje spełnienie marzeń :)

Miłego dnia Kobietki
I to jest zdrowe podejście do tematu. Najpierw trzeba być gotowym na dziecko,(a Ty jesteś bo masz już imię dla dziewczynki) a później pomagać szczęściu w kierunku konkretnej płci.
@leeleeth głęboko wierzę że mała Hania szybciutko będzie z wami i wprowadzi upragniony promyk słońca do waszego domu. Trzymam kciuki i nie puszczam od dnia twojej informacji o malutkiej.
@Marzycielka86 pamiętaj kochana że to dzieciaczek wybiera czas kiedy zamieszka pod sercem. Twoja cierpliwość i wytrwałość w działaniu na pewno zaowocuje pięknym darem;)
Miłego dnia:)
 
@belle81 zgadzam sie z tym, że to dziecko decyduje. Kiedy staraliśmy się tak mocno z obliczeniami itp to nie szło, a kiedy powiedziałam, że ja jestem gotowa i dziecko samo przyjdzie - nagle ciąża. Ale do tego momentu trzeba dojrzeć. Jednym zejdzie szybciej, innym dłużej.
 
reklama
Do góry