reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@martoosia04 a Ty statalas się według bdm ?
Czyli najlepiej abstynencja potem jeden stosunek docelowy i znów abstynencja.
Może coś w tym jest bo ja miałam króliczki ale na dzień przed owu tylko M. A na drugi dzień starania docelowe. To trochę bdm. Tylko wcześniej był finisz w środku. Ale wszystko bez O
 
Jeśli to nie problem to bardzo bym Ciebie prosił o przypomnienie BDM na chłopaka bo domyślam się, że masz ten schemat w małym paluszku :) już z góry dziękuję ;)

W jednym palcu może nie mam, ale w skrócie mówiąc, starania 24 i 48h po piku na teście owulacyjnym. Chodzi o to, żeby trafić owulacje, czyli przeciwnie do tego co mówi LCB.
 
@martoosia04 a Ty statalas się według bdm ?
Czyli najlepiej abstynencja potem jeden stosunek docelowy i znów abstynencja.
Może coś w tym jest bo ja miałam króliczki ale na dzień przed owu tylko M. A na drugi dzień starania docelowe. To trochę bdm. Tylko wcześniej był finisz w środku. Ale wszystko bez O

Tak, u nas docelowo BDM. Seks był 01.12 ale taki wiecie, bez większego finiszu w środku. Potem dopiero 05.12 a 06.12 miałam rano ból jak na owu.
Do tego ofc suple dziewczynkowe.
 
reklama
A jak z testosteronem u kobiet na chłopca?

Na dzień dzisiejszy z tego co wiem, to testosteron powinien być wysoki. W teorii sam Y nie wystarczy, aby był chłopiec. Musi jeszcze pojawić się testosteron. Jeżeli kobieta ma niski testosteron, to podobno komórka jajowa może odrzucać Y, ze względu na dobro organizmu. Wpływ może mieć także kondycja psychiczna kobiety, jeśli kobieta bywa przemęczona, niewyspana, to większe szanse mają X. Ale ja to wszystko piszę w formie ciekawostki, nie mam pojęcia ile jest w tym faktycznie prawdy.
 
Do góry