reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Wszystko w normie, trochę mnie martwi trisomia 21 bo wyszło wyższe prawdopodobieństwo niz pół roku temu (1:2738) ale jestem dobrej myśli [emoji106]
Ten lekarz nie strzela na prenatalnych [emoji3525]
To tylko średnia. Moja siostra mając 39 lat zaszła w drugą ciążę i prawdopodobieństwo miała 1:50,właśnie z powodu wieku. A synek urodził się całkowicie zdrowy.
 
reklama
Jak czytam takie posty,jak Twój,to się uśmiecham i myślę,że za jakiś czas i ja będę tak samo pisała :) Jedyne ,co próbuje zrobić,to nie trafić w sama owu,jak przy synach,ale pewnie na nic się to nie zda. A Twoja radość z trzeciego synka dodaje mi skrzydeł :)
Milla z jednej strony szkoda ze ciagle cos kombinuje a zero z tego mi wychodzi a juz przestudiowalam wszystkie metody ;), mamy syna z codziennego, a tego mamy synka z 3.5 dnia przed owulacja, a z 2 strony czemu mam sie nie cieszyc, synek zdrowy, wszystko ma.na miejscu szczeliwie fika i ciesze sie ze moje wszystkie dzieci sa zdrowe i szczesliwe :), trudno plec to nie wszystko , mam nadzieje ze ci sie uda ! :)

Grabcia moze tylko zmiana diety, albo cos ci zaszkodzilo?

Martoosia- praktycznie wyprawki nie musze robić bo wszystko mam ;)
 
Milla z jednej strony szkoda ze ciagle cos kombinuje a zero z tego mi wychodzi a juz przestudiowalam wszystkie metody ;), mamy syna z codziennego, a tego mamy synka z 3.5 dnia przed owulacja, a z 2 strony czemu mam sie nie cieszyc, synek zdrowy, wszystko ma.na miejscu szczeliwie fika i ciesze sie ze moje wszystkie dzieci sa zdrowe i szczesliwe :), trudno plec to nie wszystko , mam nadzieje ze ci sie uda ! :)

Grabcia moze tylko zmiana diety, albo cos ci zaszkodzilo?

Martoosia- praktycznie wyprawki nie musze robić bo wszystko mam ;)

Tak, ja tez w drugiej ciąży z chłopcem głownie kosmetyki kupowałam. Wszystko miałam po starszym.
Teraz się wyzywam [emoji23]
 
To Wasze życie! Wyłącznie! Nie możesz pozwolić, żeby ktokolwiek decydował za Ciebie! Reakcja otoczenia? Trzeba być niezwykle nietaktownym żeby ingerować czy komentować tak intymna sferę życia. Jeśli ktoś to robi jest zwykłym chamem. Zamierzasz brać pod uwagę zdanie takich osób ?????

dzięki za wsparcie, dodałyście mi skrzydeł :-)
 
Milla z jednej strony szkoda ze ciagle cos kombinuje a zero z tego mi wychodzi a juz przestudiowalam wszystkie metody ;), mamy syna z codziennego, a tego mamy synka z 3.5 dnia przed owulacja, a z 2 strony czemu mam sie nie cieszyc, synek zdrowy, wszystko ma.na miejscu szczeliwie fika i ciesze sie ze moje wszystkie dzieci sa zdrowe i szczesliwe :), trudno plec to nie wszystko , mam nadzieje ze ci sie uda ! :)

Grabcia moze tylko zmiana diety, albo cos ci zaszkodzilo?

Martoosia- praktycznie wyprawki nie musze robić bo wszystko mam ;)

Moja przyjaciółka z liceum spodziewa się piątego synka. Myślę, że niektórzy mogą pomóc szczesciu w planowaniu (pewnie to i tak loteria i tak widocznie miało być,), a u niektórych jak to ostatnio pisałyście na forum: komórka jajkowa wpuści tylko XY, mimo że XX był pierwszy (bądź na odwrót) ;-) bo widocznie tak uważa że będzie najlepiej :) a czemu tak uważa? no to będzie niewiadoma :D

Miciurka a macie wybrane juz imię?
 
Podobno poziom hormonów za wszytko odpowiada, a że na to, nie możemy sami wpłynąć, bo naszym silnikiem jest mózg, to powstała teoria „ płci dziecka nie da się zaplanować ”.
 
Ale fajnie jest marzyć i myśle, że można kombinować, zawsze można wyjść z założenia, że coś próbowało się w tym kierunku zrobić. A to, czy się uda, czy nie, i czy faktycznie mieliśmy wpływ, to niestety nikt się tego nie dowie. A szkoda...
 
Tak, ja tez w drugiej ciąży z chłopcem głownie kosmetyki kupowałam. Wszystko miałam po starszym.
Teraz się wyzywam [emoji23]
ja nadal nie mogę uwierzyć w moje szczęście mimo, że dwóch lekarzy potwierdziło, że to kobietka i mam też z badania genetycznego papier plus przez przejścia ciążowe jeszcze nic nie kupiłam, ale już po następnej wizycie muszę zacząć się i ja wyżywać :)
 
reklama
@rena-chan nie wiem czy pisałaś już, jeśli tak to, wybacz, że przegapiłam :) w docelowe starania coś zmieniałaś czy poszłaś na żywioł ? :)
Moja znajoma ma 3 córkę w drodze, ma 2 dziewczynki bliźniaczki z owulacji, potwierdzone monitoringiem bo miała problemy żeby zajść w ciąże i tetaz zaliczyła wpadkę, chyba 4 dni przed owulacją, też dziewczynka, tyle, że jedna. Jest przerażona bo bliźniaczki dopiero skończyły rok, a w tym roku pojawi się kolejny maluch.
 
Do góry