reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jeśli chodzi o dietę, to na 100% jadłam dużo ryb i nabiału. Regularnie przyjmowałam suplementy - magnez i wapń. Warzyw i owoców nie jadłam, pamiętam jak mąż do mnie mówił, że anemiczna jestem przez brak odpowiedniej diety w moim organizmie. Piłam coca-colę haha, nie wiem jak to możliwe, teraz jej nie tknę, po porodzie nawet smaki mi się zmieniły. A jeśli chodzi o mięso, to od święta jadłam w różnej postaci tylko białe mięso.
 
reklama
I Wiecie co ! jak teraz to, przestudiowałam, porównałam moje życie i nawyki żywieniowe wtedy a teraz, to myślę, że zrobienie teraz córki "z mojego przepisu" to, byłby to dla mnie wyczyn hahaha.
 
Ostatnia edycja:
@Megi_Meg kurde córka z takiego odstępu i przy niskim pH. Ja powiem szczerze, że miałam nadzieje ze może zaskoczyć. A jednak nic z tego. Tymbarskiej zaskoczona jestem bo starania były na 2 dni przed owu. Może godziny grały role bo ostatnie starania były 11 dc rano. A fajne uczucie mieć nadzieje ze jednak może być ciaza. Dawno tego nie czułam.
 
@Megi_Meg kurde córka z takiego odstępu i przy niskim pH. Ja powiem szczerze, że miałam nadzieje ze może zaskoczyć. A jednak nic z tego. Tymbarskiej zaskoczona jestem bo starania były na 2 dni przed owu. Może godziny grały role bo ostatnie starania były 11 dc rano. A fajne uczucie mieć nadzieje ze jednak może być ciaza. Dawno tego nie czułam.

No też jestem zaskoczona jak w ogóle doszło do ciąży. Teraz wydaje mi się, że na pewno by się nie udało robiąc ten sam schemat. A może jednak miesiączka nie przyjdzie ? a jeśli nie ten cykl to następny :) w końcu zaskoczy :)
 
Mihasiaaa miło mi ze o mnie pamietasz :-*
U nas starania nadal trwają i już zaczynam tracić nadzieję że kiedykolwiek nam się uda. Maz trochę się boi po ostatniej stracie(zreszta i ja tez) i to utrudnia nam jeszcze starania. Zobaczymy co przyniesie nam los. A jak tam twoja niunia?
A długo się staracie?
 
U nas starania były do 11 dc. Niestety już czuje ze dostanę miesiączkę. Do tego jak dostanie ja dziś bądź jutro to okaże się ze starania były 2 dni przed owu i nic nie złapało. Trochę jestem zdziwiona.
Ja też byłam zdziwiona Naomi,bo mam dwoch synów i obu mam praktycznie z pierwszych cykli staran z samej owulacji. Pisze praktycznie,bo młodszy pojawił się w drugim cyklu,ale wydaje mi się,że ten pierwszy był akurat bezowulacyjny. A teraz właściwie od roku próbuje się wstrzelić przed owu na córkę i nic! Już nawet doszłam do dnia pierwszego pozytywnego testu owu (koło północy ♡,a test pozytywny o 9 rano) i też nic. Więc to chyba różnie z tym bywa.
 
Dziewczyny nie ma co ukryć że jesteśmy starsze, ja syna mam z 2 cyklu, córkę z 1 (odstęp 3.5 dnia i 12 h po). Teraz tez się boję że nie będzie takie hop siup jak w poprzednich ciązach no i mężowie starsi i ich kondycja plemników może być inna. Dlatego odczekam jeszcze przyszły cykl i jak będę zdrowa to do roboty bo potem się może okazać że trzeba bedzie się naczekać na bobo. A mi sie marzy porod w 2020 roku więc ogolnie wychodzi tylko 7 miesięcy starań aby urodziło się jeszcze w 2020 licząc od września :-)
 
reklama
Kurczę mnie lata aż tak nie ścigają ;) raczej duże dzieci. Chce żeby jakaś więź była między nimi. Do 40 jest sporo lat mam. No nic zobaczymy w tym cyklu co będzie. Tak jak wspominałam daje sobie czas do końca roku. Jak nic nie wyjdzie to znaczy ze tak miało być.
 
Do góry