reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja dopóki nie zobaczyłam tego foto, to mowilam ostro, że bedzie Teodor, a nie Tosia.

Zobacz załącznik 980747

Dwa razy potwierdzona dziewczynka przez dwóch innych lekarzy wiec nie dopuszczam mysli by sie cos mogło zmienić [emoji23][emoji23][emoji23]
3 lekarzy uważa że będzie córka i też nie dopuszczam innej opcji :p

swoją droga to może coś w genach jest zapisane i koniec, ja mam starszego brata, mąż młodszą siostrę, jego siostra ma chłopca i dziewczynkę.... ale dalej jest różnie brat mamy ma dwie córki, brat ojca dwie córki, drugi brat dwie córki i dopiero syna... po stronie moich rodziców jest mniej parek ale po stronie męża rodziny jest już ich przeważająca część.... hm
 
reklama
U mnie różnie. M. ma starszego brata, siostrę młodszą i młodszego brata jeszcze.
Zaś ja jestem nr 1, zaś mój brat.
Moja ciotka ma parkę (chłopiec i dziewczynka pare lat poźniej)

nie wiem jak u M. w dalszej rodzinie, bo tylko z jego rodzeństwa on ma dzieci.
 
U mnie różnie. M. ma starszego brata, siostrę młodszą i młodszego brata jeszcze.
Zaś ja jestem nr 1, zaś mój brat.
Moja ciotka ma parkę (chłopiec i dziewczynka pare lat poźniej)

nie wiem jak u M. w dalszej rodzinie, bo tylko z jego rodzeństwa on ma dzieci.
A u mnie brat ma 4 synow drugi brat nie ma dzieci(dziwolong) a maz ma 2 siostry i brata i wszędzie jest parka. A tesciowa zawsze mowila ze mamy geny na corki wydaje mi się że nie ma czegoś takiego ze to poprostu fart bo raczej nikt nie wie na 1000% kiedy ma owu i kiedy dokładnie dochodzi do zapłodnienia.
 
A ja Wam mówię, że to jednak wpływ hormonów nad którymi nie da się zapanować. Stąd też bywają poronienia, bo organizm nie radzi sobie np z żeńskim zarodkiem czy męskim i w naturalny sposób musi go wyeliminować. Bywały przypadki, że kobieta np żadnej męskiej ciąży nie donosiła, a córki rodziła normalne.
 
Jeśli chodzi o predyspozycje genetyczne to, podobno genów matki nie bierze się uwagę, za to liczą się geny ojca. U mojego męża 90% rodziny to mężczyźni, moja córka była cudem, więc w teorie genów też nie wierzę, bo na to wychodzi, że powinnam mieć syna.
 
Moja kuzynka urodziła dwóch synów rok po roku, gdzie u nas w rodzinie jest przewaga kobiet i u jej męża również, więc skąd Ci chłopcy ? Myślę, że organizm kobiety tu decyduje o płci. Styl życia i wiele różnych czynników. W końcu, to w naszym organizmie przez zapłodnieniem żyją kilka godzin, a nawet dni plemniki, nie wiadomo jakie wtedy procesy zachodzą.
 
Witam.
Dziś byłam na badaniach prenatalnych. Lekarz stwierdzil, nie na 100%, chłopaka. Wiem, ze Wy się tu znacie na tych nubach ;-) ;) czy mozecie odczytac ze zdjec kto mieszka u mnie w brzuszku. Aktualnie 12tc (dokladnie 11+6). Bede bardzo wdzieczna i z góry dzuekuje :-) :)
 

Załączniki

  • 20190603_115216.jpg
    20190603_115216.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 105
  • 20190603_115221.jpg
    20190603_115221.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 100
Witam.
Dziś byłam na badaniach prenatalnych. Lekarz stwierdzil, nie na 100%, chłopaka. Wiem, ze Wy się tu znacie na tych nubach ;-) ;) czy mozecie odczytac ze zdjec kto mieszka u mnie w brzuszku. Aktualnie 12tc (dokladnie 11+6). Bede bardzo wdzieczna i z góry dzuekuje :-) :)

Patrząc na pierwsze zdjęcie powiedziałabym, że dziewczynka, ale lekarzem nie jestem więc nie chce podważać jego zdania.
 
reklama
Do góry