reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A reszta koleżanek...? @anija.82 @Miciur-ka @Grabcia123 @leeleeth
Meldować co u Was:)
Obecna ;)
Hej dziewczyny cos ostatnio nie moglam.wejsc na bb, a chcialam dac update :) , bylismy na usg , i dzidzia wazyla 1145gr, dluugie nogi takich nie widzialam jeszcze - no nie konczyly sie na tym usg hihi :), wszystko dobrze i na swoim miejscu uf no i na 100%i milion procent jest u nas synus! .

Powodzonka dziewczyny w staraniach ja juz chyba wyczerpalam moje proby staran u nas zadna metoda na corke nie zadziałała chyba tak musi byc ;)

A jak ciazowki sie czuja ?
Gratuluje synusia ;)

U nas bez zmian...niby juz zlecialo i blisko do terminu z drugiej strony strasznie się ciągnie ten czas..jeszcze nic nie wyprane nic nie rozlozone...moze po najblizszej wizycie cos rusze ale mimo dolegliwości czuje ze nic się nie przygotowuje do porodu..ogolnie coraz mniej wierze ze urodze sn..ze się samo zacznie i wgl......chcialabym spędzić z synkiem jakos fajnie i aktywnie ostatnie tyg we 2 to pogoda niestety nam to uniemozliwia... Ogolnie lapie chyba jakiegos dola...
Od kad urodzil sie bratanek nie utrzymuje kontaktu z mama...
Pojawiają sie skurcze...ciagniecie i bol q podbrzuszu..od 2 dni momentami pobolewa krzyz...waga stanęła w miejscu wiec grunt ze juz nie spada ;)
 
reklama
Obecna ;)Gratuluje synusia ;)

U nas bez zmian...niby juz zlecialo i blisko do terminu z drugiej strony strasznie się ciągnie ten czas..jeszcze nic nie wyprane nic nie rozlozone...moze po najblizszej wizycie cos rusze ale mimo dolegliwości czuje ze nic się nie przygotowuje do porodu..ogolnie coraz mniej wierze ze urodze sn..ze się samo zacznie i wgl......chcialabym spędzić z synkiem jakos fajnie i aktywnie ostatnie tyg we 2 to pogoda niestety nam to uniemozliwia... Ogolnie lapie chyba jakiegos dola...
Od kad urodzil sie bratanek nie utrzymuje kontaktu z mama...
Pojawiają sie skurcze...ciagniecie i bol q podbrzuszu..od 2 dni momentami pobolewa krzyz...waga stanęła w miejscu wiec grunt ze juz nie spada ;)
Grabcia dziekuje :) ! U nas tez daleko w lesie, ja to jeszcze wyjazd do ikei szykuje, po szafe plus jakas komode, kupa rzrczy do zrobienia a bole takie ze mysle czy i kiedy urodze dopiero mamy 29/30 tydz wiec niech jeszcze siedzi ale juz sie czuje jakbym miala zaraz rodzic [emoji2360], dobrze ze juz u Ciebie waga nie spada, teraz sezon na owoce i warzywka to mozna dobrze podwitaminizowac organizm, i odpoczywaj ile sie da, u nas to samo korzystamy z tego ostatniego czasu przed dzidzia , zabieram chlopako na jakis piknik z misiami, i jakies tam.pociagi, jest jeszcze jakis dzien rodzinny za tydzien tez jedziemy, no ale trzeba troche czasu spedzic bo pozniej szoku doznaja, niby wiedza nawet mlodszy chodzi i dzidzia i glaszcze ale chyba sie zaskoczy jak sie juz urodzi hehe :) , ile Tobie jeszcze zostalo?
 
Grabcia dziekuje :) ! U nas tez daleko w lesie, ja to jeszcze wyjazd do ikei szykuje, po szafe plus jakas komode, kupa rzrczy do zrobienia a bole takie ze mysle czy i kiedy urodze dopiero mamy 29/30 tydz wiec niech jeszcze siedzi ale juz sie czuje jakbym miala zaraz rodzic [emoji2360], dobrze ze juz u Ciebie waga nie spada, teraz sezon na owoce i warzywka to mozna dobrze podwitaminizowac organizm, i odpoczywaj ile sie da, u nas to samo korzystamy z tego ostatniego czasu przed dzidzia , zabieram chlopako na jakis piknik z misiami, i jakies tam.pociagi, jest jeszcze jakis dzien rodzinny za tydzien tez jedziemy, no ale trzeba troche czasu spedzic bo pozniej szoku doznaja, niby wiedza nawet mlodszy chodzi i dzidzia i glaszcze ale chyba sie zaskoczy jak sie juz urodzi hehe :) , ile Tobie jeszcze zostalo?
My juz mamy dzis 34+3tc...
My w kazda niedzielę zabieramy gdzies synka na jakies atrakcje i ogólnie juz myślimy jak zorganizujemy wszystko zeby nie czul sie jakos odrzucony tym bardziej ze ja zaraz po powrocie do domu zostaje sama..
 
My juz mamy dzis 34+3tc...
My w kazda niedzielę zabieramy gdzies synka na jakies atrakcje i ogólnie juz myślimy jak zorganizujemy wszystko zeby nie czul sie jakos odrzucony tym bardziej ze ja zaraz po powrocie do domu zostaje sama..
No to super ze jakos organizujecie kazdy weekend, ja co moge to zorganizuje, a jak to zostajesz sama od razu? A tacierzynskie? Mam nadzieje ze dasz rade, ja sobie zostania samej z 3 nie wyobrazam, ale maz pomaga jak moze wiec uf,
 
@Miciur-ka gratuluję synka. Królowo[emoji6]
Jednocześnie współczuję dolegliwości. Trzymaj to dziecię w brzuchu jak najdłużej.
@Grabcia123 zdrówka kochana. Zajadam witaminki i dbaj o Bartusia. Będzie dobrze.
Nastawiaj głowę na sn a może się uda.
Trzymam kciuki[emoji110][emoji110][emoji110]
 
Jejku, jak wy wszystkie juz daleko [emoji33] wasze ciąże uciekają szybciutko! U nas jutro 25+0 dopiero [emoji849] czasem mi się wydaje, że wieczność jeszcze do końca.

@Miciur-ka gratuluje 100% synka [emoji170] najważniejsze ze zdrowy. Trzymam kciuki za wyprawkę.
 
@Miciur-ka gratuluję synka. Królowo[emoji6]
Jednocześnie współczuję dolegliwości. Trzymaj to dziecię w brzuchu jak najdłużej.
@Grabcia123 zdrówka kochana. Zajadam witaminki i dbaj o Bartusia. Będzie dobrze.
Nastawiaj głowę na sn a może się uda.
Trzymam kciuki[emoji110][emoji110][emoji110]
Dbam jak moge najlepiej ;)
No to super ze jakos organizujecie kazdy weekend, ja co moge to zorganizuje, a jak to zostajesz sama od razu? A tacierzynskie? Mam nadzieje ze dasz rade, ja sobie zostania samej z 3 nie wyobrazam, ale maz pomaga jak moze wiec uf,
No maz prowadzi wlasna dzialalnosc plus teraz tescia dodatkowo tez o ile z nasza by dal rade zrobic urlop to z teścia nie bardzo...wiadomo ze w miarę możliwości będzie pomagal ale tez nie moge wymagac zeby wszystko rzucil

Mam do was troche krepujace pytanie...cale zycie mialam problem z wyproznianiem a teraz od kilku dni prakrycznie codziennie lub 2x dziennie...myslicie ze to normalne?? Przed pierwszym porodem organizm mi sie oczyścil zwykla biegunka ale w 37tc...a teraz sama nie wiem..moze to objaw wstawiania glowki??
 
Dziewczyny, ja po prenatalnym ale mam takie zdjęcie ze praktycznie nic nie widać... W pt mam drugie to może lepsze zdjęcia dostanę [emoji1787]
IMG_20190515_185123.jpeg
 
reklama
Do góry